çiçek ara sepet
Mor Sümbül Buketi

Mor Sümbül Buketi

Taptaze mor sümbüllerle mis kokulu bir buket. 

1095 TL 986 TL

Mor Sümbül Buketi

1095 TL 985,50 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Buketimizin içinde 10 adet sümbül ve viskos yeşillikler bulunmaktadır.

Lüks beyaz kağıda sarılmıştır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ve renkleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Kağıt rengi stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Mor Sümbül Buketi

Renklerin zarafet ve ihtişamını yaşamak istediğinizde Mor Sümbül Buketi ile kusursuz bir seçim yapabilirsiniz.

Çiçek bir kadın için derin anlamlar da içeren güzelliklerden bir tanesidir. Kutlama, tebrik ya da içten gelen duygusal bir armağan olan çiçeklerle alakalı en başarılı alternatifler için çiçeği titizlikle seçmek gerekir. Çünkü çiçeklerle alakalı her yanlış seçim beraberinde beklentilere karşılık alamamayı da getirir. O halde taze, kaliteli ve doğal çiçek modelleri sayesinde sizlerin ihtiyacı olana ulaşmak mümkün.

Mor Sümbül Buketi arzu ettiğiniz güzellikleri bir araya getirirken renklerin güzelliğini de sizlerle buluşturmayı başarıyor. Size özel bir deneyim yaşamak ve kalitenin keyfini çıkarmak adına mor ve yeşilin harka tonlarıyla buluşmaya ne dersiniz? Bir buketten çok daha fazlası anlamına gelen bu çiçekler sayesinde kusursuzluğa ulaşmaya başlayın!

Görselliğin Zirvesi: Mor Sümbül Buketi

Mor, kadınlar için derin anlamlar ifade ederken sümbül kalite ve kusursuzluk anlamına da gelen çok özel bir çiçektir. Çiçeği seven her kadın için ilk 3 arasında yer alan mor sümbülü bir buket halinde sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Kusursuz bir güzelliği ön plana çıkarırken görsel olarak beklentilerinize cevap almayı da ihmal etmeyin! Ribbon Flowers olarak ihtiyacınız olan kaliteyi en iyi şekilde sunmaya gayret gösteriyoruz!

Çiçek siparişi konusunda gelen her talebe cevap verirken mor sümbülün yeşil yapraklarla ahenk içerisinde dans ettiği bir buket hazırlamayı da ihmal etmiyoruz. Özellikle de sümbülün getirdiği ayrıcalıkların yaşama değer katacak güzellikler arasında bulunduğunu da söyleyebiliriz.

İstanbul Çiçek Siparişi

Çiçeklerin kusursuz güzelliğine sahip olmak için İstanbul’un en kaliteli çiçekçisiyle ihtiyaç duyduğunuz güzelliklere kapı aralayın. Çiçek sipariş etmek ve kaliteli bir deneyim yaşamak adına yapmanız gereken sadece Ribbon Flowers ayrıcalıklarıyla hareket etmek. Doğallık ve tazeliği ön planda tutan Ribbon Flowers siz sipariş oluşturduktan çok kısa süre sonra siparişinizi gönderir.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama