çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Color Series Mum Koleksiyonu

Dizayn Türleri


Renk

Çiçek Çeşitleri
Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİ
Kokulu mum kullanarak evinizin dekore ederken atmosferini de Ribbon Flowers’a ait Color Series mum koleksiyonu ile değiştirebilirsiniz! Öyle ki bu kokular tam da size göre! 

Birbirinden güzel kokuları ile dikkat çeken bu mumlar, cam bardak mum tasarımları sayesinde estetik olarak da oldukça hoş.  Buna ek olarak organik içerikler ile hazırlanan Color Series soya mumları, sağlığınıza zararlı içerikler barındırmıyor. Eğer siz de mum satın almak istiyorsanız ve doğal mum arayışındaysanız, Ribbon Flowers sitesini ziyaret edin! 

Kokulu Dekoratif Mum Çeşitleri

İnternet üzerinde birbirinden farklı kokulu mum çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitlerin arasında kokulu olanlar, dekor için kullanılanlar ve sade tasarımlı, kokusuz olanları mevcuttur.  En çok tercih edilen mumlar kokulu olanlarıdır. Evinizin mis gibi kokmasını sağlayan bu dekor mum çeşitleri, size de dinginlik verir ve huzurlu bir ev ortamı yaratmanıza yardımcı olur. Color Series koleksiyonu da içerdiği birbirinden güzel kokan mumları ile evinize bu huzurlu ortamı getiriyor. Koleksiyonda yer alan mum çeşitleri arasından beğenebileceğiniz bazıları: 

Yukarıdaki el yapımı mum çeşitleri arasından zevkinize uygun bir mum almak için sitelerinde bulunan Color Series koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

Hediyelik Mum ve Süs Mumları Arayışınız için Ribbon Flowers

Ribbon Flowers mumları, sadece evinizi dekore etmekle kalmıyor aynı zamanda sevdikleriniz için çok güzel bir hediye de olabiliyor! Doğum günleri, bayramlar, yılbaşı, Sevgililer Günü ve diğer tüm özel günlerde verebileceğiniz hediyelik kokulu mum, mükemmel bir hediye seçeneğidir. Süs mumları, dekore mum ve hediyelik mum çeşitleri için koleksiyonlarına göz atarak sevdiğiniz birine unutulmaz bir hediye alabilirsiniz! 

Bardak Mum ve Cam Mum Modelleri

Bardak mum ve cam mum modelleri, en sık satın alınan modeller arasında yer alır. Bardak mumlar, pratik ve kullanışlı oldukları için pek çok insan tarafından tercih edilirken, cam mumlar da eve kattıkları estetik havadan dolayı oldukça sevilen mum çeşitleri arasındadır. Ribbon Flowers’ın Color Series koleksiyonunda da bulabileceğiniz cam bardak mum modelleriyle evinizi süsleyin.

Doğal Soya Mumu ve Organik Mum Satın Al

Mum alışverişi yaparken en çok bakılan noktalardan birisi ise mumların doğal ve organik olup olmadığıdır. Mum alan kişilerin dikkat ettiği bir konu olduğu için çoğu marka artık mumlarını soya kullanarak yapıyor. Peki neden soya mum çeşidi, diğer mum çeşitlerine göre daha çok tercih ediliyor? Bunun sebepleri:

  • Soya mumlarının içeriği daha temizdir ve insan sağlığı için sorun teşkil etmez.
  • Daha uzun süre yandığı için sürekli yeni mum alarak paranızı boşa harcamazsınız.
  • Kokusu daha belirgin ve kalıcıdır.
  • Sürdürülebilir kaynaklar aracılığıyla elde edildiği için çok daha az toksin içerir, bu da çevre için daha iyidir.

Yani soya mumu, diğer mum modelleri ile kıyaslayınca çok daha iyi bir tercih diyebiliriz. Hem kendi sağlığınız açısından daha sağlıklı olduğu için hem de doğaya zarar vermediği için soya mumlarını ve organik mum çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Kokulu Mum Fiyatları

Kokulu mum fiyatları, mumu alacağınız yere göre değişiklik gösterebilir. Mum fiyatları nereden alacağınıza ve nasıl bir şey alacağınıza bağlı oluğu için de kesin bir fiyat söylemesi zordur. Mesela alacağınız mumun dışı daha süslüyse, sade bir muma göre fiyatı daha fazla olacaktır. “Hem güzel ve kaliteli bir mum alayım, hem de gereksiz para harcamayayım.” diyorsanız, Ribbon Flowers Color Series koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

 

Color Series Mum Koleksiyonu blog içeriğimiz için tıklayın!

arama