çiçek ara sepet
Sümbül Bahçesi Vazo Aranjman

Sümbül Bahçesi Vazo Aranjman

Mis kokulu mor sümbüllerin şıklık ve sadelikle cam vazoda buluşması.

1796 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Sümbül Bahçesi Vazo Aranjman

Çiçeğin güzelliğini hissetmek Sümbül Bahçesi Vazo Aranjman ile bambaşka olacak.

Sevdiklerinizi mutlu edecek bir çözüm arıyorsanız tercihinizi Sümbül Bahçesi Vazo Aranjman ile kullanabilirsiniz. Morun hâkim olduğu harika bir aranjman olması kadar mutluluğu ön plana çıkaracak alternatifler sunması da değerli. Özenle tasarlanmış ve her bir noktasında hoş kokuları görsel kusursuzlukla bütünleştiren bu güzelliği siz de fazlasıyla beğeneceksiniz.

Cam top vazoda 10 adet mor sümbüller, 1 adet fuşya orkide bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Kaliteli bir çiçek siparişi vermek istediğinizde sümbül bahçesi ile güzellikleri hissettirmelisiniz. Mora eşlik eden canlı yeşil rengi ve vazoya yerleştirilen ilgi çekici unsurlar göz kamaştıracak. Size de bu kusursuzluğu satın almaktan başka bir çare kalmayacak. O halde sizin için en ideal alternatiflerden biri olacak sümbül bahçesinin kalitesini yakalamaya başlayın!

Kusursuzluğun Diğer Adı: Sümbül Bahçesi Vazo Aranjman

Vazo aranjman seçenekleri genellikle bir çiçek olmanın ötesinde aksesuar tercihlerini de ön plana çıkaran seçeneklerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Sevdiklerinize bir çiçek hediye ederken aynı zamanda kalıcılığı da olan alternatifleri tercih etmek istiyorsanız yapmanız gereken sadece Sümbül Bahçesi Vazo Aranjman siparişi oluşturmak! Kusursuz ve her anlamda kalite odaklı bir ürün olan sümbül bahçesi sayesinde beklentilerinizi karşılamak bir başka olacak.

Morun ve yeşilin ahenk içerisinde dans ettiği bir seçenek olarak kabul edebileceğiniz vazo aranjman sayesinde hangi çiçeği sipariş etmeliyim sorunundan kurtulacaksınız. Çünkü bu çok özel alternatif size bir çiçek siparişinden çok daha fazlasını vaat edecek!

İstanbul’da Çiçek Siparişi Ayrıcalıkları

Çiçek sipariş etmek istediğinizde size en uygun seçenekler kadar önemsediğiniz başka şeyler de var. Hızlı teslimat ve kaliteyi de oldukça önemsiyorsunuz değil mi? O halde Ribbon Flowers sayesinde kusursuzluğu yakalamanız çok kolay olacak.

Ribbon Flowers, ihtiyaçlarınızı belirlerken size uygun seçenekleri ön plana çıkarmayı oldukça önemser. Bu çerçevede amaç tamamen taze ve doğal çiçeklerle hazırlanmış aranjmanlara sahip olmanızdır. İstanbul’da çiçek siparişi oluşturduğunuzda ekibimiz kısa süre içerisinde çiçeklerinizi hazırlar. Hazırlanan çiçekler aynı gün içerisinde adresinize teslim edilir. Ribbon Flowers sayesinde kaliteyi yakalamak sandığınızdan çok daha avantajlı olacak. Üstelik çiçekler sizi fazlasıyla tatmin edecek!

Boyut
boyut

Vazo boyutu: 15 cm yükseklik, ağız çapı 12 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama