Ribbon IOS Mobil Uygulamamızı İndirin

Haftanın 7 Günü Tüm İstanbul'a Aynı Gün Teslimat!

  • HAKKIMIZDA
  • GİRİŞ
  • SİPARİŞ TAKİP
  • TR | EN

Gelin Buketleri & Yaka Çiçekleri

Fiyat Aralığı :


En Güzel Gelin Buketleri ve Yaka Çiçekleri RIBBON’da!

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte düğün sezonu da kendini göstermeye başladı. Çiftlerin tatlı telaşı, düğün ve nikah organizasyonlarıyla şu günlerde yoğunluk kazanıyor. Düğün ve nikah organizasyonları, her ayrıntısıyla gelin ve damat adayları için önem taşıyor. Bu detayların biri de gelin çiçeği elbette… Düğünün teması, düğün mekanı ve diğer pek çok ayrıntının düğün çiçeği tercihinde etkili olduğunu söyleyebiliriz.

RIBBON’ın birbirinden şık gelin buketleri tasarımlarıyla en özel gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Dilerseniz tasarımları düğün organizasyonunuza göre özelleştirebilir, kişiye özel hazırlatabilirsiniz.

Gelin çiçeği seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar var. Örneğin düğününüzü yaz aylarında gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız daha canlı çiçekler kullanmanız doğru olacaktır. Fakat kış mevsimi için organize edeceğiniz bir düğünde, gelin çiçeğinizde kuru çiçeklere de yer verebilirsiniz.

RIBBON’ın siz değerli gelin adayları için hazırladığı birbirinden şık gelin buketleri, düğününüzde yıldız gibi parlayacak! Saf Aşk Beyaz Gala Gelin Buketi, Pembe Rüyalar Şakayık Lisiantus Gelin Buketi, Pembe Şakayık Gelin Buketi, Klasik Beyaz Güller Gelin Buketi & Yaka Çiçeği Seti gibi kategorinin öne çıkan ürünlerinden birini tercih edebilir ya da kendi özel tasarımınızın sahibi olabilirsiniz.

Gelin buketlerine eşlik eden ve tamamlayıcı görev üstlenen damat yaka çiçekleriyle oldukça uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz.

İstanbul’un En Özel Çiçekçisi ile Çiçek Siparişi

İstanbul’da çiçek siparişi vermek için en ideal çözüm, RIBBON! Beklentilerinize en iyi şekilde cevap verecek çözümleriyle dikkat çeken RIBBON farklı çiçeklerle buluşmanızı sağlıyor. Kalite odaklı bir hizmet anlayışını çiçeklerin büyüsüyle bütünleştiren yaklaşımımızı ön plana çıkıyoruz.

İstanbul’da çiçek siparişi oluşturduktan kısa süre sonra çiçeklerinizin teslimatını yapıyoruz. Taze, doğal ve kaliteli çiçeklerle çiçek siparişinize cevap veriyoruz. Siz de çiçeklerle ilgili en ideal seçimi yaparken RIBBON kalitesinden faydalanabilirsiniz.