çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Badem Draje

Dizayn Türleri

Renk
Çiçek Çeşitleri


FiyatGÖNDERİM SEBEBİÖzel Tasarım Kutulu Çikolatalı Badem Draje

Çikolatalı badem draje, sevdiklerinizi mutlu etmek için hediye edebileceğiniz seçeneklerden biridir. Özel günlerinde yanlarında olduğunuzu bu küçük armağanla sevdiklerinize hissettirebilirsiniz. Yeni bir işe başlayan veya terfi alan arkadaşlarınız için bu drajeler, harika bir seçenektir. Hayatlarının güzel günlerine anlam ve lezzet katmak için hediye edebilirsiniz.

Çiçeklerle hazırlanmış küçük bir tepsi de sunulan badem draje çeşitleri, yakınlarınızın iyi hissetmesini sağlar. Bu nedenle “Geçmiş olsun” demek için de bu küçük kutuyu yollayabilirsiniz. Aynı zamanda bayram günlerinde yanına gidemediğiniz kişilere de gönderebilirsiniz. Sebebi her ne olursa olsun özel tasarım kutulu drajeler, hem göze hem de damak zevkine hitap eden bir hediyedir.

Hediyelik Çikolatalı Badem Draje Çeşitlerimiz

Özenle seçilmiş kuruyemişlerle hazırlanan çeşitlerimiz mevsimin en güzel çiçekleriyle sunuluyor. Böylece sevdiklerinizin özel hissetmesini sağlıyoruz. Eşinize, arkadaşınıza, anne ve babanıza bu güzel hediye için onlarca çeşit hazırladık. İçlerinden birini seçerek yakınlarınızı hemen şimdi mutlu edebilirsiniz. İşte en güzel tasarımlarla çikolatalı badem draje çeşitlerimizden bazıları:

  • Love Story Pembe Kalp Çikolata Kutusu
  • Afife Jale Soft Pastel Deluxe Çikolata Tepsisi
  • Lila Pembe Silver Ayna Çikolata Tepsisi
  • Deluxe Krem Kahverengi Çikolata
  • Pembe Luxe Ayna Çikolata Tepsisi
  • Deluxe Turuncu Silver Çikolata Tepsisi

Her tasarım özenle hazırlanarak sizi ve sevdiklerinizi mutlu ediyor. Dilerseniz nişan, söz gibi davetlerinizde de bu draje kutularını tercih edebilirsiniz. Böylece bu önemli günü, lezzetli drajelerin bulunduğu güzel bir kutuyla taçlandırabilirsiniz. Ayrıca yeni evlenen arkadaşlarınıza tebrik için de hediye olarak gönderebilirsiniz. Kısacası, ürünlerimiz ile her özel anı daha da güzelleştirecek ve sevdiklerinizin mutluluğunu katbekat arttırabileceksiniz.

Birbirinden Şık Tasarımlı Badem Draje Şeker Tepsileri Ribbon Flowers’da

Gold, gümüş, pembe veya mavi zevkinize uygun tasarımlarla Ribbon Flowers, birçok badem draje şeker hazırlamıştır. İstanbul’un en iyi butik çiçekçisinden istediğiniz gibi bir sunum bulabilirsiniz. Nefis çikolatalar ile herkesin zevkine uygun tasarımları buluşturan Ribbon Flowers sevdiklerinize alacağınız hediyeler için en iyi adres.

Siz de her özel günü daha da güzelleştirmek istemez misiniz? O zaman Ribbon Flowers’ın eşsiz tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Çikolatalı badem draje, yıl dönümlerinden doğum günlerine kadar her güne uyum sağlar ve güzelleştirir. İsterseniz sadece içinizden geldiği için de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Badem draje siparişiniz İstanbul içi satın almalarda aynı gün içince yola çıkar. Böylece kısa bir zaman içinde hediyeniz sevdiğinizin adresinde olacaktır.

Hediyelik Çikolatalı Badem Draje Fiyatlarımız

Sevdiklerinize hediye olarak gönderebileceğiniz çikolatalı badem draje fiyatlarını merak ediyor olabilirsiniz. Bu konuda bazı durumlara göre fiyat değişiklikleri olabilir. Kutunun boyutu, hangi çiçeklerin kullanıldığı gibi faktörler fiyatı etkiler. Aynı zamanda tasarım için kullanılan malzemeler de fiyat değişikliğine neden olabilmektedir. Ancak herkes Ribbon Flowers ile kendi bütçesine uygun bir hediye bulabilir.

Bu ürünün çeşitleri ile günün anlamını daha da renklendirebilirsiniz. Çünkü özel tasarımlar, sevdiklerinizi değerini göstermenizi sağlar. Böylece sadece içinizden geldiğinde bile tercih edebileceğiniz bir seçenektir. Tüm günleri bu küçük armağanla özel ve güzel kılabilirsiniz. Hemen internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Yazacağınız ufak ve etkileyici bir notla da hislerinizi dile getirebilirsiniz.

arama