çiçek ara sepet
Dolunay Taş Vazoda Galaksi Laleler Aranjmanı

Dolunay Taş Vazoda Galaksi Laleler Aranjmanı

Ay'ın yüzeyindeki dokuya benzer bir görünüm taşıyan dekoratif taş vazomuz, dolunay'ın güzelliğinden yola çıkarak hazırladığımız bu özel aranjmanda bize ilham oldu.

 

4695 TL

Dolunay Taş Vazoda Galaksi Laleler Aranjmanı

4695,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Beton görünümlü Taş Vazo'daki aranjmanımız 10 adet özel galaksi Lale, 2 adet turuncu Lucas, 2 adet turuncu Cymbidium Orkide, 7 adet Mavi Diken, Okaliptus yaprakları ve kuru çiçeklerle dizayn edildi.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Vazo şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

 

RIBBON’ın efsaneleşmiş, ikonik ürünlerinden biri de Galaksi Laleler… Renkleriyle sizi galaksiler arası büyüleyici bir yolculuğa çıkaran bu ürünümüz tüm zamanların en çok sevilenlerinden.

Galaksi Laleler, hemen her yerde görebileceğimiz lalelerden çok daha farklı, çok daha özel. Onu bu kadar hoş kılan renkler ise aslında özel bir çiçek renklendirme yöntemiyle elde ediliyor. Böylece sarı, pembe ya da beyaz renklerine alışık olduğumuz laleler ona verdiğimiz isim gibi, galaksi görünümlü renklere bürünüyor.  

Vazoda veya buket olarak, Galaksi Laleler sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en özel tasarımlarımızdan biri. Laleler daha kapalı ya da daha açık görünümlü olabilir. Tercihinize göre aranjman olarak da hazırlanabilir.

Daha detaylı bilgi için blog yazımıza göz atabilirsiniz. 

Boyut
boyut

Deluxe Koleksiyonumuzda yer alan;

Dolunay Taş Vazoda Galaksi Laleler Aranjmanı;

Küçük Boy bir aranjmandır.

Vazo Boyutu: Yükseklik 17 cm, çap 12 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama