çiçek ara sepet
Blue POP Sugar 3D Printed Vazoda Çiçekler

Blue POP Sugar 3D Printed Vazoda Çiçekler

 

3D printing tekniği ile üretilen vazoda hazırladığımız bu çok özel koleksiton ile sürdürülebilirliği destekleyerek doğaya olan saygımızı bir kez daha göstermek istiyoruz.

3D printed vazolarımız doğa dostu filamentler kullanarak geleceğimizi korumak adına, 3 boyutlu yazıcılar ile üretilmiştir.

2395 TL

Blue POP Sugar 3D Printed Vazoda Çiçekler

2395,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

3D printed vazolarımız doğa dostu filamentler kullanarak geleceğimizi korumak adına, 3 boyutlu yazıcılar ile üretilmiştir.

Doğaya ve sürdürülebilir bir dünyaya saygı duyarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlayışla, yeni 3D vazo koleksiyonumuzda vazoları kullanarak keyifli tasarımlar hazırladık.

Turkuaz renkli 3D printed vazonun içerisinde; pembe gül, pembe sübüller, pembe ortanca, yeşil kafanfiller, somon amarilis çiçeği ve krem rengi tüyler ile dizayn edilmiştir.

PLA; %100 geri dönüştürülebilir, mısır nişastası veya şeker kamışından üretilen organik bir biopolimer ve termoplastiktir.

PLA, petrol ürünü olan plastiklere iyi bir alternatiftir. Çevreye ve insan sağlığına zararı olmayan , doğa dostu bir malzemedir. 3d yazıcılarda kullanıldığında zararlı gaz salınımı meydana getirmez ve kanserojen partikül yaymaz. 

Vazo, ham maddesinden dolayı 50 derece ve üzeri sıcaklıklarda deforme olabilir. Bu sebeple direkt güneş ışığı alan kapalı ortamlarda bırakılmamalıdır. Doğallığını ve formunu koruması adına temizlğinde makine kullanımı yapmamak ve kimyasaldan uzak tutmak gerekmektedir.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Vazo şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Boyut
boyut

Deluxe Koleksiyonumuzda yer alan

"Blue POP Sugar 3D Printed Vazoda Çiçekler";

Orta Boy bir vazo aranjman. 

Vazo Boyut:  12x12x15cm
Ağız çapı: 8,6cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama