çiçek ara sepet
Toprak Tonlarda Cappucino Güller Grand Deluxe Aranjman

Toprak Tonlarda Cappucino Güller Grand Deluxe Aranjman

Turuncu ve kahverengi gül ve orkidelerin sonbahara özel uyumu ile dizayn edildi.

13995 TL

Toprak Tonlarda Cappucino Güller Grand Deluxe Aranjman

13995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Toprak Tonlarda Güller Grand Deluxe Aranjman

Toprak Tonlarda Güller Grand Deluxe Aranjman ile sevdiklerinize eşsiz çiçekler hediye etmenin tam zamanı!

Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile sevdiklerinize eşsiz çiçekler hediye etmeye ne dersiniz? Birbirinden şık ve göz kamaştırıcı güzellikte olan çiçekler Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile sizleri bekliyor. 

Krem, cappucino, karışık renklerde yaklaşık 40-45 adet ekvator gülleri, toprak tonlarda anastasyalar ve karışık toprak renklerde orkidelerle dizayn edilmiştir.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Vazo şekli değişiklik gösterebilir.

Çiçekler her zaman en güzel hediyelerden biridir. Aynı zamanda çokta özeldir. Buna rağmen,  çiçek vermek takvimde genellikle birkaç gün ile sınırlıdır. Aslında çiçek hediye vermek sıradan olan bir günü olağanüstü bir güne dönüştürmek için basit bir jestti. Şaşırtmanın ve hedeflendiği kişide silinmez bir hatıra bırakmanın mükemmel bir yolu. Ayrıca, romantizme veya tebriklere cevap vermeye gerek kalmadan en yaygın sosyal ritüellerden biri olan hata yapmayın. Ancak günümüzde çiçeklerin sevdiklerinizi mutlu etmek, onlara kendilerini özel hissettirmek ve özel günlerinizi unutulmaz hale dönüştürmek için sık sık kullanıldığını ifade edebiliriz. 

Toprak Tonlarında Güller

Krem, cappucino, karışık renklerde yaklaşık 40-45 adet ekvator gülleri, toprak tonlarda anastasyalar ve karışık toprak renklerde orkidelerle dizayn edilmiş olan bu güller sevdiklerinize hediye edebileceğiniz eşsiz güllerdir. 

Masallarına göre tanrıça Afrodit kırmızı güllere bayılırdı. Onları bir hediye olarak sunarak onu onurlandırmak birçok erkeğin hayaliydi. İşte günümüzde de kendi Afroditini mutlu etmek isteyen erkeklerin birçoğunun gülleri tercih ettiğinden bahsedebiliriz. 

Var olan en güzel geleneklerden birini canlandırmak için sevdiklerinize herhangi bir neden aramadan sadece onları mutlu etmek için toprak tonlarında gülleri tercih edebilirsiniz. Bu noktada Ribbon Flowers ayrıcalıklarının sizleri beklediğinden bahsedebiliriz!

 

En Kaliteli Çiçekler Sizleri Bekliyor!

Doğum günleri, Sevgililer Günü veya doğumlar genellikle bu tür hediyeleri içeren en yaygın kutlamalardır. Ama neden sadece o anlarda çiçek veriyorsun? Neden sevdiklerinizi evde taze çiçeklerden mahrum bırakıyorsunuz? Bir buketi ya da vazoyu eşsiz çiçeklerle süsleyen bu jest, yeniden önem kazanmaya başlayan terkedilmiş geleneklerden bir diğeridir. Bu jesti sevdiklerinize Ribbon ayrıcalıkları ile yapmanız için imkan tanıyoruz. En şık ve kaliteli çiçek modellerini web sitemizden inceleyerek tek tıkla sipariş verebilirsiniz. Hadi, kaliteden ödün vermeden sürpriz yapmak için harekete geçin.

Boyut
boyut

Vazo Boyu: 24 cm, ağız Çapı: 18 cm , yükseklik 20 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama