çiçek ara sepet
Vazoda Turuncu Laleler ve Orkide

Vazoda Turuncu Laleler ve Orkide

Cam vazoda suyun içinde taptaze ve fresh görüntüde turuncu laleler, beyaz orkide ile mordern ve şık...

2295 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Vazoda Turuncu Laleler ve Orkide

Zarif bir hediye tercihinizin anahtarı Vazoda Turuncu Laleler ve Orkide olacak!

Sevdiklerinizi mutlu edecek bir seçenekle harekete geçmek mi istiyorsunuz? O halde zarif ama bir o kadar da ilgi çekici bir çiçek alternatifini tercih etmeyi ihmal etmemelisiniz. Ribbon Flowers tarafından özenle seçilen turuncu lalelerin kar beyazı orkideler ile ahengini sizlerle buluşturuyoruz. Kaliteli ve bir o kadar da hoş kokulu bu vazoda çiçek sayesinde siz de sevdiklerimizi mutlu edebileceksiniz. 

Görsel anlamda çok kaliteli olmasının yanında taze ve hoş kokular yayan çiçekler olması lale ve orkideyi özel kılıyor. Size sadece bu bambaşka çiçeklerin kusursuzluğunu yaşamak kalıyor.

Cam uzun ince vazoda 10 adet hollanda turuncu laleler ve 1 adet beyaz phalanopsis orkide. 

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Vazo stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Özel Günleriniz için Vazoda Turuncu Laleler ve Orkide

Şeffaf bir vazoya yerleştirilmiş harika çiçeklerin kusursuzluğunu yaşamak ister misiniz? O halde vakit kaybetmeden kokusu ve görselliği ile dikkat çeken alternatifleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz. İster özel günlerinizde ister normal anlarınızda sevdiklerinizi bir çiçekle mutlu etmek beklediğinizden çok daha özel bir deneyime dönüşecek. Size sadece sipariş verdiğiniz çiçeğin teslim edilmesini beklemek kalacak!

Ribbon Flowers kalitesi ile birlikte sizleri bekleyen birbirinden özel alternatiflere ulaşmak sandığınızdan çok daha kolay olacak. Siz siparişinizi oluşturduktan kısa bir süre sonra ekibimiz sizin için özel hazırlıklarla kaliteyi öne çıkaracak çözümler sunacak. Çiçeklerin kalitesi ve ışıltısını hissetmenizi sağlayacak alternatifler için bizi tercih edin!

İstanbul Çiçek Siparişi Ayrıcalıkları

İstanbul’da yaşayan sevdiklerinize çiçek armağan etmek istiyorsanız aynı gün teslimat ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kaliteli, taze ve doğal çiçekleri aynı gün teslimat ayrıcalıklarıyla sizlere sunuyoruz. Üstelik beklentilerinizi de maksimum manada karşılamaya gayret gösteriyoruz. Siz de İstanbul’un en kaliteli çiçekçisi ile ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüme kapı aralamak mı istiyorsunuz? O halde neler istediğinizi belirleyerek kalitenin keyfini doyasıya çıkarın.

İstanbul çiçek siparişi konusunda hem hızlı hem de kaliteli bir sürece kapı aralıyoruz. Özellikle de yüksek standartlarda bir çiçek alışverişi için sizlerin beklentilerine uymaya gayret gösteriyoruz. Ribbon Flowers ile çiçeklerin ruhunuzu okşayacak güzelliğini keşfetmeye hemen başlayabilirsiniz. Kaliteli çiçek seçenekleri sizi bekliyor!

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan

Vazoda Turuncu Laleler ve Orkide;

Orta Boy bir tasarımdır. 

Vazo Boyutu: 24 cm

Vazo ile beraber tasarım yaklaşık yüksekliği: 40 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama