çiçek ara sepet
İlk Aşk Pembe 12 Laleler Buketi

İlk Aşk Pembe 12 Laleler Buketi

Romantik pembe lalelerden; İlk Aşk Buketi

2695 TL

İlk Aşk Pembe 12 Laleler Buketi

2695,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

İlk Aşk Buketi Pembe Laleler

Aşkınızı herkese duyurmanın yolu İlk Aşk Buketi Pembe Laleler olacak.

Sevdiğiniz kadına eşsiz bir çiçek armağan etmek mi istiyorsunuz? O halde rengarenk çiçekler ve kaliteli bir tasarımla ortaya çıkan bukette karar kılmalısınız. Zarif ama bir o kadar da özel alternatiflerden biri olarak kabul edilen buketlerle size özel bir deneyime kapı aralamak mümkün olacak. Lalelerin ışıltılı görüntüsünü bir başka seviyeye taşıyacak olan alternatifleri değerlendirmeye hazır mısınız?

Pembe laleler pek çok kadının olduğu gibi sizin de sevdiğiniz kadının ilgisini çekecek. Zarif ama bir o kadar da ilgi çekici alternatifler arasındaki pembe laleleri seçerek kusursuz bir deneyime ulaşmanızı öneriyoruz. Çiçek seçmenin en ideal yollarından biri de İlk Aşk Buketi Pembe Laleler olacak. 

Pembe İlk Aşk Buketi; 12 adet pembe lalelerden ve pembe kuru çiçeklerden dizayn edildi.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın içerisindeki çiçekler mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Farklı Anlar için İlk Aşk Buketi Pembe Laleler

Aşkınızı duyurmanın yolu olan İlk Aşk Buketi Pembe Laleler sayesinde ister söz ister isteme anları için kaliteli bir tercihte bulunabilirsiniz. Üstelik bu çiçek sadece bu tür özel anlarda değil tebrik, teşekkür ve özür dilemelerde de aşkınızı canlı tutacak bir seçenek olacak. O halde kararınızı verirken kusursuzluğu yakalamaya ne dersiniz? Size özel bir deneyim ve kalite odaklı bir çözüm için sizi bekleyenleri değerlendirin!

Aşk buketi sayesinde özel bir çözümden faydalanabilirken kaliteyi de bir başka şekilde elde edebileceksiniz. Aşkın en saf halini yansıtmanızı sağlayacak olan bu çiçekle siz de kusursuz duygularınızı ön plana çıkarmak istemez misiniz? O halde yapmanız gereken sadece farklı anları sizlerle buluşturacak olan bir çiçek siparişi oluşturmak!

İstanbul’da Aynı Gün Çiçek Teslimatı

İstanbul’da çiçek siparişi vermek istediğinizde kaliteli bir deneyim yaşamayı mı arzu ediyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece Ribbon Flowers ile size özel seçenekler elde edebileceksiniz. Güler yüzlü personelimiz ve kaliteden taviz vermeyen bakış açımızla sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Size sadece İlk Aşk Buketi Pembe Laleler ile kusursuz bir görselliği tercih etmek kalır.

Ribbon Flowers ile aynı gün çiçek teslimatı için harekete geçmenin tam zamanı!

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan,

"İlk Aşk Pembe 12 Laleler Buketi";

Küçük Boy bir bukettir.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama