çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Pasta

Dizayn Türleri


Renk


Çiçek Çeşitleri

Fiyat
GÖNDERİM SEBEBİ


Eğer tatlı bir şekilde zaman geçirmek ya da sevdiklerinize güzel sürprizler yapmak istiyorsanız, yaş pasta siparişi vererek en güzel şekilde kutlayabilirsiniz. Günümüzde birçok kişi günlük hayatın yoğunluğundan ötürü pastaneye ya da cafeye giderek, pasta satın alacak vakti bulamaz. Bu gibi durumlarda kendiniz için en uygun çözümleri arıyorsanız online olarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Ribbon Flowers ile sadece birbirinden güzel çiçek modellerini değil, aynı zamanda pasta siparişlerinizi de oluşturabilirsiniz. Doğum günü pastaları ya da farklı ürünlerimizi bu kategoriden inceleyebilir, aralarından kendiniz için en uygun olanlarını anında sipariş verebilirsiniz. Birbirinden lezzetli ve güzel görünümlü pastalar ile güzel günleri daha özel bir şekilde kutlama imkanı elde edebilirsiniz. 

Size sunmuş olduğumuz bu ürünleri davetlerde, misafirliklerde, doğum günlerine ve daha pek çok yerde tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra evde küçük bir kaçamak yapmak istiyorsanız da küçük ya da büyük farklı pasta seçeneklerimiz arasından tercihlerde bulunabilirsiniz. Aralarından hangilerini tercih ederseniz edin tümü lezzetli ve kaliteli bir şekilde sunulmakta, tazeliğinden de ödün verilmemektedir. Ribbon Flowers tüm bunları en uygun fiyatlar ile satın almanıza olanak tanımak tanınmaktadır.

Bunu yapabilmek için sadece online platformumuz ya da mobil uygulamamız üzerinden giriş yaparak, siparişlerinizi oluşturmanız gerekir. Ardından da afiyetle hemen tüketebilirsiniz.

Hediyelik Yaş Pasta Modelleri

Pasta siparişi vermek, kısa sürede tatlı gereksinimlerinize çözüm bulmanıza yardımcı olur. Her ne kadar klasik olsalar da pastalar hala kutlama denilince akla gelen ilk lezzetler arasındadır. Her insanın damak zevki birbirinden farklı olduğu için, bugün birbirinden farklı seçenekler imal edilerek kişilerin beğenisine sunulur.

Eğer Online butik pasta siparişi vermek istiyorsanız bu kapsamda size sunduğumuz tüm seçenekleri inceleyebilir, aralarından en güzel olanlarına karar verebilirsiniz. Markamız bu kapsamda farklı büyüklüklerde ürünleri sizlere sunmaktadır. Büyük pastaların yanı sıra küçük pasta modelleri de mevcuttur. Tümünü inceleyebilir, aralarından kendiniz için en uygun olanı sipariş verebilirsiniz.

Günün ve Kişinin Önemine Göre Gönderebileceğiniz Pasta Modelleri

Papatyalı pasta ya da farklı tasarımlara sahip olan pastalar, en güzel hediyeler için oldukça önemlidir. Eğer doğum günleri için en güzel doğum günü pastaları ya da özel bir sürpriz için seçenekler arıyorsanız, sizin için sunduğumuz tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. 

Ribbon Flowers pastanın sunulacağı yere göre, birbirinden farklı seçenekler sunmaktadır. Şayet kalabalık bir parti olacaksa bu kapsamda daha büyük olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Ancak daha küçük, aile içinde bir etkinlik planlıyorsanız daha küçük olan modelleri değerlendirebilirsiniz.

Siz de doğum günü pasta çeşitleri arasından tümünü inceleyebilir, aralarından kendiniz için en uygun olanları hemen sipariş verebilirsiniz.

En Güzel Doğum Günü Pastaları

Doğum günü kutlamaları geldiği zaman akla sadece kişiye ne gibi hediyeler alınacağı değil, aynı zamanda ne gibi pastalar yapılacağı da gelir. Şayet iyi ki doğdun pasta kapsamında en güzel, kişiye özel tercihleri yapmak istiyorsanız bu kategorimizde birbirinden güzel seçenekleri görebilir, inceleyebilir ve aralarından bir kararı kolay bir şekilde verebilirsiniz.

Farklı desenlere ve boyutlara sahip olan mükemmel pastalar sayesinde doğum günü kutlamalarını daha güzel ve eşsiz bir hale getirebilir, böylece daha unutulmaz bir hale sokabilirsiniz.

Sevgiliye Pasta

Pastalar sadece doğum günleri için değil, aynı zamanda küçük sürprizler için de önemlidir. Eğer eşinize ya da sevgilinize bir sürpriz yapmayı istiyorsanız, sevgiliye pasta seçeneklerimiz de vardır. Bunların tümünü kategorimiz içerisinden ayrıntılı olarak inceleyebilir, aralarından kendiniz için en uygun olanların siparişini kısa sürede verebilirsiniz.

Birbirinden lezzetli ve güzel tasarımlar sayesinde sevgilinize en güzel tatlı sürprizleri yapmanız mümkündür. 

Yaş Pastalarımızın Özellikleri Nelerdir?

Yaş pastalar bugün birbirine göre farklı şekillerde yapılabilmektedir. Bu bakımdan yaş günü pastası da birbirinden farklı seçenekler halinde kişiler için sunulmaktadır. Markamız bu kapsamda sadece lezzetli değil aynı zamanda kişilerin tüketimi için de uygundur. 

Glutensiz ve Rafine Şekersiz Pasta Neden Tercih Edilmelidir?

Glüten protein grubunda yer alan bir madde olup tahılların içerisine vardır ve gıdaların elastik bir özellik kazanmasına yardım eder. Maya tutmasını, taneciklerin birbirine bağlanmasında fırsat tanır. Ne var ki vücut tarafından sindirilmesi de aynı şekilde oldukça zordur. Örnek olarak hamur su altında arındırıldığı zaman glütenin erimediği, plasik tarzı bir cisim gibi korunduğu görülebilir. Bu bakımdan glütensiz pasta gibi ürünler oldukça önemlidir.

Doğum günü pastası glütensiz olarak tercih edilirse bunun tüm avantajlarından yararlanılabilir. Ayrıca günümüzde glütene karşı hassasiyeti olanlar da unutulmamalıdır. Böyle bir durumda glütensiz şekersiz pasta oldukça önemlidir.

Aynı zamanda şekersiz pasta tercih etmek de önemlidir. Düşük oranda ve doğal işlenmiş gıdalar vasıtasıyla karşılandığı zaman zarar vermeyen, hatta gereksinim duyulan bu madde işlenmiş olarak yahut yüksek oranda tüketildiğinde kronikleşen hastalıklara ve form kaybına neden olabilmektedir.

Bu bakımdan yeni nesil pasta olarak glütensiz ve şekersiz olanları tercih etmek oldukça önemlidir. Bu yaş günü pastası da dahil olmak üzere her pastada geçerlidir.

Pasta Gönder: Online Yeni Nesil Yaş Pasta Siparişi 

El yapımı pasta satın almak pastaneden ya da cafelerden mümkün olsa da günlük hayatın yoğunluğu sebebiyle, bazı kişiler bunun için yeterli zamanı bulamayabilir. Burada devreye giren pasta siparişi İstanbul evinize ya da iş yerinize kadar bu ürünleri getirmenize olanak tanır. Ribbon Flowers birbirinden farklı seçenekleri en kaliteli ve lezzetli halleri ile sizlere sunmaktadır.

Bu kapsamda çikolatalı doğum günü pastası olduğu gibi farklı seçenekler de değişik insanların damak zevklerine uygun bir biçimde sunulur. Tümüne bakabilir, aralarından kendiniz için en uygun olanları hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Rafine şekersiz pasta ile güvenilir bir şekilde tüketerek sorunları da en düşük seviyelerde tutabilirsiniz.

Eğer büyük ya da küçük pasta modelleri arıyorsanız markamız tarafından sunulan bu kategoriyi inceleyebilirsiniz. Bunların arasından size en uygun olanlar için pasta gönder hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Sevdikleriniz için En Taze Butik Tasarım Pastalar

Sevdikleriniz için en güzel pastaları arıyorsanız, markamız bunu en kaliteli ve güzel halleri ile size ulaştırmayı amaçlamaktadır. Rafine şekersiz ve glütensiz şekersiz pasta bu tür ürünler isteyenler ve özellikle glütene karşı hassasiyeti olanlar için özel bir şekilde sunulmaktadır. Fiyatlarımız da her zaman en uygun seviyelerde tutularak sizlere sunulmaktadır. Online şekilde bu siparişleri nasıl verebileceğinizi düşünüyorsanız şunları takip etmeniz yeterlidir:

  • İlk olarak size sunduğumuz birbirinden farklı pasta seçeneklerini inceleyin.
  • Tümünü fotoğraflarından inceleyebilir ve açıklamalarını okuyarak detaylarını öğrenebilirsiniz.
  • Ardından içlerinden kendiniz için en uygun olduğunu düşündüğünüzü sipariş verin.

Bu gibi adımlar ardından yeni nesil pasta siparişi de tamamlanır. Ribbon Flowers siparişi alır almaz bunu hazırlamakta, taze bir şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Ardından da size zaman kaybetmeden en güzel haliyle tüketmek kalır. Eğer bunların fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyorsanız markamız tüm ürünlerini size en güzel ve lezzetli halleriyle, kalite ve tazelikten ödün vermeden en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

arama