çiçek ara sepet
Mini Vazoda Şakayık ve Orkide

Mini Vazoda Şakayık ve Orkide

2795 TL

Mini Vazoda Şakayık ve Orkide

2795,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Vazoda Şakayık ve Orkide

Şakayık ve orkidenin harika ahengini Vazoda Şakayık ve Orkide ile yakalayın!

Farklı güzellikleri bir araya getirerek kusursuzluğu yakalamaya ne dersiniz? Beklentilerinize en iyi şekilde cevap verecek alternatiflerle size özel fırsatlara kapı aralamak mümkün olacak. Bu noktada şakayık ve orkide ile hazırlanmış enfes bir vazo çiçeği sizlerin oluyor. 

Cam silindir mini vazoda 3 adet pembe şakayık, 1 adet beyaz orkide bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ve renkleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Vazo stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Şakayık kendine has görüntüsüyle ihtiyaç duyduğunuz duyguyu ortaya çıkarırken orkidenin naifliği de size çok özel hissettiriyor. Taptaze çiçeklerin ortaya çıkardığı harika güzellikleri sizlerle buluşturan bu vazoda arzu ettiğiniz kaliteyi yakalamak mümkün olacak. Özellikle de görselliği sayesinde tatmin edici çiçeklere sahip olmayı sağlayan bu vazoyu seçmek oldukça özel olacaktır.

Sıra Dışı Bir Seçenek: Vazoda Şakayık ve Orkide

Çiçeklerin birbirinden özel alternatifine sahip olmak istediğinizde size sunulan kaliteyi keşfetmek istersiniz. Bu konuda en özel çözümlerden bir tanesi olacak Vazoda Şakayık ve Orkide sadece bir çiçek değil aynı zamanda kusursuzluğu da satın almanızı sağlayan bir çözüm. Sevdiklerinize çiçek armağan ederken kara kara düşünmek yerine bu kusursuzluğa sahip olmak tam size göre bir deneyim sunacak. O halde vakit kaybetmeden size en uygun çözümleri tercih etmeye başlayabilirsiniz. 

Vazoda Şakayık ve Orkide hem güzel bir hediye hem de dekoratif anlamda ilgi çekici bir çözüm olmayı başaracak. Size de bu kusursuzluğu satın almak kalacak. Beklentilerinize en iyi şekilde cevap verecek orkide ve şakayık kusursuzluğunu yakalamak istiyorsanız vakit kaybetmeden Ribbon Flowers ile çözümlerden yararlanın!

İstanbul İçinde Çiçek Siparişi

Çiçeklerin kusursuzluğunu yakalamak istediğinizde tercih edeceğini en ilgi çekici alternatiflerden bir tanesi de aynı gün teslim çiçekler olacak. Kaliteyi zirveye çıkarırken beklentilerinizi de fazlasıyla karşılamayı başaracak olan çiçekler için Ribbon Flowers konforunu hissetmeye başlayabilirsiniz. Peki, bizi tercih ettiğinizde size sunduğumuz çözümler neler olacak?

Çiçek siparişinizi aynı gün teslim avantajlarıyla sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayede kaliteli ve kullanışlı alternatiflerle sizlerin beklentilerine cevap veriyoruz. Çiçek hazırlığını taze ve doğal çözümlerle gerçekleştirirken konforun ön planda olacağı bir yaklaşım benimsemeyi ihmal etmiyoruz. Kusursuzluğu ön plana çıkaracak ideal çözümler sizleri bekliyor!

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan;

Mini Vazoda Şakayık ve Orkide;

Mini Boy bir vazoda çiçektir.

Vazo yüksekliği 9.5 cm, Çap 11,5 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama