çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Klasik Tasarımlar

Dizayn Türleri
Renk

Çiçek ÇeşitleriFiyat

GÖNDERİM SEBEBİ


Klasik tasarımlar, geçmişten bu yana popülerliğini kaybetmeyen ve her daim rağbet gören çiçek aranjmanlarıdır. Ribbon Flowers kategorilerinde, aradığınız sadeliği ve zarafeti kolaylıkla bulacaksınız!

Klasik tasarımlar, çiçek buketi denildiğinde ilk akla gelen güller ve orkidelerdir. Özellikle güller, geçmişten bu yana en sevilen çiçek çeşitleri olarak karşımıza çıkıyor. Aşkı ifade eden bitkiler, sevginizi göstermenin şüphesiz en güzel yoludur. Özel günlerde hem kadınlara hem de erkeklere hediye edebileceğiniz son derece farklı tasarım modelleri vardır. Ribbon Flowers, göz alıcı güzellikte tasarımlarında, klasik çiçeklerin ihtişamını birleştiriyor!

Klasik Çiçek Tasarımlarımız Nelerdir?

Klasik tasarım olarak adlandırılan çiçek aranjmanları, görmeye alışık olduğumuz modellerdir. İçerisinde renkli çiçeklerin olduğu vazolar ve sepetlerle dizayn edilirler. Çiçek renkleri, içerisine eklenen dekoratif parçalarla daha canlı bir görünüm kazanırlar. Aynı zamanda modern dokunuşlar da yapılarak hem klasik hem şık tasarımlar elde edilir.

Klasik Çiçek Aranjmanı

Çiçek aranjmanları, farklı türden çiçeklerin bir araya getirildiği estetik tasarımlardır. Etrafında çeşitli süslemeler kullanılan aranjmanlar, birbirine yakışacak renkler kullanılarak özenle dizayn edilir. Klasik tasarımlar arasında sayabileceğimiz en popüler modellerimiz şunlardır:

 • Beyaz Gül Orkideli Vazo Aranjman
 • Amore 25 Kırmızı Gül
 • Ti Amo Vazoda Kırmızı Güller
 • Gold Vazoda 25 Kırmızı Güller Ekvator Gülü
 • Royal Deluxe Vazoda 101 Kırmızı Gül Aranjmanı
 • Grand Krem Kutuda Pembe Şakayık Kırmızı Güller

Her biri özenle hazırlanan aranjmanların anlamları da birbirinden güzeldir. Sevdiklerinize, tanıştığınız günleri hatırlatacak sayıda güllerin olduğu bir buket hazırlatabilirsiniz.

Tasarımlarda kullanılan vazolar, aranjmanlara bambaşka bir hava katar. Alınan çiçeklerin uzun süre saklanmalarını sağlarken dekoratif ürünler olarak kullanılırlar. Aynı zamanda renk seçenekleri sayesinde sevdiğiniz renk ve tasarımları tercih etme şansınız vardır.

Klasik Çikolata Çiçek Aranjmanı

Çikolata ve çiçek kombini, herkesi mutlu edebilecek klasik hediyelerimiz içerisinde yer alıyor. Çikolata çeşitleri, özenli kutular içerisinde hazırlanıyor ve kaliteli çikolatalar tercih ediliyor. Beraberinde tercih edeceğiniz çiçeklerse, tamamen istediğinize bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Dilerseniz orkide, gül, şakayık gibi türlerin hepsini bir arada içeren tasarımlarınızı inceleyebilirsiniz.

Çikolata çiçek aranjmanları arasında dikkat çeken ürünlerimizin bir kısmı şunlardır:

 • I Love You Kırmızı Gül Hediye Paketi
 • Gold Grand Deluxe Çikolata Tepsisi
 • Royal Deluxe Silver Cam Çikolata Kutusu
 • Love Story Deluxe Kırmızı Gül Kalp Çikolata Kutusu
 • Siyah Kapaklı Kutuda Kırmızı Çikolata

Ürün seçimlerini yaptıktan sonra sepete ekleyerek sipariş vermeniz yeterli. Ribbon Flowers, sizler için gereken paketlemeleri yaparak beklentilerinizi karşılayacak hediye tasarımlarını hazırlıyor!

Klasik Çiçek Tasarım Fiyatları

Klasik tasarımlar, özel tasarımlara nazaran daha uygun fiyatlarla satışa sunduğumuz ürünlerdir. Fiyat aralıkları, farklı bütçelere hitap edecek şekilde belirlenmiştir. Kategorilerimizde fiyat filtresi uygulayarak aradığınız ücretlerde modelleri görebilirsiniz.

arama