çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Sepette Çiçek

Dizayn Türleri







Renk




Çiçek Çeşitleri










Fiyat



GÖNDERİM SEBEBİ


















Sepette çiçek çeşitleri, kolay kullanım imkanı sunar ve estetik bir duruşa sahiptir. Birden farklı örgü model ve tarzı bulunan sepetler, dayanıklı bir yapıda olmasının yanında farklı renklerle de süslenebilirler. Mavi ya da pembe hasır örgü sepet modelleri en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Hediye etmek ya da evinizde kullanmak için uygun olan sepette çiçek çeşitleri farklı boyutlarda hazırlanabilir. Genel sepet ölçüleri 30x22 santimetre arasındadır. Ürünlerin genel yüksekliği ise çiçeklerin dahil olması ile artış gösterir ve 10-60 cm aralığındadır.

Farklı renkler, otantik tasarımlar ve herkes tarafından beğeni ile karşılanacak değişik sepet sunumları ile sepette çiçek siparişinizle, gönderdiğiniz kişiye büyük bir farklılık hissettirebilirsiniz. Alışılmışın aksine farklı bir konsepte, otantik sunumları ile annenize, eşinize veya sizin için değerli olan birisine sepette çiçek göndererek onları gerçekten önemsediğinizi hissettirebilirsiniz. Sepette çiçek ve bu gibi özel ürünleri görmek, içlerinden seçim yapmak ve hediye göndermek için sizde sitemizde bulunan bu birbirinden güzel seçenekleri gözden geçirebilir, güvenilir ve hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Daha önce gördüklerinizden çok farklı olan sepette çiçek seçeneklerimiz, götürdüğünüz kişiyi fazlasıyla memnun edecektir. Klasik görünümden çok daha modern ve şık seçeneklerimiz ile sizleri her daim mutlu etmeye çalışıyoruz. Bilinenin aksine hasır sepetler yerine, çanta şeklinde olan modeller tercih ediyoruz. Hoş görünümleri ile alışılmışın dışında olan bu tarz, Ribbon Flowers’ın sizler için sunduğu farklı tasarımlardan. Rengarenk çiçeklerle biraraya geldiğinde sevdiklerinizin içini ısıtacak yenilikçi ürünlerle hediye edilecek kişilerin mutluluğunu garanti eder nitelikte.

İster sevgiliye çiçek göndermek, ister yeni iş tebriği, isterseniz de özel günler için tercih edebileceğiniz çiçek tasarımları ile sizi sevenleri mest edeceksiniz. Ribbon Flowers’ın sepette çiçek kategorisinde ki değişik ve yenilikçi tasarımları ile hediyelerinize farklı anlamlar katacaksınız. Farklı tasarımların rengarenk çiçeklerle buluştuğu sepette çiçek siparişleriniz ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sadece Ribbon Flowers & Design'da bulabileceğiniz, değişik aranjmanlarda ve envai çeşit süslemelerle hazırlanan çiçek sepeti modellerinden hoşunuza gideni birini seçebilir, sitemizdeki diğer tüm ürünleri inceleyerek, aralarından doğru olanı bulabilirsiniz.

Sepette Çiçek Modelleri

Sepette çiçek modelleri, farklı tema ve renkleri barındırır. Farklı türlerdeki çiçekler, cinslerine ve birbiri ile yaşama uyumuna bağlı olarak eşleştirilir. Ayrıca renk tonlarına bağlı olarak da aranjmanı etkileyebilir. Hazırlama esnasında taze olarak paketlenen çiçekler, solma durumu mümkün olduğunca ertelenecek şekilde sepet içerisine yerleştirilir. Bitkinin boyu ve yüksekliği hesaba katılarak aranjman için en uygun sepetler seçilir.

Sepette Renkli Aranjman

Miniboy olan Sepette Renkli Aranjman, baharın renklerine uygun şekilde seçilir. Taze çiçeklerden oluşan sepette; gül, lale, kraspedia ve yeşil aksesuar bitkiler bulunur. Kullanılan ürünlerin tamamı canlıdır.

Çiçek boyutları birbirleri ile orantılı olacak şekilde belirlenir. Sitede yer alan seçeneklerde kullanılan aranjmanda temaya uygun renklerin tercih edilir. Diğer tonlar ve renkler ise bir bütün oluşturacak şekilde eklenir.

Hasır Sepette Ortanca

Ortanca sümbülün eşsiz renklerinden oluşturulan Hasır Sepette Çiçek Aranjmanı, şu renkler kullanılarak oluşturulur:

  • Pembe
  • Yeşil
  • Mavi
  • Turuncu

Büyük, küçük ya da orta boyda bulunan sepetler kullanılarak tasarlanan aranjman, sepet şekline uygun şekilde tertip edilir. Sitede bulunan modellere göz gezdirebilir, ürün özellikleri kısmından çiçek türlerine dair bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bilgi kısmında buket içerisinde hangi türden kaç adet kullanıldığı da belirtilir. Dilediğiniz çiçek türünü arama butonunda aratarak ilgili aranjmanlara göz atabilir, dilerseniz kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Sepette Papatya Buketi

Sepette çiçek modelleri konusunda en çok tercih edilen türlerden biri papatyadır. Eşsiz beyaz tonu ile diğer renkler arasında öne çıkan papatya çiçeği kullanılarak oluşturulan buketler, şakayık ve ayçiçeği gibi diğer türlerle birlikte de hazırlanabilir. Hazırlanan sepette çiçek modellerinde temaya uygun şekilde papatya ağırlıklı bir görüntü ve alakalı renkler kullanılır.

Sepette Çiçek Fiyatları

Sepette çiçek fiyatları, hasır malzemenin kalite ve boyutuna göre belirlenir. Hangi tür çiçekten kaç adet kullanıldığına bağlı olarak fiyat durumu değişiklik gösterebilmektedir. Okaliptus kullanılarak süslenen aranjman ürünler, craft kağıtla kullanılarak sağlamlaştırılır. Genel hatlarda ise görsel amaçlı olarak pelur kağıt kullanılmaktadır. Genel olarak 600 TL'den başlayan sepette çiçek çeşitleri, özelliklerine bağlı olarak fiyat artışı gösterebilir. 

Sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı yada sizin için özel olan birini hoş bir sürpriz ile şaşırtmak istiyorsanız, içinde taptaze ve güzel kokulu çiçekleri, otantik tasarımları ile doğru bir seçenek olan sepette çiçek, onları sandığınızdan daha fazla mutlu edecektir. Doğal sunumu ile çok farklı bir hediyeyle sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. Bazen özel bir gün, bazen ise beklenmedik bir sürpriz ile güzel ve otantik çiçek tasarımlarından oluşan sepette çiçekler gönderilen kişiyi mutlu ederken, bu jesti yapan sizleride en az onlar kadar memnun edecektir. Kalıcı ve kullanışlı hediye arayanlar için uygun bir seçenek olacaktır. 

arama