çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Sütlü Fındık Parçalı

Dizayn Türleri


Renk


Çiçek Çeşitleri


Fiyat

GÖNDERİM SEBEBİ

Hediyelik Sütlü Fındık Parçalı Çikolata

Çikolata, eşlik ettiği her anı keyifli ve lezzetli kılar. Unutulmayacak özel günlerin taçlandırılması için de tercih edilen hediyelik ürünlerdendir. Hediyelik sütlü fındık parçalı çikolata ise özel anlarınızı daha da unutulmaz kılmak için yeniden hazırlandı. Ribbon Flowers’tan alacağınız bu ürünler ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Geçirdiğiniz her an özel ve tekrarlanamaz. Bu biricik anlara özel özgün olarak hazırlanan hediyelik sütlü fındıklı çikolata ve çiçek aranjmanlarıyla unutulmaz hediyelere siz sahip olun. Sevdiklerinizi hayran bırakacak gösterişli yapısı, çikolatanın benzersiz lezzeti ve çiçeklerin uyumuyla özel gün hediye seçenekleri sizlerle.

Hediyelik Taze Sütlü Fındıklı Çikolata Çeşitlerimiz

Çikolata büyükten küçüğe herkese hediye edildiğinde mutluluğu beraberinde getirir. Lezzetli tadı ve yaşattığı haz sayesinde favori hediye seçeneklerindendir. Bu seçeneğiyse imza niteliğinde bir hediyeye dönüştürmek için sizler için tasarlanan hediyelik çikolata çiçek aranjmanlarımızı değerlendirebilirsiniz. Görselliğiyle göz dolduran, lezzetiyle gülümseten hediye seçeneklerimizden bazıları şunlardır:

  • Pembe Çiçekli Çikolata Mini Tepsi
  • Happy Birthday Mini Çikolata Turuncu
  • Deluxe Turuncu Silver Çikolata Tepsisi
  • Grand Deluxe Silver Gold Çikolata Tepsi
  • Royal Deluxe Silver Pembe Cam Çikolata
  • Girl Power Çikolata Mum Çiçek Hediye
  • Regina Cappucino Kırmızı Gül Çikolatalı
  • Grand Deluxe Krem Kahverengi Çikolata

Çikolataya katılan Ribbon Flowers sevgisiyle hazırlanan birbirinden farklı tasarım hediye seçeneklerinden bazıları yukarıdadır. Kullanılan her malzemenin birleşimi Ribbon Flowers ekibi tarafından hiçbir yerde göremeyeceğiniz tasarımlarda beğeninize sunulmuştur.

Çiçeklerin aranjman haline getirilmesi, çikolataların dikkatle kutularına yerleştirilmesi ve sizlere teslimatı özenle gerçekleştirilir. Kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak istediğiniz her an ulaşacağınız adresiniz bellidir. Hediyelik taze sütlü fındık parçalı çikolata çeşitleri içinden siparişlerinizi online olarak kolayca oluşturabilirsiniz.

Sevdiklerinize Birbirinden Şık Tasarımlı Sütlü Fındıklı Çikolata

Çikolata hediye etmenin birbirinden farklı onlarca hali vardır. Fakat bunlardan en ihtişamlısı Ribbon Flowers’ta hazırlanır. Sevdikleriniz için düşünceleriniz kadar özenli, hisleriniz kadar naif çikolata ve çiçek aranjmanları sizler için hazırlandı.

Hediyeleşmek, standart ve özel günleri unutulmaz kılmanın yoludur. Doğum günü, yeni iş tebriği, görünce aklıma sen geldin hediyelerinin tıpkı hayallerinizdeki gibi hazırlanmış haline ulaşabilirsiniz.

Taze çiçekler, gıda prosedürlerine uygun olarak hazırlanmış sütlü fındıklı çikolatalar özel ambalajlarıyla satıştadır. Gold, gümüş cam tepsilerde özel olarak sunulan çikolataların kenarlarına iliştirilen Ribbon Flowers çiçekleriyle tablo gibi hediyelikler ellerinizde. Darbeye, suya ve ezilmelere karşı dayanıklı özel kutulara hazırlanan hediye kutuları da hediye seçenekleriniz arasında kalitemizle yerini alır.

Hediyelik Sütlü Fındık Parçalı Çikolata Fiyatları

Kendinize, eşinize, aile bireylerinize ve tüm sevdiklerinize hediye almak onları mutlu ettiği kadar sizlere de iyi gelir. Bu hediyelere ayrılan bütçeyse sizlere özeldir. Çikolata ve çiçek birlikteliklerinin en güzel hali bütçenize uygun olarak düzenlenmiştir. Kalite, uzun ömürlü kullanım ve memnuniyet garantili hediye seçeneklerinin fiyatlandırması da bu doğrultudadır.

Her ürünün kalite standartları çerçevesinde üretilmesine özen gösteren Rıbbon Flowers’ta ise fiyat aralıkları oldukça geniştir. Çikolata kağıtlarının gıdaya uygunluğu, kutu dayanıklılığı, çiçeklerin uzun ömrü ve teslimat sürecinin tüm detayları düşünülerek en makul hediyelik fiyatları belirlenmiştir. Web sitesinden online olarak sipariş oluşturabilir, sipariş takibinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında sabit telefon numarasından bilgi alabilir WhatsApp hattı üzerinden merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

arama