çiçek ara sepet
Krem Kutuda Somon Beyaz Çiçekler

Krem Kutuda Somon Beyaz Çiçekler

Deluxe Pembe Kadife Kutuda romantik bir aranjman...

4495 TL

Krem Kutuda Somon Beyaz Çiçekler

4495,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Krem Kutuda Somon Beyaz Çiçekler

Krem kutuda somon beyaz çiçekler ile sevdiklerinize en güzel hediyeleri sunmak ister misiniz? Ribbon Flowers ile krem kutuda somon beyaz çiçeklerin ayrıcalıklarını hissetmek için doğru adrestesiniz! Şimdi gelin, krem kutuda somon beyaz çiçeklerin ayrıcalıklarını hep birlikte inceleyelim. 

Eşinizi doğum günlerinde veya başka bir özel günde online çiçek siparişi ile şaşırtın. Eşinizin daha çok sevildiğini ve önemsendiğini hissettirmek için online beyaz çiçek siparişi verin. Ribbon Flowers’ta farklı bir gül çiçeği renginin yanı sıra kalp şekli veya 2 katmanlı düzenleme gibi farklı aranjman düzenlemeleri için online alışveriş yapabilirsiniz. 

Krem kadife kutuda, beyaz lisiantuslar, pampaslar, somon anastasyalar, beyaz anastasya, cappucino güller, vanda orkide, turuncu cipso, turuncu kuru çiçekler, okaliptus ve yeşil yapraklarla dizayn edildi.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Krem kutuda somon beyaz çiçekler ile online sipariş vermekten çekinmeyin. Yıldönümü, Sevgililer Günü, Doğum Günü, Yılbaşı, Anneler Günü ve daha fazlası gibi her durum için mükemmel bir çiçektir. Özel günleri bir sonraki seviyeye taşımak için, en çok hayran olduğunuz kişilere çevrimiçi gül göndermek her zaman en iyi fikirdir. Kişiselleştirilmiş beyaz çiçekler çevrimiçi teslimatı için müşteri destek ekibimize çağrı veya e-posta yoluyla ulaşın.

En Şık Krem Kutuda Somon Beyaz Çiçekler

Kutuda çiçekler çeşitliliği nedeniyle sevgi, bakım, sempati, arkadaşlık, güzellik ve çok daha fazlası gibi birçok farklı şeyi özetler. Çeşitli etkinlikler ve durumlar için en uygun hediyedir. Somon ve beyaz renkli çiçekler sevdikleriniz, arkadaşlarınız için en çok satın alınan çiçektir ve düğün ve yıldönümü kutlamaları için kullanılır. Lüks güzelliği ve sonsuz kokusu nedeniyle bu çiçekler son derece eşsiz bir süreç yaşamanızı sağlayacak. 

Kutuda çiçekler; somon çiçekler, krem renkli çiçekler ve beyaz çiçekler gibi hemen her renkli çiçek için uygundur. Çiçek yetiştiriciliği Yunanlılar ve Romalılar antik zamana kadar uzanmaktadır. Çiçeklerin büyülü gücü, tek bir kelime bile söylemeden duyguları aktarır. Kutudaki çiçekler demeti, iletmemiz ve cömertçe ifade etmemiz için sonsuz ve gizemli duyguların basit bir belirtecini tasvir ediyor. 

Ribbon Flowers Ayrıcalıkları

Ribbon Flowers, kurulduğu günden bu yana müşterileri için en şık ürünleri sunan eşsiz bir firmadır. Siz de Ribbon Flowers ayrıcalıklarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir ve bu konuda detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. 

Boyut
boyut

Kutu Boyutu: Yükseklik 12 cm, Çap:21 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama