çiçek ara sepet
Rachel Gri Grand Örgü Kutuda Çiçekler

Rachel Gri Grand Örgü Kutuda Çiçekler

El örgüsü gri kutuda pembe lila mor renklerin sıcaklığı ile dizayn ettiğimiz kutuda çiçeğimizi, pembe sevimli örgü kalp ile tamamladık...

8995 TL

Rachel Gri Grand Örgü Kutuda Çiçekler

8995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Rachel Gri Grand Örgü Kutuda Çiçekler

Rachel Gri Grand Örgü Kutuda Çiçekler sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yöntemi!

Tarih, mitler ve hikayeler, çiçeklerin antik Yunanistan, Roma, Çin ve Mısır'daki sosyal geleneklerin önemli bir unsuru olduğunu göstermektedir. Bu zamanlarda insanların düşüncelerini ifade etmelerinin en yaygın yolu çiçeklerdi. Ayrıca, Yunan mitolojisi, tanrıları ve tanrıçaları temsil eden belirli çiçeklere göndermelerle doludur. Çiçek sunma geleneği, özellikle İngilizler ve Fransızlar arasında Orta Çağ'a kadar devam etti. Çiçeğin her türüne bir anlam yükleme uygulamasının Türkiye'de görülmesiyle Avrupa'da başladığı düşünülmektedir. İşte bu noktada birbirinden güzel çiçek seçenekleri Ribbon Flowers’ta sizleri bekliyor.

El işi pembe kalpli gri örgü grand kutumuzun içerisinde; 4 adet pembe anastasyalar, 4 adet lila glory, 4 adet mor sümbül, 8 adet lila güller, mor lisiantuslar, pembe lisiantuslar, 2 adet fuşya orkide, pembe medineler, pembe kuru çiçekler, mor kuru çiçekler, pembe tüyler, okaliptus yaprakları, 3 adet starliçe yaprakları, yeşil wax bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

En Şık Rachel Gri Grand Örgü Kutuda Çiçekler

Güller her durum ve amaç için mükemmeldir. Sevgililer Günü'nde en popüler olan gül, duyguların vücut bulmuş halidir! Güller , doğum günü, yıl dönümü veya başka herhangi bir etkinlik olsun, her türlü şenliğin ve insanların gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına uygun nihai seçim olmuştur.

Laleler, dünyadaki en popüler ve kolayca tanınan çiçeklerden biri yapan canlı renkleri ile bilinir. Lale, çiçeklerin birçok gizli sembolik anlamı vardır.  Lale, zambak ailesinin bir cinsidir, ancak yine de genel olarak 'Mükemmel aşk' için en iyi bilinenlerdir. Oysa zambaklar 'Saflığı' sembolize eder. Öte yandan her rengin kendine özgü bir anlamı vardır. Mor Laleler monarşiyi temsil ederken, kıpkırmızı Laleler tutkulu aşkın tipik bir işaretidir. Beyaz laleler ise af mesajı verirken, Sarı laleler ise neşe yaymak için sunulur.

En egzotik çiçeklerden biri olan ve birçok bayanın gözdesi olan orkide, dikkat çekici güzellik, zarafet, incelik, lüks ve gücü çağrıştırır. Bu çiçekler, tüm dünyada bulduğunuz benzersiz bir türden. Çeşitli renklerde orkide çiçeklerinin sembolik anlamları farklıdır; örneğin pembe Orkide zarafet, kadınlık ve neşeyi temsil ederken beyaz Orkide saflığı ve masumiyeti temsil eder.

Ribbon Flowers Ayrıcalıklar

Ribbon Flowers, içeriğinde lale, gül, orkide ve birçok bitkinin yer aldığı Rachel Gri Grand Örgü Kutuda Çiçekler’i sizlere sunuyor. Yapmanız gereken tek şey tek tıkla siparişinizi oluşturmak olacaktır.

Boyut
boyut

Luxury Koleksiyonumuzda yer alan Rachel Gri Grand Örgü Kutuda Çiçeklerimiz;

Grand Boy bir aranjmandır. 

Kutu Boyutu: 20 cm yükseklik, 30 cm çap

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama