çiçek ara sepet
Kişiye Özel Çerçeveli Gold Aranjman

Kişiye Özel Çerçeveli Gold Aranjman

Kişiye özel altın fotoğraf çerçevesi ve şık altın top cam vazoda sizin için özel dizayn ettiğimiz aranjmanımız ile sevdiklerinizi çok mutlu edebilirsiniz...

Ürünün Detaylı videosunu görüntülemek isterseniz;

instagram.com/p/CHxndFMlyJh/

4995 TL

Fotoğraf: yükleyin >>

Kişiye Özel Çerçeveli Gold Aranjman

4995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Kişiye Özel Çerçeveli Gold Aranjman

Kişiye özel çerçeveli gold aranjman seçenekleri sayesinde siz de kalite odaklı bir yaklaşımdan faydalanmak ister misiniz? O halde yapmanız gereken sadece kusursuz bir alışveriş deneyimine kapı aralamak!

Çiçek yaşam alanınızda kusursuzluğu sağlayacak en önemli seçeneklerden biri olarak dikkat çeker. Çiçeklerin size özel bir şekilde tasarlanmasını sağlayarak sadece kaliteyi değil aynı zamanda kusursuzluğu da satın alabileceğinizi bilmelisiniz. Rengarenk çiçekler ve bir çerçeve ile size en uygun seçeneklerden faydalanabileceksiniz. Görselliğin size getireceği ayrıcalıklar sayesinde kusursuz bir yaklaşıma erişmenin tam zamanı! O halde Ribbon Flowers ile siparişinizi oluşturarak en başarılı çözümleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Özel Hissetmenin Yolu: Kişiye Özel Çerçeveli Gold Aranjman

Kendinizi şımartmak ya da bir sevdiğinize kaliteli hediye satın almak istediğinizde bu seçenek sizi gerçek anlamda tatmin edecek. Neden mi? Vazo içerisine yerleştirilmiş rengarenk çiçekler arasından size en uygun seçeneklere ulaşma şansına sahip olabileceksiniz. Vazonun özenle seçilmiş olması sizin için çok avantajlı seçenekler getirirken kusursuz bir ayrıcalığa ulaştıracak renk ve çiçeklerden fayda elde edebilirsiniz. İşte bu çok özel aranjman ile sizi bekleyenler!

Altın görünümlü top şeklinde cam vazoda 10 adet turuncu lale, 5 adet mor sümbül, 4 adet cappucino gül, 2 adet bordo anastasia, 1 Adet bordo Orkideden dizayn ettiğimiz aranjmanımızı;

Altın görünümlü çerçeve içerisinde kişiye özel isteğinizle eklenen fotoğrafınızla ile birleştirerek mutluluğunuza sunuyoruz...

Yüksek Çözünürlüklü fotoğrafınızı; siparişinizi bize ilettikten sonra; [email protected] adresimize mail atabilirsiniz.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Vazo şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Siz de bütün yönleriyle dikkatleri üzerine çeken bir çiçek aranjmanı arzu ediyorsanız yapmanız gereken sadece kaliteyi satın almak olacak. Size uygun bir seçenek ve çok daha fazlasına sahip olmanın tam zamanı!

Aynı Gün Çiçek Teslimatı

İstanbul’da aynı gün çiçek teslimatı ayrıcalıklarını yakalayarak size özel bir deneyim yaşayabileceğinizi biliyor muydunuz? O halde vakit kaybetmeden size özel bir sipariş oluşturabilirsiniz. Kaliteli, ihtiyaçlara cevap veren ve kusursuzluğu hissettiren bir alternatif için siz de kaliteye odaklanın. Üstelik tercih edeceğiniz ürünler sayesinde en başarılı sipariş sürecine kapı aralayın!

Boyut
boyut

Vazo Boyu: 18 Çapı: 12 cm 

Çerçeve Boyutu: 13 x 18 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama