• HAKKIMIZDA
  • GİRİŞ
  • TR | EN

Doğum Günü Çiçekleri

Fiyat Aralığı :


Doğum günleri, belki de her insan için kesinlikle kutlanması gereken bir gündür. Çünkü herhangi biri dahi olsa, bir kişinin dünyaya gelmesi dünya adına birçok şeyi değiştirmektedir.  Doğum günlerinde herkes yakını olan insanları mutlu etmek ister.

Doğum Gününde Alınabilecek Butik Çiçekler

Zarafetin simgesi olan ve anlamlı notlar ile kendisini tamamlıyor olan çiçekler, doğum günleri için tercih edilenler listesinin en başında yer almaktadır.  Bu özel günü sevdiğinize güzel kılmak istiyorsanız doğum günü çiçeği satın alırken kaliteden ödün vermemelisiniz. Ribbon Flowers’ da bulunan harika çiçekler, doğum günleri için ideallik teşkil etmektedir. Kalite babında son derece maksimuma ulaşmış olan dekorasyon yapısı ile çiçekler şahane görünüyor.

Çiçek Notu

Çiçeği seçişinizin ardından onu en güzel şekilde tamamlamak gerekir. Ribbon Flowers’ da bulunan doğum günü çiçeklerinden satın alıp sizlere sunuluyor olan çiçek notlarının da yerini almasını isteyebilirsiniz. Çiçek notsuz bir doğum günü çiçeği, boş olan bir saksı gibidir.

Doğum gününün ne kadar özel ve güzel olduğundan bahsetmiş olduk. Yakınlarımızın o günü en iyi şekilde geçirmesinin yeni yaş için güzel enerji yayacağını söyleyebiliriz. Günün anlam ve önemine uygun olan en iyi çiçeği seçtikten sonra doğum günü notu ile bu seçiminizi maksimum düzeye çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinize duygularınızı en güzel kelimelerle ifade ederek onları mutlu edebilirsiniz. Doğum günü notlarına vereceğiniz kişi adına dilediğiniz her şeyi yazabilirsiniz. Çiçekler güzeldir fakat doğum günü notları da anlamlı. Bunu sakın unutmayın.

Çiçek kart mesajları da çiçeğin eksik kalan görüntüsünü tamamlamaktadır. Genel olarak kapalı olan bir zarfın içerisine konuluyor olan çiçek kartlarının içine birkaç anlamlı kelimeden oluşan ve vereceğiniz insanı gerçekten duygulandıracak olan cümleleri yazdığınız kağıdı koyabilirsiniz.

Butik Çiçek Buketi

Doğum gününde satın alacağınız çiçek kutu şeklinde de olabilir, çiçek buketi de. Çiçek buketi genel olarak kadınların daha çok beğendiği, daha hoşuna gittiği doğum günü hediyesidir. Çiçek buketinin verdiği huzur ile doğum gününü daha anlamlı kılabilirsiniz. Taze çiçeklerle hazırlanan buketler ile sevdiklerinizi doğumgünlerinde mutlu ve özel hissettirebilirsiniz. Ribbon Flowers’ da bulunan çiçek buketleri doğum günü olan yakınınız için en ideal çiçek olacaktır. Özenle hazırlanmış olan buketlere göz atmanız da büyük yarar olacaktır. Ribbon Flowers’ ı diğer sitelerden ayıran en önemli özellik, hizmete duyulan aşktır. Bu hizmet aşkı sayesinde kaliteli ürünler ile özel günler güzelleştirilebilmektedir.

Doğum Günü Gülleri

Özellikle kadınların özel günlerde mutluluklarına vesile olan güller, doğum günlerinde de güzelliklerini konuşturmaktadır. Doğum Günü Gülleri, asaleti simgelediği gibi bulunduğu ortama da güzel enerjisini yayabilmektedir. Ribbon Flowers’ da bulunan doğum günü gülleri, kadınların daha da vazgeçilmezi olmaktadır. Güller bir çok renk seçeneğiyle dikkat çeker. Doğum günü güllerinde genel olarak tercih edilen renk kırmızı olmaktadır. Kırmızı güller en çok aşkı sembolize etse de cesaret ve tebrik mesajı da iletebilir.  Fakat siz doğum günü olan eşinize dostunuza onların favori rengine göre doğum günü gülünüzü seçebilirsiniz.