çiçek ara sepet
Mistletoe + Cranberry Kokulu Cam Mum

Mistletoe + Cranberry Kokulu Cam Mum

Mistletoe + Cranberries Kokulu Cam Mum Yılbaşına Özel

595 TL

Mistletoe + Cranberry Kokulu Cam Mum

595,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Kokulu mum çeşitlerinin kimisi duygusal anlamda etkilidir kimisi de fiziksel anlamda. Kış mevsiminin vazgeçilmez kokularından olan tarçın ve elmadan bahsedince bile kokularının burnunuza geldiğini hissedebiliyoruz. İşte Ribbon Flowers’ın Mistletoe + Cranberry Cam Mum ürünü tam olarak bu hissi sunuyor.

Tarçın Kokulu Cam Mum Mistletoe + Cranberry

Tarçın kokulu cam mum, tam olarak auranızı yükseltecek bir güce sahip. Kokusu ile içinizi huzurla dolduracak, cam kutusu ile odanızın tarzına tarz katarken ışığınız olacak bu mum kış aylarında içinizi ısıtacak. 

Tarçın eklenen bitki çayları, dekorasyon ürünlerinin çok fazla olmasının sebebi de hem sağlık hem de belli başlı inançlardan kaynaklanmaktadır. Genel olarak sağlığa faydasının fazla olduğu bilinen tarçın ve elma yapraklarının ayrıca bolluk getirdiğine dair de bir inanç vardır. Öyle ki öksürüğe, kalp sağlığına çok iyi gelen bu ikili, bulundukları odanın havasını da temizleyerek daha taze bir hava solumanızı sağlayacaktır.

Tarçın Kokulu Soya Mumu Mistletoe + Cranberries

Soya mumu, soya fasulyesi ile mevcut hale getirilen yağları kullanarak hazırlanan bir mum türüdür. Bu aynı zamanda hiçbir hayvansal madde içermediği anlamına geldiği için vegandır. Ayrıca doğada rahat bir şekilde çözünebilir, geri dönüşümü yapılabilir. 

Tarçın soya mumu ise tamamen doğal bir koku ile etrafınızı sararken kış mevsiminin büyüsü ile içinizi ısıtır. Kahvenizi ya da çayınızı, en sevdiğiniz kitabınızı kapın ve yumuşak bir ışığın altında enfes bir kokunun içinde bütün negatif etkilerden arının. 

Tarçın Kokulu Mumun Etkileri Nelerdir?

Tarçının kendine has keskin bir kokusu vardır. Bu nedenle tarçın kokulu mum odaklanmayı arttırır ve hafızayı güçlendiren bir etkisi vardır. Sınava çalışan öğrenciler, iş yerinde uzun saatler geçiren insanlar için vazgeçilmezdir. 

  • Odaklanmayı arttırıcıdır.
  • Hafızayı güçlendiricidir.
  • Negatif etkileri uzaklaştırır.
  • Huzur verici, sakinleştiricidir.

Kokulu mum çeşitleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri tarçın kokulu mumdur. Klasik kokuların aksi olarak tarçın kokulu mum sevenler ve etkisini yoğun şekilde hisseden insanların sayısı her geçen gün artmaktadır.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama