çiçek ara sepet
Lucia Rengarenk Pembe Turuncu Mini Kutu Laleler

Lucia Rengarenk Pembe Turuncu Mini Kutu Laleler

Mini Pembe Kadife Kutuda,

Rengarenk capcanlı renkleri ile Hollanda Laleleri çok sevimli Kutu Lale

1995 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Ribbon özel tasarımı mini pembe renk kadife silindir kutunun içinde yaklaşık 7-8 adet olmak üzere turuncu ve pembe laleler ve sarı craspedialar ve soli bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Kutu stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Lucia Rengarenk Mini Kutu Laleler

Lucia Rengarenk Mini Kutu Laleler, her türlü özel günde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz eşsiz çiçeklerdir.

Laleler klasik bir ilkbahar çiçeğidir. Ancak güzel pastel tonları son derece dikkat çeken çiçek çeşitleri olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü lale çeşitleri farklı zamanlarda ve kendi oranlarında çiçek açar.

Laleler, zamansız bir neşe ve yeniden doğuşun sembolüdür. Bunun nedeni, ilkbaharda çiçek açmaları ve acı kışın grileri ve beyazı ile çok keskin bir tezat oluşturmalarıdır. Lale aranjmanları tarihsel olarak daha sıcak günlerin gelişini ve uzun ve soğuk kış mevsiminin bitişini simgelemek için kullanılmıştır. Bugün, mevsimin herhangi bir etkinliğini anmak için ilkbahar veya yaz aylarında bir lale teslimatı gönderebilirsiniz! Nisan baby showerlar için mayıs mezuniyetlerine ve haziran düğünlerinden ağustos ayında yeni işlere kadar, lale buketleri neşe yaymanın kesin bir yoludur.

En Şık Kutuda Laleler

Bir lale teslimatı hayatta pek çok olayı kutladığından, anlamı kişiye göre değişir. Laleler evrensel bir zevktir. Kutuda sunulan birbirinden şık laleler özellikle sizin için seçilmiştir. Böylece her özel günde bu güzel çiçekleri sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.

Anneniz laleleri seviyorsa, özel gününü kutlamak için ona bir lale buketi gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu eğlenceli ve şenlikli çiçekler, balonların renkli görünümünü yansıtıyor! Laleler doğum kutlamaları içinde son derece ideal çiçeklerdir. Bu noktada kutuda şık laleleri tercih ederek sevdiklerinizin kendini değerli ve özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Ribbon özel tasarımı mini pembe renk kadife silindir kutunun içinde yaklaşık 7-8 adet olmak üzere turuncu ve pembe laleler ve sarı craspedialar ve soli bulunmaktadır. En şık hali ile dikkat çeken bu laleleri annenize, arkadaşınıza ya da sevgilinize hediye edebilirsiniz.

Ribbon Flowers Kalitesiyle Lucia Rengarenk Mini Kutu Laleler

Ribbon Flowers, birbirinden kaliteli ve şık tasarımlara sahip olan laleleri sizlere sunuyor. Gönderim amacınız her ne olursa olsun Ribbon Flowers’ın çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Hadi, kaliteli ve güvenilir bir şekilde çiçek siparişi vermek için hemen harekete geçin. Ribbon Flowers’tan hemen siparişinizi oluşturun.

 

Boyut
boyut

Minimal Koleksiyonumuzda yer alan Lucia Rengarenk Mini Kutu Laleler;

Küçük Boy bir kutu çiçektir. 

Kutu Ölçü: 12 cm çap, 12 cm yükseklik

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama