çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Kırmızı Çiçek

Dizayn Türleri


Renk


Çiçek Çeşitleri
Fiyat
GÖNDERİM SEBEBİEn anlamlı hediye seçeneklerinden birisi olan kırmızı çiçek, aynı zamanda dünya genelinde sevgiyi ifade etmenin en iyi yolu olarak kabul edilir. Kırmızı renkli çiçekler, her kutlama ve anlamlı gün için en güzel hediye seçenekleri arasında öncelikli olarak yer alır. Özellikle Sevgiler Günü ya da Anneler Günü gibi özel günlerde, en çok tercih edilen hediye çeşitlerinden olmaktadır.

Kırmızı Çiçek Çeşitleri

Her zaman hediye seçenekleri arasında en çok tercih edilen kırmızı çiçek çeşitleri çok farklı tasarımlarla ve herkesin zevklerine uyacak kombinasyonlarla satışa sunulur. Birbirinden harika çeşitleri, en uygun fiyatlarla sitemizden online olarak satın alınabilir.

Kırmızı renk anlam olarak da arzunun, sevginin ve enerjinin rengi olarak kabul edilir. Kırmızı açan çiçekler ile yapılan tasarım aranjmanları ile duygular en güzel şekilde ifade edilebilir. Bu bağlamda bu eşsiz tasarımlarda kullanılan kırmızı çiçek isimleri ise şu şekilde sıralanır:

 • Kırmızı orkide
 • Kırmızı gül
 • Nergis zambağı
 • Kırmızı zambak
 • Kırmızı lale
 • Gerbera papatya
 • Kırmızı karanfil
 • Kırmızı gelincik
 • Antoryum
 • Kırmızı trombet sarmaşık
 • Kırmızı petunya

Bütün bu birbirinden harika renkli çiçeklerle yapılan en iyi aranjmanlar sitemizde her zaman sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda kişiye özel tasarımlar içinde her zaman bizlere ulaşabilir ve sevdikleriniz için en iyi hediyeyi oluşturabilirsiniz.

Kırmızı Yapraklı Çiçek Tasarımları

Kırmızı çiçek tasarımlarında gül, orkide ve diğer kırmızı renkli olan ya da kırmızı olan bütün çiçek çeşitleri kullanılır. Özel anların unutulmaz olmasını sağlayan bu tasarımlarla sevilen kişiler her zaman mutlu edilir. Çiçek çeşitleri arasında kırmızı renkli çiçekler anlam olarak da derin manalar taşır. Genel olarak aşkın, yaşamın, enerjinin ve sevginin en iyi temsilcisidir.

Kırmızı Gül Buketi

Özellikle birbirlerini sevenler için en güzel günlerden birisi olan Sevgililer Günü’nün vazgeçilmez hediyelerinden birisi, her zaman için kırmızı gül buketleridir. Buna bağlı olarak kırmızı gül buketi ile sevilen kişilere seni seviyorum mesajı en güzel şekilde iletilir. Taşıdığı bütün bu anlamlara bağlı olarak Anneler Günü, doğum günleri, nişan ya da düğün törenleri gibi bütün özel günler ve kutlamalar için en iyi hediye seçenekleri arasındadır.

Kırmızı Gül Aranjmanı

Kırmızı gül aranjmanı gibi tasarım çeşitlerine sitemizde anında ulaşabilir ve sevdikleriniz için hemen sipariş verebilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla satışa sunulan aranjmanları, aynı zamanda sıklıkla düzenlediğimiz kampanyalarla daha da ucuza satın alabilirsiniz. Çiçek tasarımları ile her zaman sevdiklerinize en mutlu anları kısa süre içinde yaşatabilirsiniz.

Kırmızı Çiçek Anlamı Nedir?

Kırmızı renkli çiçekler genel olarak hediye edilecek olan kişinin beğenilerine, zevklerine ve tarzına en iyi uyan hediye çeşitlerinden birisidir. Sitemizde yer alan ve sizler için özel olarak hazırlanan tasarım aranjmanları, her zaman uzman floristler tarafından oluşturulur.  Klasik çiçek buketlerinden sıkılanlar için bu tasarımlar en iyi hediye seçeneği olur.

Kırmızı çiçek anlamı ise taşıdığı kırmızı rengine bağlıdır. Kırmızı renk; aşkı, gücü, arzuyu, cesareti, pozitif olmayı ve enerjiyi temsil eder. Buna bağlı olarak kırmızı çiçek tasarımları ile bütün bu duygular da ifade edilmiş olur. Kırmızı yapraklı çiçek çeşitleri, aynı renkte çiçeklerle oluşturulan aranjmanlar sevgiyi ve aşkı ifade etmenin en güzel yoludur.

arama