çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Cappucino Çiçek

Dizayn Türleri


Renk

Çiçek ÇeşitleriFiyat

GÖNDERİM SEBEBİ

Özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birçok farklı çiçek türü bulunur. Cappucino rengi çiçek türleri, dikkat çekici görüntüleriyle bunların başında yer alır. Canlı kahverengi çiçek çeşitleri bulunduğu gibi kahverengi yapay çiçek modelleri de vardır. 

Canlı kahverengi çiçekler hoş kokularıyla dikkat çeker. Kahverengi buketlerde yer alan çiçekler, uygun bir şekilde suya konulduğunda günlerce tazeliklerini korurlar. Vazoda olan modellerin ise içerisine su eklemek yeterlidir. Suya katılan çiçek besinlerinden faydalanılarak çiçeklerin tazeliği daha da uzatılabilir. Bu yüzden rahatlıkla canlı çiçek modellerini de tercih edebilirsiniz.

Kahverengi Çiçek Çeşitleri

Kahverengi çiçek çeşitleri az bulunan ve son derece sıra dışı güzelliklere sahip olan çiçeklerdir. Bu çiçeklerin çok fazla bulunamıyor olmaları da çiçeklere olan ilgiyi artırmaktadır. Birçok farklı özel durum için satın alabileceğiniz bu çiçekler oldukça etkileyici görünüme sahiptir. Bu nedenle de çeşitleri hakkında araştırma yapan ve bilgi edinmek isteyen birçok çiçek sever bulunuyor. Kahverengi çiçek çeşitleri hakkında ise şunlardan bahsetmek mümkün olabilir:

  • Siyah Gözlü Susam: Tropik bölgelerde yetişen bir çiçek türüdür. Kahverengi ya da mor renkleri ile bilinir. Aynı zamanda siyah susam tohumları da üretmektedir. 
  • Kahverengi Lilyum: Çok sevilen çiçeklerdendir. Bunun yanında yeşil yapraklarıyla da dikkati çeker. Bahar aylarında açmaktadır. 
  • Kahverengi Bakla Çiçeği: Baklagil türü olmasına karşın güzel çiçekleri vardır. İlkbaharda ya da yazın açmaktadır. 
  • Kahverengi Kupa Çiçeği: Koyu kahverengi renkleri ile öne çıkar. Bu çiçek aynı zamanda hoş bir çikolata kokusuna sahiptir. 

Kahverengi çiçekleri yakından tanımak oldukça önemlidir. Bazılarının zehirli olabilmesi bu çiçekler konusunda dikkatli olmayı gerektirir.

Kahverengi çiçekler birçok farklı alanda kullanılabilirler. Bir yandan sevdikleriniz için hediye seçeneği olabilirken bir yandan da davet sofralarını süsleyebilirler. Bunun yanı sıra kahverengi çiçeklerden oluşan bir gelin çiçeği de kullanılabilir.

Eğer romantik bir hediye arayışındaysanız, Deluxe Aşk Şarkısı Cappucino Kırmızı Güller modeline yönelebilirsiniz. Nadide bir çiçek olan ekvator güllerinin, cappucino güllerle bir arada kullanılmasıyla oluşturulan buket benzersiz bir görünüme sahiptir.

Özel günlerde hediye alternatifi olarak düşünebileceğiniz Toprak Ana Buketi gibi kahverengi çiçeklerin ağırlıkta olduğu aranjmanlar bulunur. Aranjmanları inceleyerek kendi zevkinize uygun olanları belirleyip pratik bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz kahverengi çiçek siparişiniz belirlediğiniz saat aralığında teslim edilir.

Cappucino Rengi Çiçek Modelleri

Cappucino rengi, kahverenginin beğenilen tonları arasında yer alır. Bu tona sahip olan çiçekler zarif görünümleriyle dikkatleri üzerine çeker. Birbirinden farklı cappucino rengi çiçek modelleri bulunur. Cappucino gül, kendine has görüntüsü sayesinde sıklıkla tercih edilir. Sevdiğiniz birine Cappucino Kırmızı Gül Buketi göndererek onu mutlu edebilirsiniz.

Cappucino Gül Mini Kutu Çiçek modeli de birçok kişinin ilk tercihi olabilir. Kutusu özel bir tasarıma sahip olan ürünün içerisinde 3 adet cappucino gül ve ona eşlik eden kuru çiçekler, yeşillik ve pelin otu bulunur. Cappucino rengi ile birlikte kullanılan çiçekler genellikle şunlardır:

  • Beyaz anastasya,
  • Leopard vanda orkide,
  • Beyaz lale,

Çiçek aranjmanlarını inceleyerek hangisini sipariş edeceğinize kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

arama