çiçek ara sepet
Kare Hasır Sepette Pembe Ortanca

Kare Hasır Sepette Pembe Ortanca

Hasır kare derin sepet içerisinde harika bir sunumla gelen saksı pembe ortanca...

795 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Hasır kare derin sepet içerisinde harika bir sunumla gelen saksı pembe ortanca bulunmaktadır.

Pembe ortancalar toprakta bir saksı içerisinde gelmektedir. İstenilirse bahçeye ekilebilir. 

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ve renkleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Sepet şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Ortanca yapraklarında doğası gereği ton farklılıkları, yeşil tonlamalar, pembe tonlamalar, mavi tonlamalar ve dallarından çıkan çiçeklerinde boyut farklılıkları olabilir.

Anneler Günü’nün yaklaşmasıyla beraber en güzel Anneler Günü hediyesi arayışımız da hızlanıyor. Bizi dünyaya getiren, en değerlilerimizden annelerimizi en az onlar kadar kıymetli hediyeler ile mutlu etmek istiyoruz hepimiz. Anneler Günü’nde annelerimize hediye edebileceğimiz en güzel hediyelerden biri de elbette çiçekler…

Anneler Günü’nün tarihi aslında oldukça eskilere, Antik Yunan dönemine kadar dayanmakta. Yunan mitolojisine göre o dönemin insanları, tanrı ve tanrıçaların annesi olan Rhea onuruna ilkbahar mevsiminde kutlamalar yapıyorlardı. Daha sonrasında Antik Romalılar da ilkbaharda ana tanrıçalardan olan Kibele’yi kutlamışlardır.

Günümüzde her yıl kutladığımız, geleneksel Anneler Günü’nün tarihi ise daha yakın bir zamana uzanıyor. Ayrıca oldukça etkileyici bir hikayesi var Anneler Günü’nün. ABD’li öğretmen Anna Jarvis, 1908 yılında birkaç yıl önce kaybettiği annesi için bir anma ritüeli başlatır. Kısa sürede oldukça yaygınlaşan bu fikir, mahkemenin de onayıyla ülke çapında resmi bir güne dönüşür ve her yıl kutlanır.

Anneler Günü için en güzel hediyelerden biri çiçeklerdir demiştik. Peki ne tür çiçekler? Elbette Anneler Günü’nü kutladığımız Mayıs ayının çiçekleri... Bir buket sümbül, lale, ortanca ya da orkide ile kim mutlu olmaz ki? Sezonun en taze RIBBON çiçekleri, bu özel gününüzde de sizlerle.

2022 Anneler Günü güzel sözler nedir diye merak edenleriniz için de RIBBON’ın Anneler Günü’ne özel not kartları ile anlamlı ve orijinal Anneler Günü sözleri hakkında fikir edinebilirsiniz

Boyut
boyut

Deluxe Koleksiyonumuzda yer alan

Hasır Kare Sepette Pembe Ortanca;

Orta Boy bir tasarımdır. 

Sepet Boyutu: Yükseklik 20 cm

Sepet ile beraber tasarım ortalama yüksekliği: 40 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama