çiçek ara sepet
Pastel Masalı Pembe Ortanca Pembe Sümbül Kutu Çiçek

Pastel Masalı Pembe Ortanca Pembe Sümbül Kutu Çiçek

14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel;

RIBBON Özel Tasarım Şeker Pembe Kadife Deluxe Kutuda,

Pembe mavi soft pastel tonlarda,

Masallardan gelme çok tatlı deluxe sevgililer günü hediyesi

 

 

5795 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Pastel Masalı Pembe Ortanca Pembe Sümbül Kutu Çiçek

Pastel Masalı Ortanca Sümbül Kutu Çiçek modelleri şık ve kaliteli görünümü ile görenleri kendine hayran bırakıyor!

Arkadaşınız, ailenizden biri ya da herhangi bir sevdiğiniz için düşünceli bir hediye fikrine ihtiyacınız varsa şık ve taze çiçekleri düşünün. Sıkıcı bir ofisi süslemek için bazı güzel bitki ve çiçek kombinasyonlarımız var. Bitki ve çiçek karışımı ideal bir seçenektir. Çünkü çok kadınsı hissetmeden romantizmin doğru dokunuşunu sunar. Mükemmel hediyeyi bulmak için mağazadan mağazaya koşmak yok. Ribbon Flowers ile zamandan ve paradan tasarruf edin. Tüm hediye ihtiyaçlarınız için başvurulacak kaynağız.

Ribbon Flowers özel tasarım şeker pembe renk deluxe kadife kutu içerisinde; 

Pembe ortancalar, mavi ortancalar, pembe sülbüller, pembe mavi unicorn krizantem, pembe yelpaze, okaliptus ve tüyler bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ve renkleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Kutu rengi ve şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Özel Günlerde Online Çiçek Gönderimi

Doğum günleri, yıldönümleri ve Sevgililer Günü de dahil olmak üzere, birine çiçek göndermenin geleneksel olduğu birkaç durum vardır. Bu günlerde çiçek göndermek genellikle biraz daha kolaydır. Çünkü duruma özel düzenlemeler bulabileceksiniz. Örneğin doğum günü özel kartın bulunduğu çiçek buketleri sevgilinize mutlu bir doğum günü dilemenize yardımcı olabilir.

Bunun yanı sıra çiçekler farklı amaçlar içinde gönderilebilir. Örneğin, bir şey için özür dilemek veya işyerinde terfi aldığı için onu tebrik etmek istediğinizi söyleyin. Çiçekler bunu yapmanıza yardımcı olabilir!

Çiçeklerin genellikle özel günlerde gönderilmesi, onların uygun ve takdir edilen tek zaman olduğu anlamına gelmez. Hareketi kendiliğinden yapmak için söylenecek çok şey vardır. Beklenmedik bir zamanda bu hediye daha da tatlı olabilir.

En Şık Kutu Çiçek Modelleri

Ribbon Flowers, kurulduğu günden bu yana müşterileri için en şık ve kaliteli çiçek modellerini sunmaktadır. Siz de Ribbon Flowers ayrıcalıklarından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bunun için ürünlerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilir ve zevklerinize uygun olanları sipariş verebilirsiniz. Doğum günü olsun ya da başka bir özel günde erkek arkadaşınıza ya da kız arkadaşınıza bizim aracılığımızla çiçek gönderebilirsiniz. Sipariş verirken yapmanız gereken seçtiğiniz çiçekleri seçmek, teslimat adresi, tarih ve saati belirtmektir. Çiçeklerinizi taze ve kesin tarih ve saatte teslim edeceğiz. Hemen ürünlerimizi inceleyin ve sizin için en uygun olan çiçeği seçerek siparişinizi tek tıkla oluşturun.

Boyut
boyut

Deluxe Koleksiyonumuzda yer alan

Pastel Masalı Pembe Ortanca Pembe Sümbül Kutu Çiçek;

Orta Boy bir kutu çiçektir. 

Kutu Boyutu: 18 cm yükseklik, 18 cm çap

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama