çiçek ara sepet

Saat 14'e kadar verilen siparişlerde; Tüm İstanbul'a Aynı Gün Çiçek Teslimatı Yapıyoruz

Cumhuriyet'in 100. Yılı Koleksiyonu

Dizayn Türleri
Renk


Çiçek Çeşitleri
Fiyat


GÖNDERİM SEBEBİ
 

Türkiye Cumhuriyetinin 100. yılını birbirinden güzel çiçek koleksiyonları ile kutlamanıza yardım ediyoruz. Eğer kendi eviniz ya da iş yeriniz için bu amaca yönelik zevklerinize uygun çiçekler arıyorsanız kategorimizde benzersiz çözümler bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Cumhuriyetin 100. Yılını En Özel Çiçeklerle Kutluyoruz! 

Cumhuriyetin 100. Yılı için özel çiçek koleksiyonları arıyorsanız bu kapsamda size pek çok seçenek sunuyoruz. Her insanın zevkleri değiştiği, ayrıca çiçekler ortamlar ile uyumlu bir şekilde seçilmek istendiği için birbirinden farklı seçenekler önerilmektedir.

Bunların her birini tek tek inceleyebilir, aralarından size göre en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Eğer bunları nerelerde kullanabileceğinizi merak ediyorsanız herhangi bir ortamda sergilemeniz mümkündür. İsterseniz evinizin en güzel köşesine yerleştirerek, 100. Yılı güzel ve estetik bir şekilde kutlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra dilerseniz işyerinizde de bu koleksiyonları kullanmanız mümkündür. Her ofise uygun olan Cumhuriyetin 100. Yılı özel çiçek koleksiyonları birbirinden farklı seçenekler ile ortamı renklendirmenize de yardımcı olmaktadır.

19 Ekim Cumhuriyet Bayramı Çiçek Çeşitleri 

19 Ekim Çiçek koleksiyonları kapsamında Ribbon Flowers tarafından size birbirinden özel ve farklı seçenekler teklif edilmektedir. Geniş koleksiyonumuz yer alan ürünlerden bazıları şöyledir:

Beyaz Orkide: Bu çiçekler iki dallı olup, altın ayna görünümü taşıya altıgen pleksi saksı ile beraber sizlere ulaştırılmaktadır.

Kırmızı Gül: Kırmızı deluxe güller, orkideler ile birleştirerek grand gri kutu içerisinde sizlere sunulmaktadır.

Gül Buketi: Eğer 19 Ekim çiçekleri bir kişiye armağan edecekseniz, bu buketler Cappucino güller ve kuru çiçekler ile sunulmaktadır.

Şakayık: Buket halinde size sunulan şakayıklar büyüleyici güzellikleri ve eşsiz beyaz renkleri ile güzel sürprizler yapmanıza olanak tanımaktadır. Beyaz renk dışında bordo gibi renkler de yer almaktadır. 

Tüm bunların yanı sıra Cumhuriyetin 100. Yılı en güzel çiçek koleksiyonları kapsamında farklı çiçekler de yer almaktadır. Tümünü inceleyerek, aralarından kendiniz için en güzel olanı tercih edebilirsiniz. Sizin için sunduğumuz özel koleksiyonu aynı zamanda Sevgililer Günü, Doğum Günleri ya da sevdiğiniz kişiye güzel bir sürpriz yapmak için tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra ortamı renklendirmek için de güzel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Cumhuriyet Bayramı Çiçekleri Fiyatları

Ribbon Flowers tarafından size sunulan 19 Ekim Cumhuriyet Bayramı Çiçek koleksiyonu birbirinden güzel seçenekler halinde sizlere sunulmaktadır. Bunların her biri birbirinden güzel ve kaliteli şekilde hazırlanıp paketlenmekte, böylece ortama yeni bir renk ve atmosfer kazandırmanıza yardımcı olmaktadır.

Cumhuriyet Bayramı çiçek fiyatları hangi çiçeği satın aldığınıza ve bundan kaç tane sipariş ettiğinize göre farklılık göstermektedir. Ancak markamız farklı çiçek modellerini her zaman en uygun fiyatlar ile size ulaştırır. Tümüne bakabilir, aralarından bir karara vererek sipariş verebilirsiniz. Tüm ürünler zarar görmemesi için özel bir şekilde paketlenir. 

arama