çiçek ara sepet
Gri Zarf Kutuda Lila Pembe Çiçekler

Gri Zarf Kutuda Lila Pembe Çiçekler

‘’Sana çiçek dolu bir mektubum var’’ Gri zarf kutuda lila ve pembe mevsim çiçeklerinle güzelleşen farklı ve özel bir hediye.

2995 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Gri Zarf Kutuda Lila Pembe Çiçekler

mailbox Gri ile sevdiklerinize en şık ve kaliteli çiçekleri göndermek ister misiniz?

Hayalinizdeki çiçek aranjmanını sizler için hazırladık. Tek tıkla kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz ve sevdiklerinize de ulaştırabileceğiniz çiçekler Ribbon Flowers’ta sizleri bekliyor. İstanbul’daki hemen her semte ulaştırılan birbirinden şık çiçekler ile sevdiklerinizi mutlu etmenin tam zamanı. Son derece kaliteli bir şekilde hizmet sunma politikasına sahip olan Ribbon Flowers ayrıcalıklarından yararlanmak için doğru adrestesiniz. 

Gri pleksi zarf kutunun içinde doğal tarzda birleşmiş taze ve kuru çiçek aranjmanı bulunmaktadır.

İçindeki çiçek renkleri mevsime ve uygunluğa göre hafif farklılık gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

mailbox Gri, içeriğinde bulunan farklı çiçek modelleri ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Bu doğrultuda çiçekleri çok seven birisine çiçek hediye edeceğinizde bu renkli ve şık tasarıma sahip olan ürünü tercih edebilirsiniz. 

Mailbox Gri ile Sevdiklerinizi mutlu Edin!

mailbox Gri, birine hediye vermenin en güzel yollarından bir tanesidir. Bazı günlerde çiçek siparişinizi ya da hediyenizi günler öncesinden hazırlarsınız. Ancak bazı günlerde ise buna vaktiniz kalmaz. İşte bu noktada birbirinden şık tasarıma sahip olan çiçekleri tercih ederek aynı gün teslim seçeneği ile sevdiklerinize iletebilirsiniz. 

Anlık bir şekilde bir şeyleri kutlamanız gerektiğinde Ribbon Flowers yanınızda! Son derece eşsiz şıklıktaki gri kutunun içerisinde bulunan lila ve pembe mevsim çiçekleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Siz de sevdiklerinize Sana Çiçek Dolu Bir mektubum Var diyorsanız bu renkli çiçeklerden oluşan kutuyu tercih edebilirsiniz! Sevdiklerinizi mutlu etmenin tam zamanı!

Renklerin Huzurunu Yaşayın!

Sevdiğiniz birisine eşsiz bir çiçek hediye etmek istediğinizde renkleri, kokuyu ve bütünlüğü düşünerek bir seçim yapmak tam size göre olacak! Çünkü ahenk ve huzur dolu bir seçimi özel kılan yegâne husus hediyeyi alan kişide ortaya çıkardığı duygudur. Siz de bu duyguyu yakalayarak sevdiklerinizde duygu seli yaratmanın yolunu Mailbox Beyaz ile yakalayabileceksiniz. Bu harika aranjman sayesinde renklerin huzurunu içinizde hissedebilirsiniz! 

Ribbon Flowers’ın sunduğu kaliteli ve şık tasarımdaki bu ürünleri çok seveceksiniz! Çiçekleri sevmeyen kişi sayısı çok nadirdir. Bu nedenle herhangi bir kutlama söz konusu olduğunda çiçekleri tercih edebilirsiniz. Ribbon Flowers’tan tek tıkla siparişinizi oluşturarak mükemmel bir çiçeğin sevdiklerinize ulaştırılmasını bekleyin.

 

Boyut
boyut

Zarf kutu boyutu: 22cm x 6 cm ön yüz yükseklik 16cm, arka yüz yükseklik 28 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama