çiçek ara sepet
Vazoda Beyaz Laleler ve Orkide

Vazoda Beyaz Laleler ve Orkide

Cam vazoda suyun içinde taptaze ve fresh görüntüde beyaz lale buketi, beyaz orkide ile mordern ve şık...

2295 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Vazoda Beyaz Laleler

Sevdiğinize en özel armağan Vazoda Beyaz Laleler olsun istemez misiniz? 

Lale, sevdiğiniz insana armağan edebileceğiniz en ideal alternatiflerden biri. Cam bir vazo içerisine yerleştirilmiş kaliteli çiçek seçenekleri sayesinde lalelerin ihtişamını yaşarken mutluluğu da yayabileceksiniz. İster özel bir anda ister içinizden geldiğinde sevdiklerinize beyaz laleler sayesinde jest yapabileceğinizi unutmamalısınız. Kaliteli çiçeklerle hazırlanmış bir vazo için tercihinizi yapın ve kusursuzluğu yakalamaya kapı aralayın!

Cam uzun ince vazoda 10 adet hollanda beyaz laleler ve 1 adet beyaz phalanopsis orkide. 

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Vazo stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Çiçek sipariş etmek istediğinizde yaşadığınız kafa karışıklığının üstesinden gelmek adına Ribbon Flowers güvencesini yaşamaya ne dersiniz? Kaliteli, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan ve kusursuzluğu hissettiren çiçekler için tercihinizi yaparken iyi düşünün!

İhtişam ve Kalite: Vazoda Beyaz Laleler

Orkide ve beyaz laleler ile hazırlanmış kusursuz bir seçenek mi arıyorsunuz? Ribbon Flowers olarak size sunduğumuz bu güzelliklerle dolu seçeneği mutlaka tercih etmelisiniz. Sıradan bir çiçekten çok daha fazlası anlamına gelen laleler sayesinde kaliteli bir çiçek alışverişi yapmanız mümkün olacak. Üstelik seçeceğiniz çiçeklerin sadece görselliği değil kokusu ve dekoratif olması da sizleri tatmin edecek!

Çiçek tercih ederken neyi satın alacağına karar veremeyen ya da bu konuda endişeleri olan biri misiniz? Ribbon Flowers tarafından sunulan ayrıcalıklı seçenekleri değerlendirmeye odaklanmalısınız. Görsel anlamda beklentilere cevap verirken kokusu ve ihtişamıyla da bu çiçek seçeneğini tercih etmek çok özeldir. O halde zaman kaybetmeden seçiminizi yapın!

İstanbul’da Aynı Gün Teslimat Çiçek Siparişi

Çiçek sipariş ederken aynı gün teslimat taleplerinizin karşılanmasını arzu etmiş olabilirsiniz. Ribbon Flowers bu talebinizi en iyi şekilde karşılarken beklentilerinizi de önemsediğini kanıtlıyor. Bu çerçevede size sadece çiçek seçiminizi titiz bir şekilde yapmak kalıyor. Vazoda Beyaz Laleler, Ribbon Flowers tarafından sunulan en ideal alternatif! Tazelik ve doğallık anlamına da gelen bu çiçekler sayesinde siz de sevdiklerinizi mutlu etmeye başlayabilirsiniz. 

Çiçek siparişi vermek istiyorsanız seçiminizi yaptıktan sonra ihtiyacınız olana kısa sürede ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizi memnun etmenin ideal yolunu Ribbon Flowers ile yakalayın. Üstelik satın alacağınız beyaz lalelerin de tazelik ve kusursuzluğu sizlerle buluşturduğundan emin olun!

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan

Vazoda Beyaz Laleler ve Orkide;

Orta Boy bir tasarımdır. 

Vazo Boyutu: 24 cm

Vazo ile beraber tasarım yaklaşık yüksekliği: 40 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama