çiçek ara sepet
Vazoda Pembe Laleler ve Orkide

Vazoda Pembe Laleler ve Orkide

Cam vazoda suyun içinde taptaze ve fresh görüntüde pembe laleler buketi, beyaz orkide ile mordern ve şık...

2295 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Vazoda Pembe Laleler ve Orkide

Vazoda çiçek ayrıcalığını yakalamak Vazoda Pembe Laleler ve Orkide ile bambaşka olacak!

Bir vazonun içerisine yerleştirilen kusursuz çiçeklerin kalitesini fazlasıyla hissetmek ister misiniz? O halde size özel bir alternatif olarak değerlendirilecek bu çiçeği sipariş edebilirsiniz. Ribbon Flowers ayrıcalıklarıyla sizlere kaliteyi sunuyor ve kusursuz bir deneyim vaat ediyoruz. Sevdiklerinizi mutlu etmek adına ihtiyacınız olan bütün güzellikleri sizlerle buluşturuyoruz.

Cam uzun ince vazoda 10 adet hollanda pembe laleler ve 1 adet beyaz phalanopsis orkide. 

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Vazo stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Sevdiğiniz insanın ne tür bir çiçek tutkusu olduğunu bilmiyorsanız Vazoda Pembe Laleler ve Orkide ile standart ama dikkat çekici bir alternatiften faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Her yönüyle kusursuzluğu sizlerle buluşturacak olan bir seçenek kabul edilen vazo içerisindeki pembe lale ve orkidelerin kusursuzluğunu yakalamak tam size göre bir çözüm olacak!

Çiçeğin Ruhunu Vazoda Pembe Laleler ve Orkide ile Hissedin

Çiçeklerin duygusal anlamda ortaya çıkardığı çok özel etkiyi fazlasıyla hissetmek istiyorsunuz değil mi? O halde size özel bir deneyime kapı aralamanın tam zamanı! Beklentilerinize cevap verirken konforu da ön plana çıkaran bu çiçekler sayesinde hem sevdiklerinizi mutlu edecek hem de kusursuz bir hediye satın almış olmanın ayrıcalıklarına kapı aralayacaksınız.

Ribbon Flowers güvencesiyle sizlerle buluşturduğumuz bu çiçekler doğal ve taze özelliklerini her anlamda hissettirecek. Üstelik bu çiçeklerde kalitenin ortaya çıkardığı ayrıcalıkları tercih etmek de çok değerli olacak. Kusursuz bir çiçek alışverişi ve çok daha fazlası için yapmanız gereken sadece bizi tercih etmek olmalı! Beklentilerinizi karşılayacak konforlu çözümler için harekete geçebilirsiniz.

İstanbul Çiçek Siparişi Ayrıcalıkları

İstanbul’da çiçek siparişi vermek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan bir tanesi de aynı gün teslim fırsatları olacaktır. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verirken konforu da ön plana çıkaran bu seçenek sayesinde çiçek alışverişi yapmak sandığınızdan çok daha konforlu ve keyifli olacak.

Ribbon Flowers olarak İstanbul içi aynı gün teslimat fırsatları çerçevesinde sizlerin beklentilerini karşılıyoruz. Üstelik ihtiyaç duyduğunuz ayrıcalıkların sizinle buluşmasına da büyük önem gösteriyoruz. Size en uygun çiçekler için kaliteyi yakalayın ve siparişinizi şimdi hemen oluşturun.

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan

Vazoda Pembe Laleler ve Orkide;

Orta Boy bir tasarımdır. 

Vazo Boyutu: 24 cm

Vazo ile beraber tasarım yaklaşık yüksekliği: 40 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama