çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Mimoza & Nergis

Mimoza çiçek ve nergis çiçeği, estetik özellikleriyle birlikte harika kokularıyla ilgi gören bitkilerdir. Tek başlarına buket olarak tercih edildikleri gibi aynı zamanda aranjmanların da vazgeçilmez parçalarından olmaktadırlar. Bir araya geldikleri çiçekleri daha gösterişli ve şık hale getirmeleri, kullanımlarını arttır. 

Mimoza ve Nergis Çiçeği

Nergis demeti ve mimozalarla hazırlanmış hediyeleri özel günlerde tercih etmek uygun olacaktır. Zarif görünümleri, etkili kokuları, canlı renkleri ve güzellikleriyle, hediye edilen herkesi mutlu edeceklerdir. İki çiçek de serin havalara karşı dayanıklı yapılarıyla dikkat çekmektedir. Ancak aşırı soğuklarda fazla sulanmaları zarar görmelerine sebep olabilir. 

Tüm yaşam alanlarında, bulundukları yerleri güzelleştiren özelliğe sahiplerdir. Bu sayede hoş kokulu evler ve bahçeler yaratmak hiç de zor olmuyor. Mimozalara ve nergislere hayatınızda daha çok yer ayırmak, mutluluğun ve huzurun artmasına katkı sağlayacaktır. Dikkat çekici bu çiçekler sepetlerde, kutularda, saksılarda kullanabilir. Aynı zamanda ekili olarak bahçe ve balkonlarda yerlerini alabilirler.

Mimoza Çiçeği

Mimoza çiçeği yüzlerce çeşide sahip olan ve ülkemizde de yetiştirilen bir çiçektir. İlkbahar ve sonbahar aylarında balkon ve bahçelerde ekilebilmektedir. Güneşi çok seven bir yapıya sahiptir. Zarafeti ve her alanı güzelleştiren görselliğiyle, sıklıkla tercih edilmektedir. Son zamanlarda çiçek aranjmanlarında daha çok kullanılmaktadır. Diğer çiçeklerle olan uyumu ve soft yapısı tercih edilmesinde etkili olmaktadır.

Serin ortamlarda saklanması gereken mimozalar doğru bakım teknikleriyle oldukça uzun ömürlüdür. Hassas görünümünün ardında güçlü bir karaktere sahiptir. Sakinleştirici etkisiyle birlikte birçok faydasının olması, yetiştirilme oranını bir hayli artırmıştır. Mimozalar nezaket, bolluk ve bereketi temsil etmektedir.

Mimoza Çiçeği Buketi

Mimoza buketi, canlı ve göz alıcı rengiyle harika bir görsellik sunar. Birçok çiçekle bir arada kullanılabilmektedir. Buketlerin daha gösterişli olması için tasarımcılar tarafından fazlasıyla tercih edilir. Mimozalarla yapılmış buketler, güneşi anımsatan renklere sahip olduğu için insanın içini ısıtan ve huzur veren bir özelliğe sahiptir.

Mimoza buketleriyle hazırlanmış kişiye özel aranjmanları ribbonflowers.com’da inceleyebilirsiniz. Farklı stillere sahip aksesuarlarla hazırlanmış buketler, sevdiklerinizi mutlu etmenin en kolay yolu olacaktır. 

Mimoza Çiçeği Fiyatları

Mimoza çiçeği fiyat değişimleriyle karşılaşmak olağan bir durumdur. Bu durumun en önemli nedeni kullanıldıkları tasarımlar ve sahip oldukları diğer özellikler olmaktadır. Kullanıldıkları sepet ve kutularla birlikte tasarımında yer alan diğer çiçekler sebebiyle de fiyatlarında değişimler olmaktadır. Buketlerin boyutları da değişimlere etki etmektedir.

Mimoza Çiçeği Satın Al

Mimoza çiçeği satın almak isteyenleri taptaze çiçekleri müşterileriyle buluşturan firmamız Ribbon Flowers, siparişleri oldukça kısa sürelerde yerine ulaştırmaktadır. Telefon, mail ve mesajlardan dilediğiniz iletişim şekliyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Online olarak da tüm süreçler rahatlıkla tamamlanabilmektedir. 

Nergis Çiçeği

Nergis çiçeği beyaz ve sarı renklerde veya aynı zamanda iki rengi barındıran çeşitlere sahiptir. Uzun sap yaprakları, kendine özgü hoş bir hava oluşturmasını sağlar. Çiçekler arasında en güzel kokuya sahip olduğu söylenen nergis çiçekleri, hassas bir görünüme sahiptir. Nergis çiçeğinin muhteşem kokusunun rahatlatıcı ve şifa verici etkisi olduğuna inanılmaktadır. Bu durum onu daha özel hale getirmektedir.

Nergis Buketi

Nergis buketi içerik olarak tek başına nergis çiçeklerinden oluştuğu gibi diğer çiçeklerle de oluşturulmaktadır. Mis kokusu ve görsel güzelliği çokça tercih edilmesinde etkilidir. Uzun sapları buket tasarımlarına katkı sağlamaktadır. Vazolarda, sepetlerde ve konumlandırıldıkları her yerde iç açıcı etkiye sahiptir. 

Nergis Fiyatları

Nergis fiyatları tür olarak tek çeşitten oluşuyorsa ve özel aranjmanlara sahip değilse uygun seviyelerde olmaktadır. Eklenen çiçekler ve kullanılan ek ürünler, fiyatlarını doğrudan etkiler. Nergis demeti tek başına bile harika kokular yayıyorken farklı çiçeklerle kullanıldığında daha muhteşem bir hale gelmektedir. Özellikleri arttıkça fiyatlarda değişimler olmaktadır. 

Nergis Çiçeği Satın Al

Nergis çiçeği satın almak isteyenler Ribbon Flowers’ın gösterişli ve harika tasarımlarından faydalanabilme şansına sahip. Nergis çiçeği ile hazırlanmış buketler ve hediyeler sizleri bekliyor. Aynı gün teslimat seçeneklerimiz sayesinde kaliteli hizmetle tanışmak mümkündür. Hızlı biçimde yerine ulaştırılan muhteşem çiçekler sayesinde önemli günleri unuttuğunuzda endişe etmenize gerek kalmaz. Bunun yerine sizlere sunduğumuz en güzel nergis ve mimoza çiçeği aranjmanlarını inceleyebilirsiniz.

 

arama