çiçek ara sepet
Hasır Sepette Ekili Kumkuat Ağacı

Hasır Sepette Ekili Kumkuat Ağacı

Hasır Sepette Ekili Kumkuat Ağacı

2595 TL

Hasır Sepette Ekili Kumkuat Ağacı

2595,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Hasır Sepette Ekili Minyatür Kumkuat (Kamkat) Ağacı

Evinizdeki Kusursuzluk: Kumkuat (Kamkat) Ağacı

Evinizin çiçekler ve ağaçlarla donatılmasını istediğinizde en özel seçeneklerden bir tanesi hiç şüphesiz mandalina ağacı olacaktır. Salon çiçekleri arasında en dikkat çeken alternatiflerden bir tanesi olarak dikkatleri çeken bu kusursuz seçenekle siz de yaşam alanınızda harika bir etki ortaya çıkarabileceğinizi kesinlikle unutmamalısınız. Ribbon Flowers sayesinde ayrıcalıkları elde edebileceğiniz bir seçenek için siz de hemen bir sipariş oluşturmalısınız.

Hasır sepette sizlere gönderilen süs ağacı ile koku ve görselliğin tadına varabileceksiniz. Sıra dışı bir güzelliği evinizin salonuna kadar taşıyacak olan mandalina ağacı sayesinde kaliteden yana tercih kullanabileceğinizi unutmamalısınız. O halde yapmanız gereken sadece siparişinizi oluşturarak kaliteden yana tercih kullanmak.

Ribbon Flowers ile Aynı Gün Teslimat Ayrıcalığı

Çiçek konusunda tercihinizi kaliteden yana kullanmak mı istiyorsunuz? O halde Ribbon Flowers sayesinde İstanbul’un en kaliteli çiçekçisi avantajlarını yaşamalısınız. Kaliteli hizmet, güler yüzlü personel ve ihtiyaca en iyi şekilde cevap verecek seçeneklerle siz de Ribbon Flowers konusunda maksimum avantajlara sahip olun. Üstelik tercih edeceğiniz seçenekler sayesinde de kaliteden tana tercih kullanabileceğinizi kesinlikle unutmayın!

İstanbul’da aynı gün içinde teslimat seçenekleri ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mandalina ağacı başta olmak üzere pek çok güzelliği sizlerle buluşturuyor olacağız. Üstelik kaliteden yana taviz vermeyen bir hizmet yaklaşımı da sunacağız. Renkleri ve kusursuzluğuyla salon bitkisi konusunda en özel seçim kesinlikle mandalina ağacıdır!

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama