çiçek ara sepet
Cappucino Güller Mini Gümüş Vazo

Cappucino Güller Mini Gümüş Vazo

Cappucino güller ile kuru çiçekler sadelik ve zerafetle gümüş vazoda buluşuyor.

1895 TL

Cappucino Güller Mini Gümüş Vazo

1895,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Cappucino Güller Mini Gümüş Vazo

Cappucino Güller Mini Gümüş Vazo ile kusursuzluğa kapı aralamaya ne dersiniz?

Çiçek tercihlerinizi en iyi şekilde karşılamak istediğinizde ihtiyacınız olan tek şey doğru bir çiçek seçmek! Sevdiklerinizi mutlu edecek, tebessümü ön plana çıkaracak ve beklentilere en iyi şekilde karşılık verecek olan deneyimler sizleri bekliyor. Cappucino güllerin sizlere sunacağı kusursuzluğu yakalamak istediğinizde yapmanız gereken sadece renklerin ahengini tercih etmek.

Sevdiğiniz kadın, arkadaşınız ya da yakınınız için tercih edeceğiniz mini gümüş vazo içerisindeki bu güller sayesinde huzurun kapılarını ardına kadar aralayabileceksiniz. Gülün anlam dolu özelliklerinde faydalanırken aynı zamanda mis kokulu alternatiflerin de keyfini çıkarın. Üstelik bu güllerin renkleriyle elde edeceğiniz ahenk sayesinde kaliteden yana tercihte bulunun!

Eşsiz Bir Çiçek Alternatifi: Cappucino Güller Mini Gümüş Vazo

Mutluluğa kapı aralamak isteyen hemen herkes gibi siz de kaliteden yana tercihinizi yapmak adına çiçek sipariş etmeye ne dersiniz? İhtiyaçlarınıza cevap vermenin en ideal yolu olan Cappucino Güller Mini Gümüş Vazo ile daha önce hiç tatmadığınız bir kusursuzluğu yakalama imkanına sahip olabileceksiniz.

Gümüş cam fanus içinde 5 adet capuccino gül, kuru çiçekler ve yeşillikler bulunmaktadır. 

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Ribbon Flowers olarak size sunduğumuz her çiçekte kaliteden yana tercih kullanmaya gayret gösteriyoruz. Üstelik çiçeklerin doğallık ve tazeliğini de önemsediğimizi her fırsatta ortaya koymayı başarıyoruz. Siz de kusursuzluğun diğer adı olan çiçek seçeneklerini kullanarak nelere sahip olabileceğinize somut bir şekilde göz atın!

İstanbul Çiçek Siparişi ile Kusursuz Deneyim

Çiçek sipariş etmek isteyen hemen herkes gibi sizin de hedefiniz aynı gün teslimatlı çiçekler mi? O halde Ribbon Flowers sayesinde ihtiyaçlarınızı en iyi çözümlerle karşılayabileceğinizi unutmamalısınız. Ribbon Flowers, sizden gelen çiçek siparişlerini dikkatli bir şekilde ele alır. Üstelik sahip olduğunuz çiçeklerin de kalitesini yakalamanız adına alternatif çözümler sunar. Bu konuda yapmanız gereken sadece zamanında ve kaliteli bir alışverişle çiçek tercihinizi yapmaktır.

İstanbul’un en kaliteli çiçekçisi olarak beklentilerinize cevap veren ekibimiz aksaklıkları ortadan kaldırır. Üstelik güler yüzlü ve kaliteli bir çiçek sipariş süreciyle de sizlerin beklentilerini karşılamayı başarır! Ribbon Flowers ile kusursuzluğa kapı aralayın!

Boyut
boyut

Boyu: 11 cm  Ağız çapı: 7.5 cm 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama