çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çiçekleri

Dizayn Türleri
Renk
Çiçek Çeşitleri


Fiyat

GÖNDERİM SEBEBİ8 Mart, kadınların gücünün ve değerinin dünyanın birçok noktasında gösterilmesine vesile olan gündür. Bu anlamlı günde değerli hediyeler ya da çiçekler, kadınları daha fazla mutlu etmek için alınabilir. Dünya Kadınlar Günü çiçekleri bu yüzden çok özel bir anlam ifade ediyor. Elbette kadınlara verilen değer, bir günle sınırlı kalmamalı. Kadınların her zaman en güzel hediyeleri ve en değerli çiçekleri hak ettiklerini unutmamak gerekiyor.

Bu özel günde lüks çiçek tasarımlarını tercih edenler için bu konuda çok özel çiçek aranjmanları hazırlayan adresleri incelemekte fayda var. Her zevke uygun çiçekler, mevsimlere ve anlamlara özel olarak rahatlıkla seçilebilmektedir. Vazolarda veya kutularda tercih edilen çiçekler, görsel özellikleriyle mutluluğu katlıyor. Butik çiçeklerle sevdiklerinizi ve dostlarınızı sevindirmek hiç de zor değil. 

Kadınlar Günü Çiçeği Aranjmanları

Çiçekler, yıllardır kadınların zarifliğiyle bir arada anılmakta. Muhteşem kokuları, renkleri ve güzellikleriyle doğanın en özel armağanlarından olan çiçekler, uzman ellerde bambaşka görüntülere de sahip oluyor. Kadınlar Günü çiçeği istenen herkes için pratik bir şekilde satın alınabilmektedir. İş arkadaşlarınıza, aile bireylerine, sevgili ve eşlere alınabilir. Onlara özel bir gün olduğu için kendilerine değer verildiğini hisseden kadınlar, fazlasıyla hoşnut olacaklardır.

Günümüzde çeşitli çiçek aranjmanlarını bulmak eskiye göre oldukça kolay hale geldi. Bu aranjmanlar içerisinden en özellerini ve kalitelilerini bulmak ayrıca önem arz eder. Güzel tasarıma sahip bir çiçek almak karşıdaki kişiyi doğal olarak daha çok etkileyecektir. Kadınlar gününe özel olarak tercih edilebilen çok sayıda çiçekte bulunmaktadır. 

Dünya Kadınlar Günü Çiçekleri Çeşitleri

Dünya Kadınlar Günü çiçekleri arasından seçim yaparken uzun ömürlü ve özel aranjmanlar tercih etmek şık bir davranış olacaktır. Bu anlamlı günün değerini arttıracak aranjmanlar sayesinde çevrenizdeki kadınları mutlu etmek kaçınılmaz hale gelir. Eğer çiçek alınacak kişinin sevdiği tarzı biliyorsanız, yöneliminiz mutlaka bu doğrultuda olmalıdır. Bazı insanlar saksı çiçeklerini severken bazılarıysa vazo çiçeklerini oldukça beğenmektedir.

Diğer yandan her özel günle bütünleşen çiçek çeşitleri bulunmaktadır. Kırmızı gül Sevgililer Günü için, daha soft çiçekler ise daha çok Anneler Günü için tercih edilir. Bununla birlikte Kadınlar Günü’nde tercih edilebilecek çiçekler konusunda herhangi bir sınırlandırma bulunmamaktadır. Tüm kadınları kapsayan bir gün olduğu için her türlü çiçek ve aranjman rahatlıkla kullanılabilir.

Yine de birkaç öneri istiyorsanız, Kadınlar Günü’ne özel olarak seçilebilecek çiçekleri sizler için belirtmek isteriz. Bu çiçekler arasında;

Bu çiçeklerle farklı tasarımların oluşturulması da mümkün olacaktır. Son dönemlerde trend uygulamalar arasında yer alan renklere göre oluşturulmuş çiçek demetlerinin de oldukça ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Çiçek göndermek istenen kişinin sevdiği renkle oluşturulan ve vazoda, kutuda veya sepette yer alan butik çiçek çeşitleri sayesinde kadınların gönlünü fethedebilirsiniz.

Mor, pembe, somon, kırmızı, beyaz, mavi gibi çok sayıda renkle oluşturulan aranjmanları ribbonflowers.com içerisinde rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Dilerseniz kuru çiçeklerle hazırlanmış oldukça uzun ömre sahip olan modelleri de satın alabilirsiniz.

Kadınlar Günü Çiçek Gönder

Kadınlar Günü çiçek gönderimi yapmak istiyorsanız, bu konuda uzman olan firmamızdan destek alabilirsiniz. Ribbon Flowers olarak özel gün ve kutlamalarınız için gerekli olan çiçekleri temin ediyor ve özel tasarımlarla buluşturuyoruz. Sizin yapmanız gereken ise sadece seçimlerinize karar vermek oluyor. 

Dizaynları göz kamaştıran vazolarda kişilere özel olarak hazırlanan butik çiçekler, sevdiklerinizi mutlu etmenin en kolay yolu olacaktır. Çiçeklerin yanında özenle hazırladığımız özel koleksiyonları da mutlaka incelemelisiniz. Klasik, minimal, luxury ve deluxe tasarımlarla 8 Mart Kadınlar Günü için hediye seçimleri yapabilirsiniz. Hem en gösterişli ürünler hem de minimal tasarımlar sizleri bekliyor. Günün her saati sipariş verebiliyor olmak da büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Kadınların hatırlanması için yalnızca özel günleri beklemeniz gerekmez. Hayatınızda olan kadınları her zaman düşündüğünüzü göstermek için küçük bir çiçek buketi bile yeterli olur. İstenen her an en uygun çiçekler kolaylıkla sipariş verilebilir. Özellikle çalışan kişiler için sipariş verebilme olanağı son derece kolaylık sağlar.

Sitemizin kullanıcılarına özel olarak hazırlanan kampanyalar ve ürün çeşitleri arasından seçim yaparak hızlı bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Dilediğiniz çiçekleri ya da aranjmanları, istediğiniz zaman aralıklarında yollama imkânı da sunuyoruz. 

arama