çiçek ara sepet
100 Kırmızı Gül Buketi Royal Deluxe

100 Kırmızı Gül Buketi Royal Deluxe

Ateş kırmızısı güllerden, 100 Kırmızı Gül Buketi ile sevdiklerinizi mutlu etmenin romantik yolu!

Ürünün Detaylı videosunu görüntülemek isterseniz;

instagram.com/reel/CI2aNxTlST0/

8595 TL 7736 TL

100 Kırmızı Gül Buketi Royal Deluxe

8595 TL 7735,50 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Çiçek armağan etmenin anlam dolu yanlarını kıpkırmızı güllerin ilgi çekiciliği ile bütünleştirmek ister misiniz? O halde sadece kaliteli değil aynı zamanda görsel kusursuzluğun da ayrıntılarını yakalayın. Güllerin yarattığı kaliteyi ön plana çıkarmanızı sağlayacak olan 100 Kırmızı Gül Buketi sayesinde sevdiklerinize nasıl bir hediye vermeniz gerektiğini düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Güllerin kalitesini yakalamak adına siz de hemen görselliği ve kokusuyla dikkatleri çeken bu güzelliği yakalayın! Üstelik güzelliklerin sevdiğinize güllerle ulaşmasını sağlayın. Kalitenin keyfini çıkaracağınız ve sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz 100 Kırmızı Gül Buketi ayrıcalığını yakalayın.

Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin Yolu: 100 Kırmızı Gül Buketi

Güllerin kalitesini sevdiklerinizin mutluluğunu sağlamak adına kullanmaya hazır mısınız? Ribbon Flowers olarak güllerin tazeliğini çiçeklerin kusursuzluğuyla bütünleştiriyoruz. İstanbul’un en kaliteli çiçekçisi olarak sizlerin beklentilerini karşılarken kaliteli seçenekleri sizlerle buluşturmayı arzu ediyoruz. Güllerin kırmızılığında zarafeti sizlere sunarken kokuların ortamı etkisi altına alacağı bir ortam yaratıyoruz.

Özel günlerinizde ya da en mutlu anlarınızda güllerin kalitesini hissetmek mümkün olacak. Siz de güllerle hediye düşünme sorunlarınızın üstesinden gelmeyi deneyebilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu edecek seçenekler için Ribbon Flowers’ın size sunduğu güzellikleri tercih etmeye başlayın. İstanbul’un en özel çiçekçisi ile kalite odaklı bir yaklaşıma kapı aralayın!

İstanbul’un En Özel Çiçekçisi ile Çiçek Siparişi

İstanbul çiçek siparişi fırsatlarından faydalanmak mı istiyorsunuz? O halde çiçek siparişinizi oluşturarak kaliteli bir deneyime kapı aralamaya başlayın. Çiçek siparişinizi aynı gün içerisinde teslim eden ekibimizle kusursuzluğu yakalayın. Çiçek siparişinizi aynı gün içerisinde işleyen ekibimiz taze ve doğal güzelliklerle sizleri buluşturmayı hedefler.

Ribbon Flowers olarak çiçeklerin kalitesini yaşamaya başlamalısınız. 100 Kırmızı Gül Buketi sayesinde 100 adet kıpkırmızı gülün harika bir bukete dönüşmesi ayrıcalıklarını yakalamaya başlayabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmenin en ideal yollarından bir tanesi olan kırmızı güllerin güzelliklerini hissetmeye başlamalısınız. Ribbon Flowers sayesinde kalite odaklı bir seçenek ve çiçeklerin ayrıcalıklarına kapı aralayabileceksiniz. Siparişlerinizi eksiksiz bir şekilde teslim edeceğiz!

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Boyut
boyut

Luxury Koleksiyonumuzda yer alan;

100 Kırmızı Gül Buketi;

Royal Boy bir bukettir. 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama