çiçek ara sepet
Mary Cam Vazoda Elmalı Aranjman

Mary Cam Vazoda Elmalı Aranjman

Şık vazo içerisinde kıpkırmızı elmalarla hazırlanan farklı aranjmanımız ile sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz

2695 TL

Mary Cam Vazoda Elmalı Aranjman

2695,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Mary Cam Vazoda Elmalı Aranjman

Mary Cam Vazoda Elmalı Aranjman ile kusursuz bir kutlamaya ne dersiniz? Sevdiklerinizi mutlu etmenin yolunun cam vazoda eşsiz bir çiçek olduğundan bahsedebiliriz.

Aynı gün teslim seçeneğimiz ile kendini kötü hisseden birini biraz neşelendirin. Bazı lüks çikolatalar ve bir kartla birlikte yumuşak krem ??ve pembe tonlarında lüks bir taze çiçek demeti almalarını sağlayacağız. Siz de sevdiklerinizin kendilerini özel ve değerli hissetmelerini sağlamak için hemen harekete geçebilirsiniz.  Fiziksel olarak yanında olamasanız bile, moralinizi yükseltmenin ve birine umursadığınızı göstermenin mükemmel bir yolu onlara hediye göndermektir.

Cam şık vazonun içerisinde 2-3 adet kırmızı elma, 3 adet turuncu gül, 5 adet pembe lale, turuncu çardak gülleri, 1 adet turuncu anastasya,1 adet leopard vanda orkide, zeytin yaprakları, mesime özel yeşillikler bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Vazo şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

En Şık Mary Cam Vazoda Elmalı Aranjman

Cam şık vazonun içerisinde son derece eşsiz çiçekler yer alıyor. Bunlar; 2-3 adet kırmızı elma, 3 adet turuncu gül, 5 adet pembe lale, turuncu çardak gülleri, 1 adet turuncu anastasya,1 adet leopard vanda orkide, zeytin yaprakları, mevsime özel yeşillikler şeklindedir.

Aynı gün teslimatla, düşünceli bir jest yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Elmalı aranjman paketimiz ile mesajınızı sevdiklerinizi kolay bir şekilde iletebilirsiniz.

Ribbon Flowers, tarlalardan yeni çıkmış çok çeşitli rengarenk çiçeklere ve bitkilere sahiptir. Tarlalardan taze ve çiçek açmaya hazır olacak uzun saplı turuncu zambaklar sunmak için Ribbon Flowers’a. Zambaklar eski zamanlardan beri yetiştirilmektedir ve dünyanın en popüler çiçeklerinden biridir.

Ribbon Flowers olarak o kişinin özel gününde sizin için ne kadar önemli olduğunun mesajını iletmeye yardımcı olmak için yıllardır en güzel gülleri tedarik ediyoruz. İncelemelerimiz, çevrimiçi çiçek gönderme konusunda bir numaralı tercih olduğumuzu gösteriyor. Aynı gün çiçek teslimat hizmetimiz, tüm hediyelerimizin bir sonraki iş günü ulaşmasını sağlar. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli teslimat seçenekleriniz vardır. Tomurcukta teslim edilen doğum günü çiçekleri, üründe tazelik ve uzun ömür sağlamak içindir.

Ribbon Flowers Ayrıcalıkları

Online çiçek siparişi konusunda bir profesyonel olan Ribbon Flowers ile kusursuz bir hediye elde edebilirsiniz. Son derece kaliteli bir şekilde sizlere sunulan bu ürünleri tek tıkla sipariş vermek için acele edin. Aynı gün teslimat seçeneklerinden yararlanmak için hemen harekete geçebilirsiniz

Boyut
boyut

Vazo Boyut: Ağız çapı:14 cm , Yükseklik:14 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama