çiçek ara sepet
Cappucino Gold Luxe Yıldız Altıgen Ayna Çikolata Tepsisi

Cappucino Gold Luxe Yıldız Altıgen Ayna Çikolata Tepsisi

Cappucino güller ve beyaz laleler ile pastel tonların duruluğunda çikolata tepsisi...

2895 TL

Cappucino Gold Luxe Yıldız Altıgen Ayna Çikolata Tepsisi

2895,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Cappucino Gold Luxe Yıldız Altıgen Ayna Çikolata Tepsisi

Pastel Luxe Gold Ayna Çikolata Tepsisi modelleri ile sevdiğiniz ile hayatlarınızı birleştirmek için bir adım daha atabilirsiniz! Aileler arasında yapılan özel günlerin dışında misafirlere sunum olarak da kullanılabilen ayna çikolata tepsileri, çeşitli ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayacaktır. 

Altıgen şekilde gold aynapleksi tepsi yarısı çiçek aranjmanı, yarısı üzeri kapaklı bölmede çikolata ve draje olarak tasarlanmıştır.

Birinci bölmede, 4 adet cappucino güller, 4 adet beyaz lale ve beyaz ve kahverengi kuru çiçekler bulunmaktadır.

İkinci bölmede, 8 adet gold kaplı fındıklı yıldız çikolata, 10-15 adet gold renkte draje şekeri bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Ribbon Flowers’ta yer alan Pastel Luxe Gold Ayna Çikolata Tepsisi, içeriğinde bulunan lezzetli ve taptaze çikolatalar ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Evliliğe atılan ilk adım olan söz kesme ve nişan törenleri için ideal olan bu ürünleri tercih ederek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ribbon Flowers ayrıcalıklarından yararlanmak için sizin için en ideal olan ürünlerin siparişini kolayca verebilirsiniz. 

En Güzel Ayna Çikolata Tepsisi Çeşitleri

Cappucino güller ve beyaz laleler ile pastel tonların duruluğunda çikolata tepsisi sizlere sunulan en şık ve lezzetli ürünlerden biridir. Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirirken en kaliteli aynalarda sunulanda çikolataları tercih ederek kendilerini değerli ve özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. 

Altıgen şekilde gold aynapleksi tepsi yarısı çiçek aranjmanı, yarısı üzeri kapaklı bölmede çikolata ve draje olarak tasarlanmıştır. Ürünün ilk bölmesinde 4 adet cappucino güller, 4 adet beyaz lale ve beyaz ve kahverengi kuru çiçekler yer almaktadır.  Ürünün ikinci bölmesinde ise 8 adet gold kaplı fındıklı çikolata, 10-15 adet gold renkte draje şekeri yer alıyor. Bu noktada sevdiklerinizin çok seveceği bu çikolata tepsisi modellerini inceleyerek siz de sipariş verebilirsiniz. 

Ribbon Flowers Ayrıcalıkları

Farklı tasarımı, gold detayları ve somon renkli gülleri ile dikkat çeken bu aynalı çikolata tepsisi modelini çok seveceksiniz. Sizler için farklı ayrıcalıklar ile sunulan ve mükemmel bir deneyim yaşamanıza olanak tanıyan Ribbon Flowers ile kusursuz çikolata sizleri bekliyor. 

Ribbon Flowers, kurulduğu günden bu yana müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Çiçek, çikolata ve hediye kutusu gibi ürünleri kolayca sipariş verebilir ve sizler için sunulan bu ürünlerin kalitesinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Tek tıkla sipariş oluşturmak için hemen harekete geçin ve bizimle iletişime kurarak ürünlerinizi sipariş verin.

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan

"Cappucino Gold Luxe Yıldız Altıgen Ayna Çikolata Tepsisi";

Küçük Boy Çikolata Tepsisisidir

20 cm uzunluk x 10 cm altıgen kenarlar

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama