çiçek ara sepet
Rengarenk 60Lı Pembe Turuncu Lale Buketi Galaksi Laleli

Rengarenk 60Lı Pembe Turuncu Lale Buketi Galaksi Laleli

Kucak dolusu, fresh, capcanlı renkte laleler; adeta bir lale bahçesine düşmüş hissi veren ferahlıkta.

9495 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Rengarenk 60'Lı Laleler Buketi

Rengarenk 60'Lı Laleler Buketi eşsiz görüntüsü ile görenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor. Siz de bu lale buketini tercih ederek sevdiklerinize armağan edebilir ve eşsiz bir deneyim elde etmelerini sağlayabilirsiniz. 

Laleler her zaman nazikçe ele alınmalıdır. Laleleriniz bir kutuda gelirse, buketinizi alın ve sapların altından bir inç keserek uçlarını kesin. Lale buketinin sarılı olduğu kılıfı çıkarın ve ardından laleleri taze, soğuk suyla dolu bir vazoya koyun. Paketin yönlendirdiği şekilde çiçekli eklemeler yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından uzak serin bir yerde muhafaza edilmelidirler. Bu sayede rengarenk lalelerinizi uzun süre kullanabilmeniz mümkün hale gelmektedir. 

60 adet karışık renkte lale, sarı toplar ve yeşillik bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

En Şık Lale Buketleri

Laleler tutkuyu, cesur aşkı ve romantizmi sembolize etmek için seçilirken, daha yumuşak olan pembe, daha şiirsel veya tatlı bir aşk, şefkat, zarafet ve hayranlığı ifade eder. Bunlar gül şarabı, saflık için beyaz, “teşekkür” olarak şeftali ve diğer birçok renk tonu için mükemmel eşleşmeler olsa da uygun ve düşünceli jestler için de kullanılabilir. En şık çiçek koleksiyonlarımız her durum için ve her zevke uygun, özenle seçilmiş çarpıcı bir gül seçkisine ev sahipliği yaparak alıcınız için doğru olanı bulmanızı kolaylaştırır. Zamansız çekiciliğe sahip bir hediye için bir lale hatırası düşünün. Siz de bu lale buketi ile sevdiklerinizi mutlu edebileceğinizi unutmayın. 

Bir evin etrafında lale buketleri olduğunda her zaman havada baharı hissedebilirsiniz. Ribbon Flowers ile sevdiklerinizi şaşırtmak için dünyanın dört bir yanına laleler göndererek bu duyguyu paylaşabilir misiniz? Birini en taze çiçeklerle gülümsetmek istediğiniz her yerde ve her zaman güzel taze lale aranjmanları ile etkileyin.  Bu doğrultuda Ribbon Flowers’ın sahip olduğu avantajlı buketlere sahip olabilirsiniz. 

Lale Buketi Fiyatları

Lale buketleri, birbirinden şık halleri ile sunuluyor. Kucak dolusu, fresh, capcanlı renkte laleler; adeta bir lale bahçesine düşmüş hissi veren ferahlıkta olan bu buketleri sizde çok seveceksiniz. Kusursuz görüntüsü ile sizlere ilham veren bu çiçekleri tek tıkla sipariş vermek için doğru adrestesiniz. Ribbon Flowers ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen harekete geçebilir ve siparişinizi tek tıkla oluşturabilirsiniz. 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama