çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Çikolata Kutusu

Dizayn Türleri
Renk

Çiçek Çeşitleri


Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİEn tatlı hediyelerden biri olan çikolata kutusu, Ribbon Flowers farkıyla karşınıza çıkıyor. Birbirinden güzel tasarımlarımızı hemen incelemeye başlayın!

Hediye denince ilk akla gelen çikolata, hayatımıza tatlılık katmaya devam ediyor. Ribbon Flowers olarak sizlere özel tasarım kutularımızla hediye seçenekleri sunuyoruz.

Hediye Çikolata Kutusu

Çikolata hediye etmek istediğinizde en uygun ve en lezzetli çikolataları nereden bulacağınız konusunda endişe etmenize gerek yok. Hediye çikolata kutusu modellerinden kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun olanı bulmak için ürünleri incelemeniz yeterlidir.

Çikolata gönderebilmek için öncelikle hediye göndereceğiniz kişinin hangi çeşidi sevdiğini göz önünde bulundurmalısınız. Bitter, çilekli ya da sütlü çikolata seven birçok kişi vardır. İşte bu noktada Ribbon Flowers’ın ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Hem şık görünüme sahip olan hem de lezzeti ile herkesi baştan çıkaran Ribbon Flowers’ın ayrıcalıklı dünyasından siparişinizi oluşturabilirsiniz. İstanbul içi aynı gün teslim seçeneği ile çikolataların sevdiklerinize birkaç saat içerisinde teslim edilmesi için hemen harekete geçin!

Çikolata Kutusu Çeşitleri

Çikolata kutusu çeşitlerinin bazıları şu şekildedir:

  • Love Story Pembe Kalp Çikolata Kutusu: Ona aşkını anlatabilmen için tasarlanmış özel bir kutu.
  • Regina Cappucino Kırmızı Gül Çikolata: Özel Ribbon çikolataları ile tasarlanmış sevgililer günü temalı çikolata kutusu.
  • Royal Deluxe İsme Özel Gold Cam Çikolata: Tanışma, söz ve isteme gibi özel günler için tasarlanmış kutular.
  • Silver Kapaklı Kutuda Çikolata: Leziz özel Ribbon çikolatalarından oluşan kutu. 

Cam Çikolata Kutusu

Genellikle merasimlerde ve bayramlarda kullanılan bu cam çikolata kutusu, tüm müşterilerimizin memnun kaldığı ürünler arasında yer almakta. Şık ve özel günlere yaraşır bu tasarıma ulaşmak ise çok kolay. Ribbon Flowers, kalitesi ve yüksek standartlarıyla sizlere ürün çeşitliliği sunmaya devam ediyor.

Sevgiliye Çikolata Kutusu

Sevgiliye çikolata kutusu Ribbon Flowers’da. Birçok seçeneğe sahip olan mağazamız, uzun yılları aşkın tecrübesiyle ve 7/24 sunduğu hizmetiyle sizlerle.

Siz de sevdiğiniz birine hemen sürpriz çikolata kutusu alın. 

Kalpli Çikolata Kutusu

Bu ürünle sevdiklerinizin ağızlarını tatlandırırken aynı zamanda kalplerinde çiçekler açmasına sebep olabilirsiniz. Kalpli çikolata kutusu sayesinde ona aşkınızı anlatırken bu kutu işinizi kolaylaştıracak. Bu büyülü kutu sayesinde aranızdaki bağlar daha da sağlamlaşacak!

İsteme Çikolata Kutusu

İsteme çikolata kutusu kız isteme törenlerinin vazgeçilmezlerinden biridir. Bu çikolata kutuları sayesinde kız isteme törenlerinde en önemli adetlerden birini yerine getirmiş olursunuz. Günümüzde birçok farklı türde kız isteme çikolatası tasarımı bulunmaktadır. Şık gondollarda sunulan çikolatalar yanında daha sade ve farklı kutularda da bu çikolataları satın alma imkanı bulabilirsiniz. Son derece lezzetli olan çikolatalar yüksek kaliteye sahiptir. 

Böylelikle kız isteme törenlerinde en iyi şekilde bu çikolataların avantajlarından yararlanabilirsiniz. Son derece özel günlerden birisi olan kız isteme törenlerinde çikolatanın kalitesi ve türü büyük bir önem taşır. Böyle durumlarda özellikle koyu renkli çikolatalar tercih edilir. Ancak karışık çikolata türlerinden de tercih edebilirsiniz. İsteme çikolata kutusu farklı ambalajlarıyla oldukça göz alıcı bir görünüme sahiptir.

Nişan Çikolata Kutusu

Nişan törenlerinde en çok tercih edilen tatlı türlerinden birisi çikolatadır. Böyle zamanlarda özel olarak ambalajlanmış çikolata kutularını tercih edebilirsiniz. Ancak nişan törenlerine özel olarak hazırlanan çikolataları satın alırken belli başlı detaylara dikkat etmeniz gerekir. En önemli detaylar arasında ise şunları saymak mümkün olabilir:

  • Nişan çikolatalarını mutlaka davetli sayısına uygun bir şekilde almalısınız.
  • Kalitesinin yüksek olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Çikolataları özel nişan kutusu içerisinde satın almaya önem vermelisiniz.
  • Şık ve estetik görünmesi önemli bir konudur.

Detaylara dikkat ettiğiniz takdirde hiçbir sorun yaşamadan nişan çikolata kutusu satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla satın alınabileceği gibi en yüksek kaliteye sahip olduğunu da söylemek mümkündür.

Bebek Çikolata Kutusu

Bebek çikolata kutusu özellikle yeni bebek dünyaya getiren ailelerin misafirlerine ikram etmek için aldıkları bir çikolata kutusudur. Bu çikolata kutusunu satın alınması önemli adetlerden biridir. Bebeğinizin dünyaya gelişini tatlı bir şekilde kutlamak için çikolatalardan yararlanabilirsiniz. 

Misafirlerinize en kaliteli ve güzel şekilde çikolatalar ikram edebilirsiniz. Bununla birlikte bir bebek görme ziyaretine giderken şık bir bebek çikolata kutusu satın alabilirsiniz. Anne adayının özellikle çikolata olan düşkünlüğünün göz önünde bulundurduğunuzda son derece ideal ve güzel bir hediye olduğunu söylemek mümkündür.

Ayıcıklı Çikolata Kutusu

Ayıcıklı çikolata kutusu çocukların doğum günlerine özel olarak satın alınabilecek bir çikolata kutu çeşididir. Aynı zamanda bebek doğumlarında ve tebriklerinde de bu çikolata kutularını temin edebilirsiniz. Son derece lezzetli çikolataları içerisinde barındıran bu kutular özel tasarımlarıyla dikkati çeker. Ayıcık şeklindeki çikolatalar ya da kutuların tasarımları sayesinde karşı tarafı son derece mutlu etme imkanı bulabilirsiniz. Çikolata seven kişiler için bu son derece kaliteli ve güzel bir hediye olabilir.

Çiçek Çikolata Kutusu Fiyatları

Çiçek çikolata kutusu fiyatları, seçilen ürünün içeriğine, tasarımına ve kullanılan ürün çeşitliliğine göre değişkenlik göstermektedir. Bu noktada kaliteden ödün vermeyen mağazamız, ürün fiyatlarının karşılığını almanızı sağlayacaktır.

Çikolata Dolu Hediye Kutusu İle Sevdiklerini Mutlu Et!

Çikolata dolu hediye kutusu ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Özellikle doğum günlerinde veya özel bir günü kutlamak istediğinizde çikolata kutuları son derece ideal bir hediye türüdür. Günümüzde birçok kişi bu çikolatalar sayesinde sevdiklerini mutlu edebilme şansına ulaşabilmektedir. Beklentilerinize tam anlamıyla yanıt veren bu çikolatalar son derece şık tasarımları ile öne çıkmaktadır. Her şeyden önemlisi sevdiklerinizin damak tadına uygun çikolatalarla anı ölümsüzleştirme imkanı bulabilirsiniz.

arama