çiçek ara sepet
Fuşya Bellisimo Orkide Silver

Fuşya Bellisimo Orkide Silver

Fuşya bellisimo orkide ayna altıgen saksıda.

2695 TL

Fuşya Bellisimo Orkide Silver

2695,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Fuşya Bellisimo Orkide Silver

Çiçeğin zarafetini yaşamak Fuşya Bellisimo Orkide Silver ile bambaşka olacak!

Kaliteli bir çiçek siparişi oluşturmak ve sevdiklerinizi çiçeklerin güzelliğiyle mutlu etmek mi istiyorsunuz? O halde size en uygun seçeneklerin neler olacağını değerlendirmenin tam zamanı. Görselliğiyle tatmin edici ve kokusuyla da beklentilerinize gerçek anlamda cevap verecek olan çiçekleri satın almak sizin için harika bir çözüm olacak. O halde yapmanız gereken sadece Ribbon Flowers ile sevdiklerinizi mutlu edecek bir siparişi başlatmak olmalı. Güzellikleri bir araya getiren ve fuşya önderliğinde orkide güzelliğini yaşamanızı sağlayan bu çiçeği siz de sipariş etmeyi ihmal etmemelisiniz.

Altıgen gümüş ayna pleksi saksıda 1 adet fuşya kısa gövdeli bellissimo orkide bulunmaktadır.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Çiçekte İdeal Tercih: Fuşya Bellisimo Orkide Silver

Orkide, her kadının tercih ettiği kusursuz seçeneklerden biri olurken Fuşya Bellisimo bambaşka bir seçenek olmayı başarır. Bu yönüyle kusursuzluğu elde etmenizi sağlayacak olan Fuşya Bellisimo Orkide Silver sayesinde sevdiklerinizi mutlu edeceksiniz.

Fuşya rengi ağırlıklı olarak hazırlanan bu çiçeğe yeşilin harika tonları eşlik ediyor. Bir saksı içerisinden fışkıran güzelliği evinizin bir noktasında aksesuar olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ribbon Flowers tarafından özenle hazırlanmış bu eşsiz seçenekleri değerlendirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Böylelikle elde edeceğiniz kalite ve kusursuzluk sayesinde sevdiklerinizi mutlu etmenin yollarını saptamış olursunuz. Çiçek siparişinin en özel seçeneği olacak Orkide ile sevdiklerinizi tebessüm ettirecek bir seçeneğe kapı aralayabilirsiniz.

İstanbul’da Çiçek Siparişi için Ribbon Flowers

İstanbul’da çiçek sipariş etmek istediğinizde tercih edeceğiniz en ideal alternatif Ribbon Flowers olmalı. Kusursuzluğu hızlı ve kaliteli hizmetle bütünleştiren Ribbon Flowers siparişlerinizi kısa zamanda sizinle buluşturur. İstanbul içinde aynı gün teslimat fırsatlarıyla kaliteli bir deneyime ulaşmak mümkün. Size özel çözümler ve çok daha fazlası için bizi tercih edin.

Taze ve doğal çiçeklerin sizlerle buluşması adına gayret gösteren ekibimizle beklentilerinize en iyi şekilde cevap vermeyi hedefliyoruz. Üstelik sizlerin ihtiyacı olan kusursuzluğu her ürünümüzde ön plana çıkarıyoruz. Size sadece siparişini oluşturduğunuz kusursuz çiçekleri satın almak kalıyor. Hızlı ve kaliteli çiçek siparişi süreçleri için bizimle iletişime geçerek ayrıcalıkları yakalamanın tam zamanı!

Boyut
boyut

Vazo Boyutu: Yükseklik: 13 cm, Altıgen Kenar: 13 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama