çiçek ara sepet
Turuncu Lale Pembe 20 Lale Buketi

Turuncu Lale Pembe 20 Lale Buketi

Turuncu pembe fresh lale buketi ile sevdiğinize çok tatlı bir lale bahçesi hediye edin...

3295 TL

Turuncu Lale Pembe 20 Lale Buketi

3295,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması
Turuncu Lale Pembe Lale Buketi

Sevdiklerinize mutluluğun bir yansımasını sunmak mı istiyorsunuz? Turuncu Lale Pembe Lale Buketi ile ideal seçimi yapmanın tam zamanı!

Buketin içinde 10 adet turuncu lale, 10 adet pembe lale, sarı top çiçekler ve yeşillikler bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte bitkilerimizin çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Çiçek sipariş ederken görsel kusursuzluğu yakalamak mümkün. Lalelerle hazırlanmış harika bir renk cümbüşü sayesinde sevdiklerinizin ruhunu okşayacak bu buket sayesinde çiçek satın almanın ayrıcalıklarını yakalayabileceksiniz. Çiçeklerin sadece güllerden ibaret olmadığını kusursuz bir şekilde ortaya çıkaran Turuncu Lale Pembe Lale Buketi size özel bir alternatif oluyor.

Rengarenk lalelerin bir araya geldiği bu harika buket sizin için sıra dışı bir seçenek olacak. Lalelerin kendine has güzelliğini sarı, kırmızı, pembe ve turuncunun farklı tonlarıyla bütünleştiren bu çiçekle siz de kalitenin keyfini doyasıya çıkarmak istemez misiniz? Çiçek satın almanın en özel hali olan bu buket sayesinde sıra dışı bir çözüme ulaşın!

Çiçeklerin Işıltısını Turuncu Lale Pembe Lale Buketi ile Hissedin

Taze ve ışıl ışıl çiçeklerin ortaya çıkardığı ihtişamı sizlere sunmayı arzu eden Ribbon Flowers sayesinde kaliteyi yakalayın. Çiçeklere aşkla yaklaşan anlayışla sizlerin beklentilerine en uygun çözümleri ön plana çıkarıyoruz. Size özel çiçekler arasında ilk sırayı yer almaya aday olan laleleri bir buket haline dönüştürerek sizlere sunuyoruz.

Turuncu Lale Pembe Lale Buketi, renklerin eşsiz ahengini ön plana çıkaran bir alternatif olmayı başarıyor. Kaliteli bir yaklaşımla hazırlanan ve her tanesinde ayrıcalıkları ön plana çıkaran bu bukette neler yok ki? Yeşilin tazeliği ve doğallığı yansıtan özellikleri ile pembe ve turuncunun hayat veren canlılığı sizlerle buluşuyor. Sıra dışı bir bukette pek çok anlamı yakalamak mümkün oluyor.

Çiçek Siparişinizi Ribbon Flowers ile Oluşturun

Çiçek göndermek istediğiniz kişi sizin için çok mu özel? Bu durumu dikkate alan Ribbon Flowers, özel çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edecek seçenekler sunuyor. Kusursuz çiçeklerin bir araya gelmesiyle hazırlanan Turuncu Lale Pembe Lale Buketi! Bu, sizin için de bambaşka bir alternatif olacak.

Siparişinizi oluşturmak ve kusursuzluğu yakalamak adına hemen harekete geçin. Turuncu Lale Pembe Lale Buketi seçimini yaparak sevdiklerinizi mutlu edecek harika bir tercihte bulunmaya başlayın!

Tüm diğer lale aranjmanlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuz içerisinde yer alan;

"Turuncu Lale Pembe Lale Buketi";

Küçük Boy bir bukettir.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama