çiçek ara sepet
Büyük Sonbahar Buketi

Büyük Sonbahar Buketi

Turuncu Çardak Gül, Kuru Portakal, Turuncu Gül, Anastacia, Cappicuno Güller, Turuncu Lale, Gül Kurusu, Kuru Mısır, Kuşburnu ve Hazan Yapraklarıyla dizayn ettiğimiz büyük sonbahar buketi...

3495 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Büyük Sonbahar Buketi

Sevdiklerinizi mutlu etmenin en ideal yolu Büyük Sonbahar Buketi tercih etmek!

Bir çiçeği özel kılan nedir? Renkleri, görüntüsü, hazırlanışı, fiyatı… Bunları sıralayarak listeyi uzatabilirsiniz. Ama bir çiçeği değerli kılan onu vereceğiniz birine sahip olmak. En az çiçeği hediye edeceğiniz kişi kadar özel bir seçim yapmak istediğinizde ise sonbahar çiçek buketi ile harikalar yaratabilirsiniz. Sonbaharın bütün renklerini bir arada sunmayı başaran bu buketi sadece siz değil sevdiğiniz kişi de oldukça sevecek!

Turuncu, yeşil, mor, bordo ve daha pek çok rengi bir arada barındıran bu çok özel buketi seçtiğinizde hoş kokuları da bir arada yakalayabileceksiniz. Büyük ve gösterişli bir sonbahar buketi için tercihinizi yapmanın şimdi tam zamanı!

Ürün içeriğimiz: Turuncu Çardak Gül, Kuru Portakal, Turuncu Gül, Anastacia, Cappicuno Güller, Turuncu Lale, Gül Kurusu, Kuru Mısır, Kuşburnu ve Hazan Yapraklarıyla dizayn ettiğimiz büyük sonbahar buketi...

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Renklerin İhtişamı: Büyük Sonbahar Buketi

Sonbaharda sevdiklerinize bir çiçek buketi armağan etmek istediğinizde kafa karışıklığı yaşamanıza gerek yok! Büyük Sonbahar Buketi ile hem görselliği zirveye çıkarabilecek hem de ihtiyaç duyduğunuz hoş kokulu çiçek buketini satın alabileceksiniz. Rengarenk çiçeklerin yanı sıra kullanılan dekoratif unsurlarla birlikte lüks bir seçim yapabilirsiniz.

Gül, kuru portakal, gül kurusu, kuru mısır ve kuşburnu gibi birbiri ile harika ahenk yaratan bitkileri kullanmanın ayrıcalıklarını yaşatacak bir seçenek. Ribbon Flowers tarafından size özel sunulan bu ürün sonbaharın kusursuzluğunu sizlere hissettirmeyi fazlasıyla başarıyor. Size de sadece kaliteli bir alternatiften yararlanmak kalıyor! Sevdiğiniz için ilgi çekici bir seçenek tercihinde bulunmanın şimdi tam zamanı.

İstanbul’da Aynı Gün Çiçek Siparişi

İstanbul’da aynı gün çiçek siparişi ayrıcalıklarından fayda sağlamak mı istiyorsunuz? Ribbon Flowers ile kaliteyi ön plana çıkaracak bir alternatiften faydalanmaya başlayın. Hem görsel hem de kokusu sayesinde kusursuz bir seçenek olan Büyük Sonbahar Buketi sayesinde ihtiyacınız olana ulaşabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturduktan kısa bir süre sonra çiçek hazırlıklarını gerçekleştiren ekibimiz çiçeğinizi sizlere ulaştırıyor. Bütün ürünlerin doğal ve taze olması sayesinde kaliteye kapı aralamak mümkün oluyor. Siz de Ribbon Flowers sayesinde kaliteye ulaşmak adına harekete geçerek kusursuzluğu yakalayın. Üstelik sipariş ettiğiniz çiçeklerin kısa sürede adresinize ulaşmasının avantajını da kapın!

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama