çiçek ara sepet

Saat 15'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Bitter Çikolata

Dizayn Türleri

Renk


Çiçek Çeşitleri
Fiyat
GÖNDERİM SEBEBİ

Sevdiklerinize Hediye Özel Tasarımlı Bitter Çikolata Kutusu

Sevdiklerinize, onlara verdiğiniz değeri göstermek şık jestler sayesinde mümkün. Özel gün ve kutlamalarda sevdiklerinize özel tasarımlı bitter çikolata kutusu göndermek tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Bu sayede sıradan hale gelmiş hediyelerin dışına çıkarak yaratıcı ve şık bir sürpriz ile onları şaşırtabilirsiniz. Ribbon Flowers bünyesinde sunduğumuz özel tasarımlı kutuları ile;

 • Sevgililer Günü,
 • Doğum günleri,
 • Mezuniyet kutlaması,
 • Yeni iş kutlaması,
 • Yeni yıl hediyesi gibi unutulmaz günlerde sevdiklerinizin yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

Gönderdiğiniz bu hediye ile hem kaliteli çikolatayı hem de kutuda yer alan diğer sürprizleri yakınlarınıza sunabilirsiniz.

Bitter Çikolata Kutusu İçerisinde Neler Var?

Kimi zaman hediye almak oldukça zor bir hale gelebiliyor. Yaratıcı olmak istediğinizde hediye kutuları imdadınıza yetişebilir. Öte yandan kutuda bulunan hediyelerin yüksek kalite olması dikkat edilmesi gereken bir unsur. Bu nedenle hediye kutunuzu güvenilir ve başarılı bir şirketten temin etmek oldukça önemli. Ribbon Flowers ekibimiz tarafından oluşturulan kutu bitter çikolata, bu noktada sizi pişman etmeyecektir. Kutunun içinde;

 • Alkolsüz şampanya,
 • Lindt Excellence Cranberry,
 • Almond&Hazelnut Dark Chocolate,
 • Fropie Pekan Cevizi,
 • Cavendish & Harvey Mixed Fruit Drops,
 • 2 adet lila gül,
 • 2 adet pembe vanda orkide bulunur.

Kutu için yapılan seçimler, yüksek kalite marka ve ürünler ile bir araya getirilmektedir. Kutuya eklenen çiçekler, özenle yetiştirilmiş taze çiçeklerdir.

En İyi Bitter Çikolata Hediye Kutuları Ribbon Flowers'da!

Ribbon Flowers olarak sevdiklerinizi en iyi bitter çikolata hediye kutuları ile şımartmanızı hedefliyoruz. Öyle ki bu hediye kutularının içinde incelikli seçimler yer alır. Orkidenin verdiği elegant hava, lila güllerin sıcaklığı ile bir araya gelir. Mevsimin en taze, güzel çiçekleri kutunun içeriğini benzersiz şekilde zenginleştirmektedir. Alkolsüz şampanya, kutlama havasını başarılı bir şekilde yansıtırken en güzel günlerinizde size eşlik eder. Kurdele ile süslenmiş, sarılı haldeki eşsiz tasarım sahibi hediye kutunuz ile gönülleri fethetmek mümkün.

Hediye kutusunun içinde yer alan Lindt Excellence Cranberry, bulunduğunuz yerden İsviçre çikolatasının eşsiz halini deneyimleme fırsatını sizlere sunmaktadır. Eşlik eden yüksek kalite çikolata ve ekstra atıştırmalıklar ile yapabileceğiniz kutlama, hayatınızın en güzel günlerinden biri olarak aklınızda kalabilir.

Ribbon Flowers bitter çikolata kutusunun pembe ya da gri renk seçenekleri bulunur. Bu sayede göndereceğiniz kişiye göre bir renk tercihi yapabilirsiniz. Sizin ve sevdiklerinizin zevkine uygun bir hediye kutusunu anında, istediğiniz adrese sipariş verebilirsiniz.   

Hediye Kutu Bitter Çikolata Fiyatları

Bir hediye kutusu sipariş etmek istediğiniz zaman, en önemli belirleyenlerden biri fiyat olmaktadır. Kutuların fiyatları; içlerinde bulunan ürün sayısı, kutunun tasarımı, ürünlerin içeriği ve markası gibi değişkenlerden etkilenmektedir. Bu doğrultuda farklı hediye kutuları için farklı fiyatlar belirlenebilmektedir.

Ribbon Flowers olarak fiyat belirlerken piyasanın koşullarından ziyade müşteri memnuniyetini ön plana koymaktayız. Bu nedenle her zaman bütçe dostu fiyat belirlemeleri yaparız.

Ribbon Flowers ekibimiz, taze çiçekler ve yüksek kalite ürünlerden oluşan bitter çikolata hediye kutusunu sizlere en uygun fiyatlarla ulaştıracaktır. Bitter çikolata fiyat bilgisini web sitemizde bulunan kutu seçenekleri ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Fiyat ya da ürün ile ilgili bilgi almak için bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

arama