çiçek ara sepet
Turuncu Gül Beyaz Gül Vazo Aranjman

Turuncu Gül Beyaz Gül Vazo Aranjman

Kadeh şeklinde cam vazoda beyaz ve turuncu renklerden oluşan şık aranjman

3795 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Turuncu Gül Beyaz Gül Vazo Aranjman

Renkleriyle kusursuz bir alternatif Turuncu Gül Beyaz Gül Vazo Aranjman avantajları sizi bekliyor.

Çiçek siparişi oluşturmak istediğinizde tercihiniz sadece görsellik olmamalı! Renkleri, kokusu ve sunduğu bütünlükle çiçek tercih etmek tam size göre bir alternatif olacak. Çünkü sevdiğiniz için sıradan bir çiçek seçmek sizin de duygularınızın sıradan olduğunu anlatacaktır. Şeffaf bir vazo üzerine yerleştirilmiş harika bir aranjman sayesinde çok kaliteli bir seçenekten faydalanabileceğinizi unutmayın!

Kadeh şeklinde cam vazoda 5 adet beyaz gül, 4 adet somon gül, 2 adet anastasya, turuncu güller ve turuncu çardak gülleri, lisiantuslar, 2 beyaz orkide, okaliptus ve yeşillikler bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Vazo şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Krem, beyaz, turuncu ve lila gibi çok farklı renkleri bir araya getiren bu harika seçenek sizin de ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek. Bu nedenle de yapmanız gereken sadece kaliteyi ön planda tutmak olacak. Kusursuzluğun anahtarı olan turuncu güller ve beyaz güllerin bir arada olduğu bu aranjmanla siz de kalite odaklı bir tercihte bulunun.

Kusursuz Çiçek Siparişi için Deluxe Aşk Şarkısı Cappucino Kırmızı Güller Buketi

Çiçek tercihinde bulunmak sizin için de çok özel bir deneyim mi? O halde yapmanız gereken sadece çiçek siparişi oluşturmak için eşsiz bir seçenek tercih etmek olacak. Çiçek seçerken kusursuz bir alternatif arıyorsanız Deluxe Aşk Şarkısı Cappucino Kırmızı Güller Buketi ile bu kusursuzluğu çok özel bir şekilde yakalayabileceksiniz. Cappucino Kırmızı Güller sayesinde size uygun bir deneyim yaşamak hayli değerli olacak!

Kusursuzluğu bambaşka bir şekilde yaşamak istediğinizde çiçek siparişinizi doğru adresten vermelisiniz. Bu konuda farkını hissettiren Ribbon Flowers sayesinde enfes bir çiçek siparişi oluşturmanın tam zamanı.

Ribbon Flowers ile Kusursuz Bir Çiçek Alışverişi

Çiçek satın almak, sevdiklerinizi mutlu etmek ve çok daha fazlası! Sevdiğinizi mutlu etmek için sıra dışı bir çiçek seçerek kaliteden yana tercih kullanın. Nasıl mı? Ribbon Flowers olarak enfes bir çiçek seçmenizi sağlarken aynı zamanda kaliteden taviz vermeyen bir yaklaşımı da tercih etmenizi destekliyoruz. 

Boyut
boyut

Vazo Boyut: Yükseklik 24 cm, Ağız çapı 12 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama