çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Bayram Çikolataları

Dizayn Türleri
Renk
Çiçek Çeşitleri


Fiyat

GÖNDERİM SEBEBİ

 

Bu bayramda sevdiklerinizi ve kendinizi RIBBON’ın birbirinden şık bayram koleksiyonu ürünleriyle mutlu edin! Dilerseniz çiçek buketleri ve aranjmanları, ya da çikolata kutuları seçenekleriyle bayramı tatlı ve özel kılabilirsiniz.

Bayramların önemini hepimiz biliriz. 7’den 70’e tüm ailenin, akrabaların, komşuların ve dostların bir araya geldiği günlerdir aynı zamanda. Bayramların bir diğer katkısı da paylaşımın arttığı, birlikte sevgi ve hoşgörüyle kurulan iletişimin güçlendiği zamanlar olmasıdır. Kültürümüzde de önemli bir yeri olan bayramlarda sevdiklerimiz için lezzetli sofralar hazırlar, hediyeler alır ve yakınlığımızı pekiştiririz.

Bayram çikolatası ya da bayram çiçekleri ile ziyaretlerinizde fark yaratabilirsiniz. Taze ve enfes fındık dolgulu çikolatalar ile gold kaplı drajelerden oluşan ürünlerimiz bu bayramda sizlerle!

Bayram günleri, sevdiklerinizi kıymetli hissettirmek için en güzel zamanlardır. Çikolatalar ise bu özel günün vazgeçilmez tatlıları arasında sayılabilir. Bayramda ailenize göndereceğiniz bayram çikolatası ile onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca uzakta olsanız da bayram çikolatası hediyelik ile yanlarında olduğunuzu ve onları düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. Bu günlerde Ribbon Flowers’ın eşsiz tasarımlara sahip lezzetli çikolataları en iyi tercihlerden biri olacaktır.

Bayram Çikolata Çeşitleri

Bayramda göndereceğiniz, çiçek çikolata için birçok seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Çiçek ve çikolata ile sizden uzakta olan sevdiklerinizin bayramını içten bir şekilde kutlayabilirsiniz. Üstelik güzel bir görüntüye sahip olan çikolatalarla her zaman hatırlanırsınız. Bayram çikolata çeşitleri arasından sevdiklerinizin beğeneceği tarzda bir çikolata tepsisi veya çiçeği seçip gönderebilirsiniz.

Grand Deluxe Krem Kahverengi Çikolata Tepsisi

Grand Deluxe Krem Kahverengi Çikolata Tepsisi’nin bir kısmında Ribbon Flowers çiçekleri, diğer yanında kara üzümlü fındıklı çikolatalar bulunur. Ayrıca ürünün içerisinde drajeler ve kahverengi kaplama sütlü çikolatalar da mevcuttur. En güzel bayram çikolataları, estetik bir görüntüyle sunulur. Bu güzel sunum için ise mevsimin en taze çiçekleri seçilir. Böylece bayramda sevdiklerinizin sizin için ne kadar özel olduğunu hissettirebilirsiniz.

Royal Deluxe Silver Pembe Cam Çikolata Kutusu

Bayramda olduğu gibi söz ve nişanda da bu bayramlık kutu çikolata alınabilir. Bir yanında 60 tane pembe sarım çikolata olan Royal Deluxe Silver Pembe Cam Çikolata Kutusu’nun bir kısmında ise gümüş kaplı badem drajeler vardır. Kutu boyu da 30 cm x 20 cm x 7 cm şeklindedir. Ayrıca alacağınız bu güzel kutu isteğinize göre süslenebilir.

Lila Pembe Silver Ayna Çikolata Tepsisi

Bayramda bayram çikolatası gönderme seçeneklerinden biri de Lila Pembe Silver Ayna Çikolata Tepsisi’dir. Yarısı çiçeklerle donatılan tasarımın diğer yanı, çikolata ve drajelerle doludur. Ailenize, akrabalarınıza veya arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz şık ve güzel bir çikolata tasarımıdır.

Bayramda Verebileceğiniz Hediyelik Çiçek Çikolatalar

Çiçek çikolata siparişi vererek bayram günlerini daha da özel hale getirebilirsiniz. Ribbon Flowers ile aldığınız çikolata çiçekler, hem zarif bir tasarıma sahiptir hem de lezzetlidir. Unutulmayacak bayram günlerinde bu çiçek çikolatalarla mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz. Birçok çeşit sunulduğundan gözünüze hitap eden çikolata çiçekler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Grand Krem El Yapımı Çikolatalı Hurma Çiçek Kutusu

Bayram günlerinde sevdiklerinize iletebileceğiniz en güzel çiçek çikolatalardan biridir. Bir tarafı anastasya, gül ve orkideyle kaplıdır. Diğer tarafında ise çikolatayla kaplı hurmalar vardır. Kutusunda bulunan doğal taş ise bereketi temsil eder. Bu nedenle özellikle Ramazan Bayramı’nda değer verdiğiniz insanlara gönderebileceğiniz en güzel çiçek çikolatalardan biridir.

Girl Power Çikolata Mum Çiçek Hediye Kutusu

Mevsimin en güzel çiçeklerinin bir araya geldiği, kutuda gold kaplı drajeler ve çikolatalar vardır. Ayrıca mum hediyesi de bayram günlerinde sevdiklerinize duyduğunuz samimi duyguları temsil eder. Tasarımda kullanılan çiçekler, mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak yaz veya kış fark etmeksizin taze çiçeklerle kutu tasarlanır.

Pembe Çiçekli Çikolata Mini Tepsi

Pembe laleler ve güllerle hazırlanan bu küçük kutuda eşsiz tatlar vardır. 6 farklı desenle kaplı krokanlı sütlü çikolatalar diğer bölmesinde bulunur. En güzel çiçeklerle süslenen bu küçük tepsi, çiçek çikolata hediye göndermek için ideal seçenekler arasında yer alır. Böylece bayramın getirdiği coşkuyu, yakınlarınızla paylaşma imkanı bulabilirsiniz.

Bayram Çikolatası Fiyatları

Bayram çikolatası fiyatları, çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Uygulanan tasarım, çikolata sayısı gibi faktörlerle fiyatlar artıp azalabilir. Ribbon Flowers ile bütçenize uygun bir bayram çikolatası vardır. Böylece hem lezzetli hem de güzel tasarımlara sahip çikolata kutularını gönderebilirsiniz. Bayramınızı daha da özel kılacak bu çikolata çiçeklerle yakınlarınızı mutlu olmasını sağlarsınız.

arama