çiçek ara sepet
Toz Pembe 10 Şakayık Gelin Buketi

Toz Pembe 10 Şakayık Gelin Buketi

Toz pembe şakayıklardan gelin buketimiz...

11995 TL

Toz Pembe 10 Şakayık Gelin Buketi

11995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Toz Pembe 10 Şakayık Gelin Buketi

Toz Pembe Şakayık Gelin Buketi ile gelinliğinizin çekiciliğini birleştirmek ister misiniz?

Gelinlikler aslında başlı başına efsane ürünlerdir. Bu noktada gelinliklerin son derece şık ve kaliteli bir tasarıma sahip olması nedeni ile tercih edeceğiniz gelin buketinin de aynı şıklıkta olması gerektiğini unutmamalısınız. Birbirinden kaliteli ve güvenilir tasarıma sahip olan gelin buketi çeşitlerinden bir tanesi olan Toz Pembe Şakayık Gelin Buketi ile kusursuz bir ürüne sahip olmak sizin elinizde! Hem de online olarak sipariş vererek bu efsanevi ürüne son derece kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Sahip olduğu şıklık ile dikkat çeken Toz Pembe Şakayık Gelin Buketi, gelinliğiniz ile kusursuz bir görünüm oluşturacak. 

10 adet  toz pembe şakayıklar ve traspilerden gelin buketimiz...

Dilerseniz; gelin buketinizin süsleme ve kurdele gibi detayları için kendi gelinlik kumaşınızdan ya da dantellerinden getirebilirsiniz.

Düğün&Nikah tarihinizden ortalama bir hafta önce sipariş vermenizi rica ederiz.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın içerisindeki çiçekler mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

En Güzel Şakayık Gelin Buketi

Düğününüzde toz pembe bir konsept oluşturduysanız ve bu konsepte uygun bir gelin buketine sahip olmak istiyorsanız Ribbon Flowers sizlerle! Şakayık çiçeğinin sahip olduğu eşsiz güzelliği en iyi şekilde hissetmenizi sağlayacak olan bu gelin buketini çok seveceksiniz. 10 adet  toz pembe şakayıklar ve traspilerden gelin buketimiz mevsimin en taze çiçeklerinden elde edilmektedir. Bu sayede son derece taze ve diri bir görünüm oluşturmaktadır. 

Gelin buketi süslemesi için dilerseniz kendi kurdelelerinizi ya da gelinlik kumaşınızı da getirebilir ve mükemmel bir uyum elde edebilirsiniz. Kusursuz bir görünüme sahip olan şakayıkları, bir gelin buketi olarak çok seveceğinizden emin olabilirsiniz. Düğün salonunuzun konseptini de şakayık çiçekleri ile oluşturarak tam bir uyum elde edebilir ve gören tüm misafirlerinizi kendinize hayran bırakabilirsiniz. 

Online Gelin Buketi Siparişi

Taptaze ve diri çiçeklerden oluşturulan bu gelin buketi çeşitlerine sahip olmak için düğün ve nikah gününüzden en az 1 hafta önce sipariş vermenizi öneriyoruz. Bu sayede olası bir aksaklık yaşanması durumunda mağdur olmanızın önüne geçiyoruz. 

Ribbon Flowers, sahip olduğu farklı seçenekler ile sizlere kusursuz ürünler sunuyor. Online gelin buketi siparişi ile eşsiz bir görünüm elde etmek için doğru adrestesiniz. Sizler için en şık ve kaliteli bir şekilde sunulan bu ürünlere tek tıkla sahip olabilirsiniz. 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama