çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Deluxe Tasarımlar

Dizayn TürleriRenk

Çiçek ÇeşitleriFiyat

GÖNDERİM SEBEBİ

Deluxe tasarımlar, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birçok seçenek sunuyor! Bu eşsiz tasarımları Ribbon Flowers’ta bulabilirsiniz.

Mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini özel bir günde yakınlarınıza göndermek ister misiniz? Yeni başladıkları bir işte onları tebrik etmek veya uzaktaki yakınlarınıza bayramda çiçek göndermek onları çok mutlu eder. Deluxe tasarımlar, gönderim sebebiniz her ne olursa olsun en güzel seçeneklerdir.

Ribbon Flowers, özel olarak yetiştirdiği çiçekleriyle harika tasarımlar oluşturuyor. Buketlerden şık ve zarif saksılara kadar birçok çiçek hazırlanmıştır. Annenize, sevgilinize, sevdiğiniz bir dostunuza bu çiçekleri göndermek verdiğiniz değerin somut halini oluşturur. Güller, şakayıklar, laleler ve çok daha fazlasını Ribbon FLowers firmamızdan sipariş edebilirsiniz.

Sizler için Özenle Hazırladığımız Deluxe Tasarımlar

Kutulardan saksılara kadar deluxe tasarımlar, büyük bir titizlik gösterilerek hazırlanır. Profesyonel ekibimizle birlikte baktığımız çiçeklerimiz, olgunlaştıklarında topraktan alınır. Buket veya saksılara yerleştirilir. Her saksı, çiçeklerin renklerine uyum gösteren renklerle süslenir ve kusursuz bir tasarım oluşturulur. Sizler de bu harika tasarımlardan birini seçerek Ribbon Flowers’tan sipariş oluşturabilirsiniz.

Sadece çiçeklerle değil yanında damak tadına hitap eden çikolataları gönderebilirsiniz. Özenle hazırladığımız deluxe tasarımlar, bir kutu çikolatanın yanında bulunan çiçeklerle sunulur. Hem damak tadına hem de estetik görünüme önem veriyorsanız tercihinizi bunlardan yana kullanabilirsiniz. Diğer yandan yoğun bir hayatı olan yakınınıza, bakımı daha kolay çiçekleri alabilirsiniz. Bu noktada da Ribbon Flowers koleksiyonunda kaktüsleri, sukulentleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Deluxe Çiçek Tasarımları Neleri İçerir?

Müşterilerimizi memnun etmek için eşsiz deluxe tasarımlar koleksiyonumuzda birçok farklı seçeneği hazırladık. Çiçeklerimizin yanında farklı ürünleri kullanarak harika tasarımları elde ettik. Gönderim sebebine göre veya sadece içinizden geldiği için bunları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Sadece kendinizi mutlu hissetmek istediğinizde bu tasarımlar enerjinizi yükseltecek:

 • Fuşya Pembe Deluxe Kutuda Çiçekler
 • Pembe Gül Buketi
 • Hasır Sepette Sarı Gala Çiçeği
 • Gold Vazoda Turuncu Sonbahar
 • Mandalina Ağacı
 • Kırmızı Gül Buketi
 • Deluxe 10 Mercan Şakayık
 • Deluxe Seramik Vazoda Kaktüs
 • Gold Grand Deluxe Çikolata Tepsisi

Yukarıdaki her tasarım, en fazla tercih edilenler arasında yer alır. Ribbon Flowers koleksiyonu, sadece bunlarla sınırlı değildir. Daha farklı seçenekler için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Deluxe Çiçek Tasarım Fiyatları

Özel bir günde sevdiklerinizi mutlu etmek veya kendinizi şımartmak için Ribbon Flowers deluxe tasarımlar arasında seçim yapabilirsiniz. Kendi bütçenize uygun birçok seçeneği burada bulmanız mümkün. Aynı zamanda hoş ve şık tasarımları, bütçeniz doğrultusunda tercih edebilirsiniz. Bunun nedeni, fiyatların değişiklik göstermesinden kaynaklıdır:

 • Oluşturulan tasarım sırasında çiçeklerin bakımı, fiyat değişimini etkiler.
 • Tasarım sırasında kullanılan malzemeler, ücretleri değiştirir.
 • Çiçek dışında ekstra kullanılan ürünler, fiyatların değişmesine neden olur.

Ribbon Flowers, müşterilerini memnun etmek için koleksiyonlarını uygun fiyatlarla sunar. Deluxe tasarımlar, yukarıdaki faktörlere göre değişse bile size en uygun tasarımı hemen bulabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan çok kısa bir süre sonra çiçekler yola çıkar. Çok fazla vakit kaybetmeden teslimat adresine ulaşır.

arama