çiçek ara sepet
Katlanır Sepette Pembe Ortanca

Katlanır Sepette Pembe Ortanca

Hasır katlanır derin sepet içerisinde harika bir sunumla gelen saksı pembe ortanca...

1495 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Hasır kulplu katlanır derin sepet içerisinde harika bir sunumla gelen saksı pembe ortanca bulunmaktadır.

Pembe ortancalar toprakta bir saksı içerisinde gelmektedir. İstenilirse bahçeye ekilebilir. 

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Sepet şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Anneler Günü’nün yaklaşmasıyla beraber en güzel Anneler Günü hediyesi arayışımız da hızlanıyor. Bizi dünyaya getiren, en değerlilerimizden annelerimizi en az onlar kadar kıymetli hediyeler ile mutlu etmek istiyoruz hepimiz. Anneler Günü’nde annelerimize hediye edebileceğimiz en güzel hediyelerden biri de elbette çiçekler…

Anneler Günü’nün tarihi aslında oldukça eskilere, Antik Yunan dönemine kadar dayanmakta. Yunan mitolojisine göre o dönemin insanları, tanrı ve tanrıçaların annesi olan Rhea onuruna ilkbahar mevsiminde kutlamalar yapıyorlardı. Daha sonrasında Antik Romalılar da ilkbaharda ana tanrıçalardan olan Kibele’yi kutlamışlardır.

Günümüzde her yıl kutladığımız, geleneksel Anneler Günü’nün tarihi ise daha yakın bir zamana uzanıyor. Ayrıca oldukça etkileyici bir hikayesi var Anneler Günü’nün. ABD’li öğretmen Anna Jarvis, 1908 yılında birkaç yıl önce kaybettiği annesi için bir anma ritüeli başlatır. Kısa sürede oldukça yaygınlaşan bu fikir, mahkemenin de onayıyla ülke çapında resmi bir güne dönüşür ve her yıl kutlanır.

Anneler Günü için en güzel hediyelerden biri çiçeklerdir demiştik. Peki ne tür çiçekler? Elbette Anneler Günü’nü kutladığımız Mayıs ayının çiçekleri... Bir buket sümbül, lale, ortanca ya da orkide ile kim mutlu olmaz ki? Sezonun en taze RIBBON çiçekleri, bu özel gününüzde de sizlerle.

Eğer Anneler Günü’nde tercihiniz lale buketi ise, lalelerin renklerine göre farklı anlamlara geldiğini unutmayın. Şefkat sahibi annelerimize pembe lale veya sevginin sembolü sarı lale hediye etmek hoş ve anlamlı olacaktır. İçten duyguların en güzel ifadelerinden biri olan ortancalar ile zarafet, asillik sembolü orkidelerle de mükemmel bir sürpriz yapabilirsiniz.

2022 Anneler Günü güzel sözler nedir diye merak edenleriniz için de RIBBON’ın Anneler Günü’ne özel not kartları ile anlamlı ve orijinal Anneler Günü sözleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Boyut
boyut

Deluxe Koleksiyonumuzda yer alan

Katlanır Sepette Pembe Ortanca;

Büyük Boy bir tasarımdır. 

Sepet Boyutu: Ağız Çapı: 25 cm, Yükseklik 30 cm, Orta Çapı: 35 cm

Sepet ile beraber tasarım ortalama yüksekliği: 60 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama