çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Ofis Çiçekleri

Dizayn Türleri


Renk


Çiçek Çeşitleri
Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİ


Çalıştığınız ofisi güzelleştirmek için ofis çiçekleri ve bitkileri alabilirsiniz. Ribbon Flowers’ın eşsiz koleksiyonunda enerjinizi yükseltecek birçok bitki bulabilirsiniz.

Ofisinizde çalışırken çiçekler ve bitkiler çok güzel bir görüntüye neden olur. Verdiği olumlu enerjiyle daha verimli çalışmanızı sağlar. Siz de sevdiklerinize veya kendinize ofis için çiçek alarak güzel bir ortam oluşturabilirsiniz.

Ofis Çiçekleri İsimleri

Çalıştığınız yeri güzelleştirmek için birçok bitkiyi veya çiçeği Ribbon Flowers’ta bulabilirsiniz. Güneş görmeye ihtiyacı olmayan çiçekleri tercih edebilir, saksıları ofisinizin istediğiniz köşesine koyabilirsiniz. Ofis çiçekleri isimleri arasında alabileceklerinizden bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Lüks Taş Vazoda Kaktüs
  • Ahşap Sukulent Ormanı
  • Beton Saksıda Pembe Gala Çiçeği
  • Maranta Bitkisi

Yukarıdakiler dışında Ribbon Flowers’ta bulabileceğiniz daha farklı çiçekler ve bitkiler vardır. İster ofisinizdeki masada isterseniz cam kenarında konumlandırın. Tek yapmanız gerek çiçeğinize veya bitkinize ihtiyacı olan bakımı yapmanız ve gerektiği zaman toprağını değiştirmenizdir.

Ofis Masa Çiçekleri

Çalışırken masanızda güzel bir çiçeğin olması, sizi işinize daha fazla motive edecektir. Ribbon Flowers’ın sizin için hazırladığı ofis masa çiçekleri ile istediğiniz gibi bir ortam oluşturabilirsiniz. Dilerseniz, bunlardan birini sevdiğiniz bir arkadaşınıza göndererek mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Herkesin estetik yönüne hitam etmeyi başaran çiçekler ve bitkiler arasında istediğinizi bulabilirsiniz.

Canlı Ofis Çiçekleri ve Bitkileri

Ofis süs bitkileri arasında bakabileceğiniz çiçekler vardır. Uygun bir toprağa ektiğiniz zaman çiçeği ihtiyacına göre güneşe bırakabilirsiniz. Seçtiğiniz ofis çiçekleri canlı için doğru bir bakım yapmanız da çok önemlidir. Yeteri kadar su vermeyi ihmal etmemelisiniz. Ayrıca toprağını gerektiği zaman değiştirmelisiniz. Çiçeğin veya bitkinin uzun süre yaşaması için bu durum, oldukça önemlidir.

Büyük Ofis Bitkileri

İş yerinizde tercihinizi, güzel ve büyük ofis bitkileri arasından seçmek istiyorsanız, Ribbon Flowers’da seçeneğiniz çok fazladır. Ofisinizde harika bir görüntüye neden olacak bu çiçekler arasında birçok farklı tür vardır. Güneşe ve suya az ihtiyacı olandan sürekli bakım isteyene kadar tercihiniz bulunur. Size en uygun olanıyla dilediğiniz gibi bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

Güneş İstemeyen Ofis Bitkileri

Çalışma ortamınız, belki çok güneş görmeyen bir yerdir. Ancak bu durum, ofisinizde bitki beslemek için bir engel değildir. Güneş istemeyen ofis bitkileri koleksiyonundan birini seçerek güzel bir ofise sahip olabilirsiniz. Bu bitkileri, yakınınıza göndererek onun da çalışma hayatını olumlu şekilde etkileyebilirsiniz.

Ofis Süs Bitkileri

Belki ofisiniz için küçük saksılarda bir süs bitkisi istiyorsunuzdur. Rengarenk veya sadece tek bir renk çiçekle çalışma alanınızda güzel bir ortam yaratmanız mümkündür. Nasıl mı? Ribbon Flowers internet sitesine girin ve ofis çiçeklerine bakın. Burada büyük küçük birçok farklı sis bitkileriyle karşılaşabilirsiniz.

Ofis Bitkileri ve Bakımı

Her bitki ve çiçeğin ne istediği farklıdır. Bu nedenle ofis bitkileri ve bakımı için önceliğiniz türüne göre araştırma yapmak olmalıdır. Nereye koymanız gerektiğini, ne kadar suya ihtiyacı olduğunu ve toprağın nasıl olması gerektiğini öğrenmelisiniz. Böylece bitki veya çiçeklerinize uygun bakımı yaparak onların daha uzun seneler yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Ofis Bitkileri Fiyatları

Hediye edebileceğiniz veya kendinize alabileceğiniz ofis çiçekleri ve bitkileri için fiyat araştırması yapıyor olabilirsiniz. Güzel çiçekleri/ bitkileri, uygun fiyatlarla almak için Ribbon Flowers’ın tercih etmelisiniz. Ofis bitkileri fiyatları, burada bütçeye uygun şekilde sunulur. Kaliteli ve taze bitki/ çiçekleri, zarar etmeden alabilirsiniz. İstediğiniz gibi kullanarak çalışma yaşamanızı güzelleştirirsiniz. Dilerseniz, yakınlarınıza aldıklarınızla onlara manevi değeri yüksek bir hediye verirsiniz.

arama

Size en son haberler ve güncellemeler için bildirimler göstermek istiyoruz.