Ribbon IOS Mobil Uygulamamızı İndirin

Haftanın 7 Günü Tüm İstanbul'a Aynı Gün Teslimat!

  • HAKKIMIZDA
  • GİRİŞ
  • SİPARİŞ TAKİP
  • TR | EN

Doğum Günü Çiçekleri

Fiyat Aralığı :


Doğum günleri, herkes için birçok farklı anlam ifade eder. Kimi insan sadece hatırlanmak ister, kimileri içinde kutlanması elzem olan bir gündür. Doğada ki en büyük mucizelerden olan doğum, çok özel bir olaydır. Bir kişinin dünyaya gelmesi dünya adına belki de birçok şeyi değiştirebilir. Bu sebep ile tarihte uzun yıllardır doğum günlerine farklı anlamlar yüklenmekte, farklı tarz ve eğlenceler ile kutlanmaktadır. Hediye, pasta bunların son yüz yılda ki temsilcileridir. Doğum günlerinde şüphesiz herkes sevdiği insanları mutlu etmek ister. O kişiye güzel bir hediye alarak, bu özel günde kendisini mutlu edebilirsiniz. 

Doğum Günü Çiçek Siparişi

Zarafetin simgesi ve doğallığın en güzel hali olan çiçekler, doğum günleri için tercih edilenler listesinin en başında yer almaktadır.  Bu özel günü sevdiğinize daha da özel kılmak istiyorsanız ona doğum gününde güzel bir çiçek alabilirsiniz. Ribbon Flowers’ da bulunan birbirinden güzel çiçekler, doğum günleri için en ideal seçenektir. Çiçeği hediye edeceğiniz kişinin size olan yakınlığına göre gül, lale, papatya veya farklı aranjmanlar tercih edebilir, bu güzel günü unutulmaz kılabilirsiniz.

Çiçeğe Yazılması Gereken Doğum Günü Notu

Doğum günleri özel zamanlardır. Yakınlarımızın o günü en iyi şekilde geçirmesini umut ederiz. O güne özel çiçeği seçtikten sonra, bir de doğum günü notu ekleyerek hediyemizin anlam ve önemini maksimum seviyeye çıkartabiliriz. Doğum günü notlarına istediğiniz her şeyi yazabilirsiniz. Oldukça önemli olan çiçek kart mesajları ile, göndereceğinizi kişinin yakınlığına göre sözler yazabilir, veya sadece onun anlayacağı dilden jestler yapabilirsiniz. Çiçekler her zaman çok güzeldir ve eklenen bir doğum günü notu ile de daha  anlamlı olmakta. Eğer ki o kişiye çiçek gönderecekseniz, not yazmayı asla unutmamalısınız.

En Güzel Çiçek Notlarımız için buraya tıklayabilirsiniz

Doğum Günü Çiçek Buketi

Doğum günlerinde çiçek tercihi en doğru seçeneklerdendir. Satın alacağınız çiçek kutu şeklinde de olabilir yada hoş bir aranjmana sahip çiçek buketi de. Çiçek buketi genel olarak kadınların daha çok beğendiği, daha fazla hoşuna gittiği doğum günü hediyelerindendir. Bir çiçek buketi hediye ederek sıcak ve huzur dolu doğum günlerini daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Ribbon Flowers’ da bulunan birbirinden güzel çiçek buketleri ile doğum günü olan yakınınız için güzel bir hediye sunabilirsiniz. 

Doğum Günü Gülleri

Özellikle kadınların özel günlerde mutluluklarına vesile olan güller, doğum günlerinde de güzelliklerini konuşturmaktadır. Doğum Günü Gülleri, asaleti simgelediği gibi bulunduğu ortama da güzel enerjisini yayabilmektedir. Ribbon Flowers’ da bulunan doğum günü gülleri ile sevdiğinize unutulmaz bir an yaşatmak elinizde. Doğum günü güllerinde genel olarak tercih edilen renk kırmızı olmaktadır. Ancak siz doğum günü olan eşinize veya sevdiğinize onların favori rengine göre doğum günü gülünüzü seçebilirsiniz. 

Doğum Günü Çiçekleri Ribbon Flowers’ta

Yaşamın en özel günlerinden olan doğum günleri,hatırlanmak için en doğru gündür. Sizde sevdiklerinizin doğum günü için güzel bir hediye yollamak isterseniz,sitemizden birbirinden farklı seçeneklerden birini sipariş ederek bu güzel günü anlamlandırabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.