çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Bakımı En Kolay Bitkiler

Dizayn TürleriRenk


Çiçek Çeşitleri
Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİ
Evinizi, ofisinizi güzelleştirmek için bakımı en kolay bitkiler tercih edebilirsiniz. İlk akla gelen ise kaktüsler ve sukulentler olmaktadır. Ancak bunlar dışında tercih edebileceğiniz daha birçok bitki türü vardır. Mevsime göre toprağı kurudukça sulayarak ve gerekli vitaminleri vererek bitkinize bakabilirsiniz. Evinizde olduğu gibi balkonunuzda veya ofisinizin bir köşesinde bu bitkileri yerleştirebilirsiniz. Bakımı kolay çiçeklerin yaydığı olumlu enerjiyle çok daha verimli bir gün geçirmenize katkı sağlar.

Evde Bakımı En Kolay Bitkiler ve Çiçekler Nelerdir?

Masanızın üstünde veya camın kenarında bitki yetiştirmek istiyorsanız birçok tercihiniz vardır. Fakat bazıları çok fazla bakım ister. Yoğun bir hayatınız varsa bunları almak, çok doğru bir seçenek değildir. Ribbon Flowers’ın evde bakımı en kolay bitkiler koleksiyonu, size büyük bir kolaylık sağlar. Evinizin istediğiniz yerine koyabileceğiz bitkilerden bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Euphorbia Rubra El İşi Seramik Saksıda Süt Ağacı Kaktüs
  • Grand Aloe Vera Beyaz Ayaklı Saksıda
  • Ayaklı Vazoda Balkabak Kaktüs Bahçesi Limited Edition
  • Sukulent Green Luxe
  • Yucca Seramik Saksıda Yuka Ağacı 2 Gövdeli

Yukarıdakilerden bazıları yemek masanızın üstünde veya kitaplığınızda çok güzel duracaktır. Birkaç tanesi ise, cam kenarında veya yerde durabilir. Oldukça dayanıklı olan bu bitkiler, bakımı en kolay bitkiler arasında bulunur. Yoğun hayatınızda yılın belirli günleri bakım yaparak bitkinizin uzun süre boyuna yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Bakımı Kolay Salon Bitkileri

Salonunuz, evinizin belki de büyük bir özenle tasarladığınız bölümüdür. Burayı çiçeklerle ve bitkilerle süslemek çok güzel bir görüntüye neden olacaktır. Aynı zamanda evinizde pozitif enerjinin yükselmesi için bitkiler, önemli yere sahiptir. Salonunuzu, süsleyebilecek çok fazla bitki çeşidi vardır. Aralarından bakımı en kolay salon bitkileri alarak zorlanmadan salonunuzu güzelleştirebilirsiniz.

Masa ve kitaplığın üstüne koyabileceğiniz sukulentler, kaktüsler fundalar gibi bitki çeşitleri vardır. Pencere önünde durabilecek pilealar, aleoveralar da Ribbon Flowers’ın koleksiyonunda mevcuttur. Dilerseniz, areka palmiyesi gibi uzayan ve büyüyen bitkileri, salonunuzun bir bölümünde yerde besleyebilirsiniz. Uzun süre beslemek için bakımının püf noktalarına dikkat etmeniz yeterlidir.

Bakımı En Kolay Balkon Bitkileri

Salon bitkilerini, isterseniz balkonunuzda besleyebilirsiniz. Bunlara marantalar, zeytin ağacı ve yuka ağacı dahil edilebilir. Bakımı kolay balkon bitkileri ile özellikle bahar ve yaz aylarında oturduğunuz balkonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Çayınızı veya kahvenizi içerken bu atmosfer size istediğiniz gibi bir enerji yaratır.

Bakımı Kolay Bitki Fiyatları

Ev, balkon veya ofis, hiç fark etmez bakımı kolay bitkiler ile çok fazla uğraşmadan uzun ömürlü bitkileri besleyebilirsiniz. Bunların fiyatları, türüne ve tasarımına göre değişmektedir. Ribbon Flowers, eşsiz dekoratif saksıları ve emek verdiği bitkileri, size uygun fiyatlarla sunar. Hemen sitesini ziyaret ederek istediğiniz bitkiyi alabilirsiniz. Kısa süre içinde bitkiniz adresinize teslim edilir ve hemen beslemeye başlayabilirsiniz.

arama