çiçek ara sepet
Deluxe Saf Aşk Beyaz Güller Buketi

Deluxe Saf Aşk Beyaz Güller Buketi

Ona Aşkın en saf halini kucak dolusu bembeyaz bir buket ile anlatın...

4695 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Deluxe Saf Aşk Beyaz Güller Buketi

Aşkı fazlasıyla hissettirecek Deluxe Saf Aşk Beyaz Güller Buketi ile kusursuzluğu yakalayın!

Çiçek almak isteyen ama seçim konusunda ideal bir alternatif belirlemede sorunlar yaşayan kimseler için gül daima kusursuz bir alternatiftir. Neden mi? Çünkü hem duygusal hem de anlamsal olarak aşkı ön plana çıkaran gül doğru bir tercih olarak kabul edilmektedir. Siz de gülün sizin için en ideal seçenek olmasını sağlamak mı istiyorsunuz? O halde renkleriyle kusursuzluğu ön plana çıkaran bu buketi seçmelisiniz.

Beyazın en saf halini sizlerle buluşturan güller yeşil ve bordo renklerin de desteğiyle eşsiz bir seçenek olarak dikkatleri çekmeyi başarıyor. Kadınların mutluluğunda yeri vazgeçilmez olan gülü siz de sevdiklerinize armağan ederek kusursuzluğun anahtarını elde edebilirsiniz.

Aşkınızı Açıklamanın Yolu: Deluxe Saf Aşk Beyaz Güller Buketi

Aşk, insanlar arasındaki en güçlü duygulardan bir tanesidir. Üstelik bu duyguyu açıklamanın bir yolu da sözler değil renkleri ve görüntüsüyle fark yaratan çiçeklerdir. Eğer siz de bir çiçek seçmek istiyorsanız ve kokunun da harika bir seviyede olmasını arzu ediyorsanız beyaz gül buketi tam size göre olacak. 

Buketin içinde 15 adet beyaz ekvator gülü, 5 adet beyaz orkide, okaliptus yaprakları, tüyler ve yeşillikler bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Saf aşkı anlatmanın en özel yollarından biri olan Deluxe Saf Aşk Beyaz Güller Buketi sayesinde sevdiğinizi mutlu etmek çok kolay. O halde duygularınızı en iyi şekilde açıklamak adına taze ve doğallığı yansıtmaya başlayabilirsiniz. 

Ribbon Flowers ile Eşsiz Çiçek Siparişi

İstanbul’un en kaliteli çiçek siparişi için Ribbon Flowers ile kusursuz bir deneyime kapı aralayabileceksiniz. Çiçeklerin taze ve doğal bir şekilde hazırlanması üstelik hızlı bir şekilde servis edilmesi sizin için oldukça değerli değil mi? Güler yüzlü personel sayesinde herhangi bir problem yaşamadan hızlı bir çiçek sipariş sürecinden faydalanabileceksiniz. Özellikle de kaliteden yana tercih kullanmanız gerekir. 

Ribbon Flowers olarak İstanbul’un en kaliteli çiçekçisi olmayı da hedefliyoruz. Bu çerçevede sadece kaliteli bir çözüm sunmakla kalmıyor aynı zamanda ihtiyaçlarınızı da en iyi şekilde cevaplıyoruz. Ribbon Flowers aracılığıyla kaliteli bir çiçek siparişi sizin için kaçınılmaz olacak! Siparişinizi oluşturmak için acele edin.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama